UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #616
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    imo, on üks asi küll suht kindel, pärast säärast võimast promokampaaniat, mida stars eestis ja kogu baltikumis teeb, ta küll nahh ei tõma, v mille kuradi jaoks see baltic poker festival siis? :D ühekorne vägev asi?

    thou teisest küljest, äkki pokerstarsi poolne lobi/selgitustöö baltikumi

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #617
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Rahapada
      imo, on üks asi küll suht kindel, pärast säärast võimast promokampaaniat, mida stars eestis ja kogu baltikumis teeb, ta küll nahh ei tõma, v mille kuradi jaoks see baltic poker festival siis? :D ühekorne vägev asi?

      thou teisest küljest, äkki pokerstarsi poolne lobi/selgitustöö baltikumi
      Ei saa selles nii kindel olla IMO - stars ilmselt uuribki ,mis seadused ja värgid eestit ees ootamas on...

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #618
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        mai usu, et nad nii -EV liigutusi teevad, stars ei ole pisike firmake, selle kohta võiks öelda pigem suur korporatsioon... üldiselt pole neil tavaks, idiootsusi teha

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #619
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Ma olen jumala täis praagu ,aga kas itaaliaga ei olnud nii ,et stars saatsis klientidele kirja ,et 72 tundi on rahade välja võtmiseks...2+2 lugesin vist...

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #620
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Ghost0
            Ma olen jumala täis praagu ,aga kas itaaliaga ei olnud nii ,et stars saatsis klientidele kirja ,et 72 tundi on rahade välja võtmiseks...2+2 lugesin vist...
            no's küll oinad

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #621
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Vaadake stars oma servereid 100% eestisse tooma ei hakka. Unibetil oli selline mõte(neil nagunii osa businessist rootsis). Starsil ei olnud aimugi algul sellisest seadusest, inglise keelsena seda ka ei ole näinud? Keegi oma serverid siia toob ning saab 100% eesti legaalsest hasartmänguturust, teised lasevad samamoodi edasi, kuna otseselt ei saa riik midagi teha neile. Kuid siis VÕIVAD mängu tulla pangad, kes hakkavad küsima sinu raha päritolu kohta , kui iga kuu 5000 dollarit kontole laekub (nt.). Siis juba hakkad tõestama radapidi kust raha tuleb, enne seda sulle kätte ei anta. Muud rakendusala ma ei näe, ISP oleks liiga koormav hakata bannima mingeid site iP mis võivad pidevalt muutuda(või muutuvadki?)

              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #622
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                eestis on hasartmängutulu maksuvaba, mängijatele

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #623
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  seda küll,aga kui sa mängid ebaseaduslikus mängukohas? küsitaksegi, et näita nüüd raha tulemise kohta, meil on eestis 1 litsenseeritud koht nt unibet,(MTA on saatnud kirja pankadele) sinu raha tuleb kuskilt pokerstarsi mängukohal, ergo tegeled ebaseadusliku hasartmängurlusega


                  § 93. Kaughasartmängu panuste ja võitude vahendamine
                  (1) Eestis tegevus- või korraldusluba mitteomavate hasartmängukorraldajate poolt korraldatavatele mängudele panuste või võitude vahendamise eest, kui selleks puudus Maksu- ja Tolliameti kirjalik nõusolek või sellega muutusid hasartmängukorraldaja kohustused mängijate ees, –
                  karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.
                  (2) Sama teo eest, kui selle on toime pannud juriidiline isik, –
                  karistatakse rahatrahviga kuni 40 000 krooni


                  pank saadab raha su MB kontole tagasi, kuna nemad ei taha trahvi saada

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #624
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    no siis tuleb tõsiselt "raha pesema" hakata, et seda kasutada saada

                    Comment

                    • Sebastian_du
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 232

                      #625
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas marguzz22
                      seda küll,aga kui sa mängid ebaseaduslikus mängukohas? küsitaksegi, et näita nüüd raha tulemise kohta, meil on eestis 1 litsenseeritud koht nt unibet,(MTA on saatnud kirja pankadele) sinu raha tuleb kuskilt pokerstarsi mängukohal, ergo tegeled ebaseadusliku hasartmängurlusega
                      ütled et käisid lätis mängimas onlines kui läbi proxy lased siis ainuke asi mida teha saavad on ps saata päring ja kui ps vastab et jah kasutja x-i ip on läti oma siis on korras

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #626
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Norra säilitas ÜRO inimarengu täna avaldatud aruandes endiselt oma liidripositsiooni, Eesti on eelmise aastaga võrreldes tõusnud kahe koha võrra 40. positsioonile.

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #627
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas hotcocacola
                          Norra säilitas ÜRO inimarengu täna avaldatud aruandes endiselt oma liidripositsiooni, Eesti on eelmise aastaga võrreldes tõusnud kahe koha võrra 40. positsioonile.
                          kõik on hea ja tore, aga norras elamiseks peaks vist nl200+ stabiilselt biitima ;D

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #628
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas marguzz22
                            pank saadab raha su MB kontole tagasi, kuna nemad ei taha trahvi saada
                            Ei saada ta midagi. Moneybookerisse saab saata raha ka nendelt saitidelt, mis Eestis oletavasti litsentsi hangivad (TB, Stars) ja pangal pole ei huvi ega ka õigust uurida, kust on tulnud raha mängijate MB arvele - kas saidilt, millel on Eestis litsents või mitte.

                            Samuti pole usutav, et Hansapank saadaks raha tagasi isegi juhul kui ühelgi pokkeritoal pole Eestis litsentsi. Mitte nemad ei ole vahendajaks, vaid Mb. Küll on olemas teatud oht, et sel juhul (kui keegi pokkeritubadest ei saa Eestis litsentsi või litsentsi saanutel keelatakse ära e-walletite kasutamine) ei luba Mb ise eestlastel mingi aja pärast gamblemistehingutega arveldada. Sest Mb asub Uk-s, mitte kuskil maksuvabal saarel.

                            Aga ma ei usu, et Eesti riik hakkaks (ega omaks piisavalt võimu) niipea online-walleteid peedistada (kui just mõni "aktiivne pokkerimängija" ei lähe neilt selle kohte kibekiirelt aru pärima ja "selgitustööd" tegama). Ainukene sihtrühm, kellel ma küll soovitaks detsembri lõpus oma rahadega ettevaatlik olla, on mängijad vanuses 18-20. Pole usutav, et te rahast ilma jääte, kuid teie kontod võidakse mingi aja pärast sulgeda ja siis on rahade kättesaamine aeganõudev ja pikaajaline protsess.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #629
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Tarmonator
                              kõik on hea ja tore, aga norras elamiseks peaks vist nl200+ stabiilselt biitima ;D
                              lol +1

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #630
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Üks norrakas pokerstrategys ütles, et tema ei julge NL600 HU minna, kuna ta peab iga poti eest, mis on läinud üle $1400, mingi 22% maksu (isegi kui sa poti kaotasid) - suht unreal, aga nii ta ise väitis.

                                Comment

                                Working...