UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #991
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



    EDIT: artiklis ka tore uudissõna: kihlvedaja ehk kihlvedur.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #992
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas tdx


      EDIT: artiklis ka tore uudissõna: kihlvedaja ehk kihlvedur.
      Praegugi netihasartmängude tegevuslubasid mitteomavate portaalide elu muudab kibedaks ka võimalus, et Eestis tegutsevad pangad loobuvad sootuks nende maksete vahendamisest. Sest vastavalt seadusele: pangal on makseteenuse vahendamisest õigus keelduda, kui maksuamet tunnistab kaughasartmängu korraldaja tegevuse ebaseaduslikuks.

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #993
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Lugesin ka Epl'ist seda just. Bs ma loodan.

        No MB'sse ja Netellerisse peaks ikka saama kanda, ja sealt panka.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #994
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          MB peaks suht soliidselt töötama juh :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #995
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Kui keeruliseks läheb nt. Läti (lol) pangaga asjade ajamine?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Rahapada
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1178

              #996
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              tistaat: "...kuid pokkerisaitidega lotofirma tema sõnul võistlema ei hakka. „Küsimus ei ole summades, vaid mängu laadis,” märkis ta. „Olen seisukohal, et Eesti Loto eesmärk on pakkuda leebet meelelahutusliku laadiga hasarti ja mitte konkureerida karmide hasartmängude turul.”" ... vau, pokker on karm hasartmäng, aga loto, kus mängija midagi ei saa ise teha võiduks, on leebe :D

              aga üldiselt suht kusinse sisuga artikkel

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #997
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Ma arvan, et kui pangad hakkavad keelduma hasarmänguraha vahendamisest, siis kõige viisakam variant on netelleri maksekaart vms. Sest moneybookers ju paneb rahale sildi külge, kas on non-gambling või gambling. Seega on teoreetiliselt Eesti pankadel võimalus raha päritolust teada saada.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #998
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas masterpuppet
                  Ma arvan, et kui pangad hakkavad keelduma hasarmänguraha vahendamisest, siis kõige viisakam variant on netelleri maksekaart vms. Sest moneybookers ju paneb rahale sildi külge, kas on non-gambling või gambling. Seega on teoreetiliselt Eesti pankadel võimalus raha päritolust teada saada.
                  njah, aga rahasid on imo võimalik netis küllalt palju ringi liigutada, nii, et hiljem on selle päritolu üsna raske tõestada.

                  Comment

                  • Sebastian_du
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 232

                    #999
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Sa võid MB sildi juurde panna, aga sellest ei olene midagi. See on on mingi Briti(??) seaduse klausili täitmiseks. Olen korduvalt teinud nii ja naa pidi ehk kasutanad "non-gamblingut" pokkeris ja "gamblingut" teisest toimingutes ja mingisugust vahet pole. Seega laksid koguaega non-gamling ja bueno

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1000
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      ma jällegi olen suht kindel et see piirang kehtib ainult ühtepidi, kui üldse. ehk siis pangad ei lase vb otse depoda pokkerituppa. cashoudiga ei ole probleeme ma usun.
                      ja veel rohkem olen ma kindel, et mitte midagi ei muutu, esialgu vähemalt mitte.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1001
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Oleks me EURO tsoonis siis ma ainult netelleri kaarti kasutaksi. Konverteerimine + teenustasu makstes oleks €0!

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #1002
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Noh pokkeripagulased? Kell kukub, siis müürid ning okastraadid kerkivad ja peale seda tulgu või näiteks 21.detsembril 2012 maavärin või uputus! Võib-olla vahepeal suudetakse kogu internet näiteks Rein Langi juhtimisel korralikult tsenseerida, sest seni oli ilusti riik ja kord, aga nüüd on korralikus banaaniwabariigis mingi rahvusvaheline anarhiline süsteem, kus stabiilsus seisneb vaid jõudude tasakaalus.
                          Ilusat Lõppevat Aastat!

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #1003
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            lalala, üleöö muudatusi vast ei tule, et hommikul ärkad ja lambist berliinimüür aknataga :D

                            Comment

                            • Albertti
                              Jube Noob
                              • Dec 2009
                              • 113

                              #1004
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Ma siin veel suhteliselt uueke, samas võiks keegi teadjam ja aksepteeritavam esitada Euroopa võrdõiguslikuse volinikule päringu, kui õige ja seaduspärane on Eesti riigi tegevus. EL seadus peaks praegusel juhul olema ülim, seega peaksid meile kehtima võrdsed õigused teiste EL-i elanikega, seaduse rakendumisel ei saa me ju enam võrdsest õigusest rääkida. Las seda uurib ka Eesti vastav volinik, võrdõiguslikus ju viimase aja top trend ja igasugune diskrimineerimine meeldib asjapulkadele :D

                              Comment

                              • Sebastian_du
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 232

                                #1005
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Albertti
                                Ma siin veel suhteliselt uueke, samas võiks keegi teadjam ja aksepteeritavam esitada Euroopa võrdõiguslikuse volinikule päringu, kui õige ja seaduspärane on Eesti riigi tegevus. EL seadus peaks praegusel juhul olema ülim, seega peaksid meile kehtima võrdsed õigused teiste EL-i elanikega, seaduse rakendumisel ei saa me ju enam võrdsest õigusest rääkida. Las seda uurib ka Eesti vastav volinik, võrdõiguslikus ju viimase aja top trend ja igasugune diskrimineerimine meeldib asjapulkadele :D
                                Tehtud, ammu, tegeletakse edasi

                                Comment

                                Working...