Jaanuaris ei saa veel midagi, , et 01.01.2009 hakkab alles litsentside taotlemine ning mingi aeg on üleminekuaeg, mil toad saavad taodelda lubasid. Arvatavasti alles juuni-juuli võib midagi toimuma hakata. ( seda pokkeritubade näol kui ministeerium on neile kirja saatnud, et bannige eestlased või taodelge luba)
Jaanuaris ei saa veel midagi, , et 01.01.2009 hakkab alles litsentside taotlemine ning mingi aeg on üleminekuaeg, mil toad saavad taodelda lubasid. Arvatavasti alles juuni-juuli võib midagi toimuma hakata. ( seda pokkeritubade näol kui ministeerium on neile kirja saatnud, et bannige eestlased või taodelge luba)
Tegelikult poliitiliselt korrektne oleks pokkeritubade poolt bännida Eesti IP-d aga mitte eestlased. Seadus kehtib ikkagi Eesti territooriumil. Iseasi kas pokkerituba see kõigutab kui kuskil x riigis tullakse x seadustega lagedale. Koraani järgi olla ka hasartmängud saatanast.
Vaheinfoks: Kuna enne seaduse jõustumist ei saa mittmesugused asjapulgad sekkuda on hetkel status quo. Aga olen suhelnud ja jätkan seda nii EV Õigluskantsleriga kui ka EU_lex-i ja EU Komisjoniga kaubandus osakonnaga, kui on soovi võin nende vastustest lõike postidada, kui mitte siis uusi uudiseid peale 1 jaanuarit.
Vaheinfoks: Kuna enne seaduse jõustumist ei saa mittmesugused asjapulgad sekkuda on hetkel status quo. Aga olen suhelnud ja jätkan seda nii EV Õigluskantsleriga kui ka EU_lex-i ja EU Komisjoniga kaubandus osakonnaga, kui on soovi võin nende vastustest lõike postidada, kui mitte siis uusi uudiseid peale 1 jaanuarit.
Comment