UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #571
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    ;D +3

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #572
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      ROFL :D

      Comment

      • Ajuvaba
        Grinder
        • Oct 2008
        • 634

        #573
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        TRA ELUNALI! :D

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #574
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          :D :D :D

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #575
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Tylos



            Ei Eesti mees h2tta j22.Grindib ka Aafrikas.

            ROFL

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #576
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              svenza rühib jah kõvasti tööd teha. pole aega lapsigi kasvatada - välisjalanõudega toas >:(

              läheb ot-ks....

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #577
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Ongi paras aeg, kui see teema lõbusamaks läeb, siia alati hirmus vaadata, et mis järeldused jälle tehtud on !

                Võix üldse lukku panna, bohhui grindime edasi ja jaanuaris vaatame, mis saab ;D

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #578
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Jaanuaris ei saa veel midagi, , et 01.01.2009 hakkab alles litsentside taotlemine ning mingi aeg on üleminekuaeg, mil toad saavad taodelda lubasid. Arvatavasti alles juuni-juuli võib midagi toimuma hakata. ( seda pokkeritubade näol kui ministeerium on neile kirja saatnud, et bannige eestlased või taodelge luba)

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #579
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas marguzz22
                    Jaanuaris ei saa veel midagi, , et 01.01.2009 hakkab alles litsentside taotlemine ning mingi aeg on üleminekuaeg, mil toad saavad taodelda lubasid. Arvatavasti alles juuni-juuli võib midagi toimuma hakata. ( seda pokkeritubade näol kui ministeerium on neile kirja saatnud, et bannige eestlased või taodelge luba)
                    Tegelikult poliitiliselt korrektne oleks pokkeritubade poolt bännida Eesti IP-d aga mitte eestlased. Seadus kehtib ikkagi Eesti territooriumil. Iseasi kas pokkerituba see kõigutab kui kuskil x riigis tullakse x seadustega lagedale. Koraani järgi olla ka hasartmängud saatanast.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #580
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Nuts oleks jah. ükski eesti nimega inimene ei saa mängida mitte kuskilt maailmast mitte üheski pokkeritoas

                      Comment

                      • Sebastian_du
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 232

                        #581
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Vaheinfoks: Kuna enne seaduse jõustumist ei saa mittmesugused asjapulgad sekkuda on hetkel status quo. Aga olen suhelnud ja jätkan seda nii EV Õigluskantsleriga kui ka EU_lex-i ja EU Komisjoniga kaubandus osakonnaga, kui on soovi võin nende vastustest lõike postidada, kui mitte siis uusi uudiseid peale 1 jaanuarit.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #582
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Sebastian_du
                          kui mitte siis uusi uudiseid peale 1 jaanuarit.

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #583
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Sebastian_du
                            Vaheinfoks: Kuna enne seaduse jõustumist ei saa mittmesugused asjapulgad sekkuda on hetkel status quo. Aga olen suhelnud ja jätkan seda nii EV Õigluskantsleriga kui ka EU_lex-i ja EU Komisjoniga kaubandus osakonnaga, kui on soovi võin nende vastustest lõike postidada, kui mitte siis uusi uudiseid peale 1 jaanuarit.
                            Avaldan soovi...

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #584
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Sooviks samuti.. mailile rkarja At gmail.com või siis PM. Kuidas mugavam on, kui siin avaldada ei taha.

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #585
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                +1

                                Comment

                                Working...