Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Tolmuahviga päri. Väga nõme tegu nende poolt. Mu arust mängijatele selline muudatus midagi positiivset kaasa ei too ja praegu naerdakse minu kui kliendi peale (jah, ma mängin Starsis hetkel).
Tolmuahviga päri. Väga nõme tegu nende poolt. Mu arust mängijatele selline muudatus midagi positiivset kaasa ei too ja praegu naerdakse minu kui kliendi peale (jah, ma mängin Starsis hetkel).
Comment