UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #481
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas xpeepx
    "OEG saaks üheks esimeseks, kui mitte ainsaks eestlastele avatud netikasiinoks." - Kui nõme saab veel üks ebakompetentne kirjutis olla? Playtechi tarkvaraga kavatseb OEG Eestis teenust pakkuda? ??? - Kas tõesti avatakse eestlastele ipokkeri võrk?

    Tegevdirektor Indrek Jürgenson "Ehkki ... võiks Olympic hakata vahendama teenust firmadele, kellel siinse turu jaoks vajalikku tegevusluba ei ole, siis Jürgenson sellise võimaluse välistas."
    No pokkerit vast Playtech ei luba, skillimänge ikka. Pokkerit äkki üldse ei tulegi OEG saidil?

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #482
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Pigem võiks just sellistele netikasiinodele keelu peale panna. See oleks küll väga haige, kui seaduse tagajärjel pokkerit enam ei saaks mängida, aga muud kasiinomängud oleksid lubatud.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #483
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Vapsik
        Pigem võiks just sellistele netikasiinodele keelu peale panna. See oleks küll väga haige, kui seaduse tagajärjel pokkerit enam ei saaks mängida, aga muud kasiinomängud oleksid lubatud.
        +1

        Imo, sellistele saitidele, nagu Stars, poleks ka probleemi Eesti riigile maksu maksta eestlaste poolt genereeritud rake eest (kindlasti on seal süsteemis neid mängijaid ja numbreid üsna lihtne kokku viia) ja see oleks suht ainuke valik. Ühel juhul eestlased ei mängi ja Stars ei saa rake, teisel juhul eestlased mängivad ja Stars saab ming x% rake. Kogu seadus on tehtud ikkagi sellepärast, et riik ei saa praegu nendest kohtadest mingit kasu, aga kodanikud saavad seda nautida (ja mis seal salata kaotavad ka raha mõned), seepärast tahaks riik ikka veits raha tagasi omale maale.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #484
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          ärge mõelge üle palun. ühegi kuiva seaduse ajal pole viin jäänud maailmas joomata. see, mis osad mehed siin teevad, on puhas paanika külvamine. isegi kui ma Eestis elaks, ei paneks need uudised mul silma pilkuma.

          Comment

          • pronks
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 116

            #485
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            mingis teises riigis on selline reegel olemas ja toimib?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #486
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Lol. Võib olla tõesti OEG tahab saada eesti turul monopolistaatust ja kõike head paremat aga äkki jäi neil kahesilmavahele tõsiasi, et eestlased ei saa ipokeris mängida :D. Kõik võiks just nii minnagi, et asi keelustatakse ära, OEG tuleb turule oma kasiinoga, hakkab seda eestis promoma aga siis avastab, et ükskki eestlane seal mängida ei saa. Oi mina Naeraks.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #487
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas antnx
                Lol. Võib olla tõesti OEG tahab saada eesti turul monopolistaatust ja kõike head paremat aga äkki jäi neil kahesilmavahele tõsiasi, et eestlased ei saa ipokeris mängida :D. Kõik võiks just nii minnagi, et asi keelustatakse ära, OEG tuleb turule oma kasiinoga, hakkab seda eestis promoma aga siis avastab, et ükskki eestlane seal mängida ei saa. Oi mina Naeraks.
                just mõtlesin ka selle peale ;D

                Comment

                • SamGold
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 302

                  #488
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Ei tahaks uskuda, et Pokerstars Eesti telekanalitel nii aktiivselt reklaami teeks (toob meieni kõik õhtused saated ja filmid kanal2s ja/või tv3-s) kui on olemas võimalus, et paari kuu pärast enam eestlased mängida seal ei saakski.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #489
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas SamGold
                    Ei tahaks uskuda, et Pokerstars Eesti telekanalitel nii aktiivselt reklaami teeks (toob meieni kõik õhtused saated ja filmid kanal2s ja/või tv3-s) kui on olemas võimalus, et paari kuu pärast enam eestlased mängida seal ei saakski.
                    täpselt.

                    Comment

                    • xpeepx
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 49

                      #490
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Kas keegi viitsib siin küsimused kokku võtta, ise teen seda PN`sis saadaks esmaspäeval teele.

                      Serveri Eestis olemise nõue tähendab kõigi loogika reeglite järgi seda, et ainult see pill mille kaudu eestlased ruumi sisenevad, peab siin paiknema - põhimõtteliselt oled ise enda vahendaja.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #491
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Ma öösel mõtlesin sellepeale. Sellist IT lahendust ei tule ja ei ole olemas ning ei saa ka valmistada mis banib ip ära mingile serveril. See pole ju võimalik. Kuidas saab eesti riik vahel olla mingi junn ja kindlaks teha kas see on kasiino või misiganes muu asi kuhu mu IP connectib. Kas nad hakkavad kõiki 100000 netipokkeri.- ja kasiino saiti käsitsi blokeerima?

                        Samahästi võiks nad ju koheselet piraatluse tõkestamiseks ära blokeerida pirabay. Vanasti maadeldi sellega, et inimesed ei uploadiks sutffi toru serverisse - isegi seda ei suudetud peatada. Never ever nad ei saa bannida seda meile mitte kuidagi.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #492
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Absoluutselt kõik netikasiinod peaksid olema bännitud. Sama peaks tegema ka automaadiurgastega - mõtlen siis neid kasiinosid, kus on 30 automaati ja kõik. See ei ole enam meelelahtus vaid raha röövimine.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #493
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas antnx
                            Ma öösel mõtlesin sellepeale. Sellist IT lahendust ei tule ja ei ole olemas ning ei saa ka valmistada mis banib ip ära mingile serveril. See pole ju võimalik. Kuidas saab eesti riik vahel olla mingi junn ja kindlaks teha kas see on kasiino või misiganes muu asi kuhu mu IP connectib. Kas nad hakkavad kõiki 100000 netipokkeri.- ja kasiino saiti käsitsi blokeerima?

                            Samahästi võiks nad ju koheselet piraatluse tõkestamiseks ära blokeerida pirabay. Vanasti maadeldi sellega, et inimesed ei uploadiks sutffi toru serverisse - isegi seda ei suudetud peatada. Never ever nad ei saa bannida seda meile mitte kuidagi.
                            hah, see bännimine on kõige lihtsam. tõsi, listi koostamine on tiba pikem tegevus. hiina näiteks on ju youtube ja asjad ära bänninud.

                            EDIT - aga obv, et sellest saab ymber läbi proxy.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #494
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas ranka
                              Absoluutselt kõik netikasiinod peaksid olema bännitud. Sama peaks tegema ka automaadiurgastega - mõtlen siis neid kasiinosid, kus on 30 automaati ja kõik. See ei ole enam meelelahtus vaid raha röövimine.
                              Täpsustuseks ütleks, et netikasiino all pidasin silmas sulaselgemaid netikasiinosid, mis pakuvad ainult kasiinomänge mitte aga PokerStarsi. Samas võiks külmalt bännida ka pokkeritoad, mis pakuvad ka kasiinomänge (TrioBet näiteks).

                              Comment

                              • anti
                                Julm Donk
                                • Nov 2008
                                • 74

                                #495
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas ranka
                                Absoluutselt kõik netikasiinod peaksid olema bännitud. Sama peaks tegema ka automaadiurgastega - mõtlen siis neid kasiinosid, kus on 30 automaati ja kõik. See ei ole enam meelelahtus vaid raha röövimine.

                                See mis on meelelahutus jäägu ikka igaühe enda otsustada. Minu jaoks on tähtis see, et igalühel oleks võimalik ise otsustad, mida ta oma rahaga teeb.

                                Comment

                                Working...