UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1111
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas leits
    x58 scammeritele .. need kes mingi venna/õe nime alt m2nivbad on teh scammerid ja tuleks insta b2nnida imo
    kuidas nad scammerid on?
    ei kiida seda tegevust, aga ei saa aru

    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #1112
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      @flipmachine.. everestis saab mängida küll

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #1113
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        pseudoprobleemid, jätkuvad uuel aastal... palju õnne

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #1114
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Rahapada
          mõned küsimused panevad küll tõesti mõtlema, et ütleks, imege lahti...

          probleemi pold? - polnud
          depo sai teha? - sai
          boonust hakati jagama? - hakati
          on vaja veel põdeda? - ei...

          millal paanikat külvata? - SIIS KUI MIDAGI MIS PRAEGUSENI TOIMIS, ENAM EI TOIMI!
          +mill,

          kuidas peaks eesti riik saama kontrollida Starsi andmebaasi?

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #1115
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas farik666
            @flipmachine.. everestis saab mängida küll
            ok ,aitäh.

            Comment

            • Unabomber
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 154

              #1116
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Ma ei saa aru, mis teil selle vastu on, et inimesed küsivad? Pange see teema lukku, kui teile see ei meeldi:S mõni inimene tahab ikka pokerimängijate kinnitust enne kui mingi 500$ kuhugi kannab. IMO on see foorum natuke usaldusväärsem kui mingi faking vikipedia ;D
              see, 21. a vanus on küll rigged...ma ootasin 3 a. et seaduslikult mängida ning nüüd lõpuks ka 6 kuud sain ja taaskord olen liiga noor:S

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #1117
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Unabomber
                see, 21. a vanus on küll rigged...ma ootasin 3 a. et seaduslikult mängida ning nüüd lõpuks ka 6 kuud sain ja taaskord olen liiga noor:S
                Väga hull O.o
                Mina oleks sinu asemel lihtsalt pissinud selle seaduse peale.

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #1118
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Unabomber
                  Ma ei saa aru, mis teil selle vastu on, et inimesed küsivad? Pange see teema lukku, kui teile see ei meeldi:S mõni inimene tahab ikka pokerimängijate kinnitust enne kui mingi 500$ kuhugi kannab. IMO on see foorum natuke usaldusväärsem kui mingi faking vikipedia ;D
                  see, 21. a vanus on küll rigged...ma ootasin 3 a. et seaduslikult mängida ning nüüd lõpuks ka 6 kuud sain ja taaskord olen liiga noor:S
                  Irw, keegi polegi siin kuri olnud. Lihtsalt täiesti juhuslikult soovitatakse pidevalt paar lehte tagasi kerida ja mõni post läbi lugeda. Tõsiselt tüütav on lihtsalt igal lehel sama juttu kirjutada.

                  Ja su viimane lause on ikka täiesti loogikavaene. Ühesõnaga, avastasid 15 aastasena pokkeri, ootasid 3. aastat, et saaksid mängida ning siis 2009. aasta alguses avastasid, et pead jälle 3 aastat ootama. Irw, ma loodan, et sa need olnud/tulevased 6 aastat ikka mõnuga pokerialast kirjandust oled lugenud.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1119
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    raudselt banitakse 3a pärast eestis internet ära.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #1120
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      kui2 aasta pärast sisutuid küsimusi ära ei bannita...

                      kui sa ei saa mängida, aga leiad kellegi, kes saaks mängida, siis mängi tema alt, vastavalt loogikale, ei ole see identiteedivargus

                      ja kui kellelegi kisama ei lähe, ei kisa keegi niikuinii

                      Comment

                      • Unabomber
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 154

                        #1121
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Ghost0
                        Väga hull O.o
                        Mina oleks sinu asemel lihtsalt pissinud selle seaduse peale.
                        LOL;D ... ega ma siis tegelikult ei oodanudki:D ei oota nüüd ka... aga noh...seaduslikult on ikka parem mängida ju :)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1122
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          nagu ma aru saan, siis triosse ja unibeti saab nüüd kanda sisse ja välja MB kaudu?

                          kuidas starsi ja FTP'ga lood on?

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #1123
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Panin krediitkaardiga nagu naksti.

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #1124
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              selle enne uut aaastat väljakandmisega olid väikesed kasud ka:D ise lasin enne uut aasat rahad moneybookersisse ja kui uus aasta tuli nägi et midagi muutunud polnud.. + sain oma bankrolli ulatuses taotleda RELOAD boonust sisse tagasi kandes:P mille jaoks muidu raha polnud

                              Comment

                              • Albertti
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 113

                                #1125
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                PartyPoker, insta väljakanne krediitkaardile, ei ühtegi probleemi

                                Comment

                                Working...