Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

    Miks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

    Sellepärast, et nad pole jooksnud xx buyini alla ev ja seega winrate on kõrgem?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

      Mida kaugemal winrate 0-st on, seda väiksem variatsioon

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

        Algselt postitas ment52
        Sellepärast, et nad pole jooksnud xx buyini alla ev ja seega winrate on kõrgem?
        Tood mõne näite? Kasvõi TR näide, kus hea mängija jookseb 400,000 break-even?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

          Algselt postitas lenC
          Mida kaugemal winrate 0-st on, seda väiksem variatsioon
          EV järgi peaksid osad mängijad olemad 3 PT/BB winnerid aga miks nad ei ole?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

            Ühesõnaga selle teema mõte on nüüd ära tõestada läbi diskussiooni, kas EV on õige ja seda uskuda või mitte. See, kes ütleb, et STFU moron, et ei ole või on, see olgu ise STFU vaid põhjendagu.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

              Need mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
              Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
              Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
              Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.

              Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
              eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
              Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
              väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.

              Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)

              Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
              vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.

              Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
              sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
              Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                Hemi foorumis oli teema sellest ev joonest ja üks mode ütles, et see joon valetab ja nad tegelevad sellega. See oli vist vanema versiooni ajal. Mitu inimest küsis seletust, mida ta valetab siis, aga ma ei saanud vastusest aru.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                  Algselt postitas ranka
                  Miks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
                  No palju neid inimesi üldse on, kellel on 400K või 200K käelised break-even strechid ja kelle all-in EV näitab, et peaks olema 3PTBB/100 võitja? Ma ei tea ühtegi, too mõni näide.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                    Algselt postitas lebovend
                    Need mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
                    Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
                    Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
                    Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.

                    Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
                    eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
                    Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
                    väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.

                    Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)

                    Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
                    vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.

                    Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
                    sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
                    Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.
                    tõsiselt mine maga välja!!! :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                      Algselt postitas lebovend
                      Need mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
                      Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
                      Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
                      Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.

                      Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
                      eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
                      Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
                      väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.

                      Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)

                      Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
                      vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.

                      Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
                      sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
                      Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.
                      Sa võtsid näited, mis juhtuvad haruharva. Kui inimene suudaks elada saja miljardi aastaseks, mis oleks siis tõenäosus, et sa elujooksul välguga pihta saaks? Ma arvan, et siis iga inimene, saab korra välguga pihta, kui ta juhuslikult ise äikese tormiaeg koopasse ei poe.

                      Sinu näite saame sujuvalt üle tuua pokkerisse, sest pokkeris sa saad seda "elu" ise nii pikaks venitada, kui tahad mängides läbi miljoneid ja miljoneid käsi ning küll siis asjad paika loksuvad.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                        Algselt postitas Codecci
                        No palju neid inimesi üldse on, kellel on 400K või 200K käelised break-even strechid ja kelle all-in EV näitab, et peaks olema 3PTBB/100 võitja? Ma ei tea ühtegi, too mõni näide.
                        http://forumserver.twoplustwo.com/54...-poker-470869/

                        EDIT: tal ei ole muidugi 3 PT/BB aga ikkagi.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                          Algselt postitas ranka
                          Miks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
                          Kui palju sa tead inimesi kes on üle 500k käe mänginud jne?
                          pakun et sul on lihtsalt liiga vähe datat.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                            Lebovenna jutu kohta ma ütlen nii, et mitte keegi ei saa olla unluckym kui teised. Kui mul oleks selline sõber, kelle joppab tunduvalt vähem, kui teistel, ma läheks temaga kohe kasiinosse ruletilaua taha, laseks tal 50 krooni punase peale panna, ise paneks 100 krooni musta peale ja kühveldaks õhtu otsa raha kokku. Sest kuna ta on nii unlucky, siis tuleb punast ju tunduvalt vähem, kui musta.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #15
                              Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.

                              Algselt postitas variatsioon
                              tõsisel mine maga välja!!! :D
                              See oli muidugi väga hea argument, aitäh, et sa vaevusid võtma need sekundid
                              ja asja üle järgi mõtlema. Mina tänan!


                              Kusjuures, mainin ära, et see point oli puhtalt rajatud ühele artiklile
                              ja ei ole öelnud, et ma seda ideed täielikult toetan ja et nii asjad ongi.

                              Comment

                              Working...