UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1831
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    lol kakud milli pangast v2lja .. 250 eur max p2evas .. looooool

    Comment

    • Rahapada
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1178

      #1832
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      sa võid milli mb konto kaudu ka välja kakkuda, probly jääda rahast mingist osast ilma konvertimise tõttu ja 255 päeva läeb, niiet kui tõesti milli võidad või enam, siis ikka uudista, mis ja kuda sellega hakkama saada nii et korraga kasutada saaksid, sest isegi kui sul on konto mujal tehtud, sealne pank küsib samuti, et jao, kust said,

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #1833
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        ja üldse kui sa suuri rahasid automaadist välja kakud, siis see kajastub ju meie kaardikeskuses ikka. mitte et seda tsekitaks pidevalt, aga märk jääb kusagile maha igal juhul. Tullakse 7 aastat hiljem tulumaksu küsima, kui selle raha eest nähtud titties juba lotendavad.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #1834
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kuskohast maksuamet peaks teadma millal ja kui palju moneybookersist oma kontole kannan?

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #1835
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas blah
            kes keegi polegi starsilt küsinud kas plaanitakse taotleda või ei ?????
            Kindlasti on Stars loast huvitatud aga miks nad siiani avaldust sisse pole andnud, on mõistagi küsimus. Võimalik, et see on just nimelt strateegiline lüke.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1836
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Maksuamet peab sel juhul tõestama, et mängimine toimus Eesti territooriumil.
              +1

              Comment

              • Tarq666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 814

                #1837
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Kindlasti on konfidentsiaalseid välismaa panku, kus konto avada ja raha hoida. Küsimusi ei esitata ja raha arvel hoidmise kulud väga väiksed.

                Comment

                • lauri0
                  Julm Donk
                  • Mar 2010
                  • 29

                  #1838
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Seda pole just väga keeruline tõestada, eriti maksuametil.

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #1839
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ma tahaks teada, mis saab, kui 2 nädala pärast tuleb uudis, et eesti pokkerimängija võitis Pokerstarsis turniiri ja teenis 1 miljoni.
                    Esmalt tuleb miljon võita. Tead ju, mida räägitakse laskmata karu naha jagamisest...

                    Kui miljon on käes, siis otsi üles üks korralik advokaat ning 100% leitakse su "probleemile" lahendus

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #1840
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      see millikandmine on üldse pull küsimus, millega tegelikult 99,8% siinsetest foorumikasutajatest elusees ka kokku ei puutu. aga unistada ju võib (ma ka unistan, et mida peget ma teeks kui sunday 1/4 milli kinni paneks ntx)

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1841
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        mis loogika see on, et eesti territooriumil? oled eesti kodanik, deklareerid ka tulud eestis või mitte?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #1842
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          sa võid võita palju tahad, keegi ei saa midagi teha. Stars kellel pole siin tegutsemiseks luba, tuleb siia maksuametile et näe, see mees võitis??? siin pole millestki rääkida, kui milli võidate küll siis ka võimaluse leiate kuidas see sealt välja kantida.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #1843
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
                            Kindlasti on konfidentsiaalseid välismaa panku, kus konto avada ja raha hoida. Küsimusi ei esitata ja raha arvel hoidmise kulud väga väiksed.
                            Noriega-aegses Panamas hoidsid ka kõik tuusad oma cashi 80ndatel. A siis läks Noriegaga kõik pekki ja raha konfiskeeriti.

                            Kõik mis ma tahan öelda, et olge ettevaatlikud.
                            Last edited by adam_q; 14.03.10, 19:35.

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #1844
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                              Noriega-aegses Panamas hoidsid ka kõik tuusad oma cashi 80ndatel. A siis läks Noriegaga kõik pekki ja raha konfiskeeriti.

                              Kõik mis ma tahan öelda, et olge ettevaatlikud.
                              Loodetavasti siis tänapäeval on inimesed targemad ja valivad etema panga. Lihtsalt ütlen, et võimalusi on väga palju. Lihtsalt tuleb natuke ringi vaadata.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1845
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Asi pole selles, et kas keegi siit foorumist võidab selle, lihtsalt ala kui tuleb taoline "Naxer vol 2 hit", mis siis saama hakkab. Obv et kindlat ja õiget vastust keegi ei tea, aga umbkaudseid vastuseid on alati hea kõrvataha panna =)

                                Comment

                                Working...