UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #121
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Marek K.
    ma ei tea see on ikka nii türastunud riik, faking ihnuskoid, tra majandada ka ei oska, selle asemel et teha miljardiprojekte ja raha ringlusse lasta, kärbitakse ainult igaltpoolt.. haiged ahvid ei oska rahal ringelda lasta. siis nussivad ainult oma ägedate seadustega veel pealekauba, omg ma eitea, fuck off kas me sellist hiutleri sitta tahtsimegi vä,. fucking jews. pohgui lähen liechtensteini.
    + 1000


    pedekari, aga hakkame häält tegema, mina oma microgrindigut mingite pakusde pede pärast pooleli ei taha jätta
    mingi ringvaade ja kuradi hommikuterevisoon ikka saatesse võtavad

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #122
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      mis siin siis on, kui ehitajad ja muud töölised sõidavad soome esmaspäeval ja tulevad sealt reedel, siis meie hakkame käima seal neljapäevast pühapäevani. grindime ja tuleme nädala sees koju tagasi.

      :)

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #123
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        well done.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #124
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Tere Margus,

          Triobeti klientidele jääb alates 01.01.2010 olukord endiseks, st.
          panustamine meie saidil on jätkuvalt seadustega kooskõlas.

          Kena päeva ja edu mängus!



          Ma arvan, et trobet siis vist jääb legaalseks kuigi see võrk on ju puhta rigged sitt

          Comment

          • Helmps
            Grinder
            • Oct 2008
            • 828

            #125
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            lugesin selle seaduse üksipulgi läbi ning nõustun jossixiga. põhimõtteliselt ei ole minu meelest meil põhjust karta.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #126
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              JA mis puhul siis? Kas sinu arvates, pokerstars toob siia oma serverid? Kirjas ju väga selgelt, et EV territooriumil võib kaughasartmänge pakkuda siis, kui server eestis, ligipääs serverile olemas, osakapital 1 000 000 eurot vms. jne jne jne. Lihtsalt lugeda seadut ja lampi loota, et midagi ei juhtu on nüüd küll vale. Itaalia näide olemas ning eesti seadus itaalia omaga väga väga väga sarnane. Pead liiva alla toppida ja jama ajada ei ole mõtet. Jossix, sa ütlesid, et õpid õigusteadust, kuid su seaduse tõlgendamine on küll ikka väga vigane.

              26. Korraldusloa taotlemine hasartmängu kaughasartmänguna korraldamiseks

              (1) Kaughasartmängu korraldusluba antakse kuni viieks aastaks. Korraldusloa taotlemisel hasartmängu kaughasartmänguna korraldamiseks kohaldatakse käesoleva seaduse §-s 23 sätestatut järgmiste erisustega:
              1) käesoleva seaduse § 23 lõike 1 punktis 4 nimetatu asemel tuleb korraldusloa taotluses märkida hasartmängu kaughasartmänguna korraldamisel kasutatavat tarkvara sisaldava serveri asukoha aadress;
              2) käesoleva seaduse § 23 lõikest 2 kohaldatakse punkte 2–5.

              (2) Korraldusloa taotlusele tuleb lisada:
              1) andmed hasartmängu kaughasartmänguna korraldamisel kasutatava tarkvara kohta;
              2) sõltumatu eksperthinnang kaughasartmängu korraldamisel kasutatava tarkvara vastavuse kohta käesoleva seaduse §-s 54 sätestatud nõuetele;
              3) telefoninumbrid, Interneti-aadressid ja muud kontaktandmed, mis võimaldavad hasartmängus osaleda;
              4) andmed arvelduskontode kohta, mida kasutatakse maksete vahendamiseks korraldaja ning mängijate vahel.

              Tuleb taodelda korraldusluba.

              56. Ebaseaduslik kaughasartmäng

              (1) Üldkasutatava andmesidevõrgu kaudu teabe edastamise teenust või üldkasutatavale andmesidevõrgule juurdepääsu teenust osutav isik on kohustatud takistama juurdepääsu sidevahendi vahendusel pakutavale kaughasartmängule viivitamata nimetatud hasartmängu ebaseaduslikkusest teadasaamisel.

              (2) Makseteenuse pakkujal on keelatud üle kanda makseid käesoleva seaduse nõuetele mittevastavale kaughasartmängu korraldajale nimetatud hasartmängu ebaseaduslikkusest teadasaamisel. Üle võib kanda üksnes makseid, mille puhul maksevahendaja on veendunud, et makset ei tehta hasartmängus panuse tegemise eesmärgil.


              § 93. Kaughasartmängu panuste ja võitude vahendamine

              (1) Eestis tegevus- või korraldusluba mitteomavate hasartmängukorraldajate poolt korraldatavatele mängudele panuste või võitude vahendamise eest, kui selleks puudus Maksu- ja Tolliameti kirjalik nõusolek või sellega muutusid hasartmängukorraldaja kohustused mängijate ees, –
              karistatakse rahatrahviga kuni 200 trahviühikut.


              Ehk siis pank saab trahvi kui lubab kanda sul 1000 dollarit nt pokerstarsi kontole. (krediitkaardiga ka MB kontole ntx)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #127
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                mhm.. peaks FTP ja Bodogi saiti ka saatma küsimused, kas ja kuidas nad on kursis Eesti seadustega ja mis 1. jaanuarist saama hakkab.

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #128
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  98. Alla 21-aastase isiku poolt hasartmängus osalemise piirangute rikkumine

                  Alla 21-aastast isikut karistatakse õnnemängu või kaughasartmänguna korraldatava osavusmängu mängimise või õnnemängu mängukohas viibimise eest –
                  rahatrahviga kuni 10 trahviühikut.

                  Comment

                  • Marek
                    Jube Noob
                    • Jan 2009
                    • 110

                    #129
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Klapime Lätti pokkkeriprode grindimaja? :D

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #130
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      tünn. Huvitav, et sellest aru ei saada- kõik raha mis cashoutime väljastpoolt kulutame eestis ja on +EE ?!!
                      Kommud ja Karupesa mahvia.

                      Comment

                      • tdx
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 768

                        #131
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas Rage
                        ma mõtlen, et kas ma peaksin enne 1. jaanuarit kõikidelt saitidelt rahad välja kandma.. sest hiljem enam ei saa kanda?
                        Eks ikka jäetakse mingi buffer, et jõuaksid oma miljonid välja cashida ma arvan.

                        Ma saan siis nii aru, et kui mingi võrgul on eestis skin olemas, siis neis saab edasi mängida?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #132
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Ahangama
                          tünn. Huvitav, et sellest aru ei saada- kõik raha mis cashoutime väljastpoolt kulutame eestis ja on +EE ?!!
                          Kommud ja Karupesa mahvia.
                          no mõtle selle peale.. et väga palju on ka neid, kes kannab rohkem sisse kui välja..

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #133
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Ahangama
                            tünn. Huvitav, et sellest aru ei saada- kõik raha mis cashoutime väljastpoolt kulutame eestis ja on +EE ?!!
                            Kommud ja Karupesa mahvia.
                            Ja kõik raha, mis Eesti kaotavad mängijad sisse panevad on -EE.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Purz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 328

                              #134
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas marguzz22
                              Tere Margus,

                              Triobeti klientidele jääb alates 01.01.2010 olukord endiseks, st.
                              panustamine meie saidil on jätkuvalt seadustega kooskõlas.

                              Kena päeva ja edu mängus!



                              Ma arvan, et trobet siis vist jääb legaalseks kuigi see võrk on ju puhta rigged ****
                              Kas triobeti servud asuvad Eestis?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #135
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Purz
                                Kas triobeti servud asuvad Eestis?
                                ei, Maltal minu mäletamist mööda.

                                Comment

                                Working...