Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Ma ei tea ühtegi inimest, kes on miljon kätt mänginud (sina vb?).
Selliseid inimesi on vb maailmas mõnisada, ei olegi tõenäoline, et nendest mõnesajast keegi peaks juba 400K käelist downswingi kogema, selleks on suuremat samplit vaja. Ja mitte ükski inimene maailmas ei mängi 400K kätt sama skilliga v.a. need challenge vennad kes low limis kuuga 500K kätt toksivad.
Miks sa WCG|Riderit ei usu?
Algselt postitas ranka
Selliseid inimesi on vb maailmas mõnisada, ei olegi tõenäoline, et nendest mõnesajast keegi peaks juba 400K käelist downswingi kogema, selleks on suuremat samplit vaja. Ja mitte ükski inimene maailmas ei mängi 400K kätt sama skilliga v.a. need challenge vennad kes low limis kuuga 500K kätt toksivad.
Miks sa WCG|Riderit ei usu?
Comment