Miks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Collapse
X
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Tood mõne näite? Kasvõi TR näide, kus hea mängija jookseb 400,000 break-even?Algselt postitas ment52Sellepärast, et nad pole jooksnud xx buyini alla ev ja seega winrate on kõrgem?
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Ühesõnaga selle teema mõte on nüüd ära tõestada läbi diskussiooni, kas EV on õige ja seda uskuda või mitte. See, kes ütleb, et STFU moron, et ei ole või on, see olgu ise STFU vaid põhjendagu.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Need mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.
Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.
Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)
Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.
Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Hemi foorumis oli teema sellest ev joonest ja üks mode ütles, et see joon valetab ja nad tegelevad sellega. See oli vist vanema versiooni ajal. Mitu inimest küsis seletust, mida ta valetab siis, aga ma ei saanud vastusest aru.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
No palju neid inimesi üldse on, kellel on 400K või 200K käelised break-even strechid ja kelle all-in EV näitab, et peaks olema 3PTBB/100 võitja? Ma ei tea ühtegi, too mõni näide.Algselt postitas rankaMiks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
tõsiselt mine maga välja!!! :DAlgselt postitas lebovendNeed mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.
Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.
Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)
Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.
Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Sa võtsid näited, mis juhtuvad haruharva. Kui inimene suudaks elada saja miljardi aastaseks, mis oleks siis tõenäosus, et sa elujooksul välguga pihta saaks? Ma arvan, et siis iga inimene, saab korra välguga pihta, kui ta juhuslikult ise äikese tormiaeg koopasse ei poe.Algselt postitas lebovendNeed mõtted, mis ma nüüd kirja panen tekitavad ilmselgelt kahtmoodi kaja:
Võitvad mängijad ütlevad: "Mine perse."
Kaotavad mängijad: "Jah, ma olen ka väga unlucky inimene."
Tegelikult pole kunagi tahtnud selle teemaga avalikkuse ette tulla, aga fuck it, ma ei kuse.
Lugesin üht artiklit, mis rääkis luckist(kasutan postituse vältel inglisekeelset sõna "luck", sest
eesti keeles on kaks erinevat asja - "õnnelik" ja "õnnelik" sama sõna alla pandud: luck on on eesti keeles õnn ja happiness on ka tõlgitud õnn) ja see artikkel väitis, et osad inimesed, ka pikas perspektiivis, ongi luckimad kui teised. Lihtne ju. Näitena jäi meelde välguga pihta saamine. Maailmas on inimesi, kes on välguga pihta saanud rohkem kui korra. Mitu korda te välguga pihta olete saanud?
Mina veel "õnneks" pole. Aga mis need inimesed tegid siis, et nad mitu korda välguga pihta said? Kas nad seisid puu all, kui poleks tohtinud? Ei lülitanud tormi ajal televiisorit välja? Ei, nad on lihtsalt olnud oma elus
väga unluckyd. Inimene võib olla happy, ja see on ta enda mõtlemises kinni, kui happy ta on, aga luck on miski, mida me ise ei saa mõjutada mitte mingit moodi, luck on juhuslikkus.
Ja nii lihtne see ongi: artikkel väidab, et mõned inimesed ongi suurema ebaõnnega kui teised. On inimesi, kelle puhul on juhused rohkem nende kasuks ja siis on need teised(kusjuures rõhutan, nad võivad olla väga õnnelikud(happyd), kuigi luck neid eriti ei soosi.)
Ja nii on ka pokkeriga. Artikli mõte oli selles, et see pole ainult pokkeris, et ühed on luckimad kui teised,
vaid see käis kogu elu kohta. Pokker on ainult väike osa meie elus.
Üks inimene mängib Bingo lotot 10 aastat järjest ja tema suurim võit on 160 eeku, teine inimene mängib
sadades kordades vähem ja ta hitib rohkem kui kaks jackpoti(jah on ka selliseid)
Mõnel inimesel läheb viiekümne miljoni käe jooksul sitemini kui teistel.
Sinu näite saame sujuvalt üle tuua pokkerisse, sest pokkeris sa saad seda "elu" ise nii pikaks venitada, kui tahad mängides läbi miljoneid ja miljoneid käsi ning küll siis asjad paika loksuvad.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
http://forumserver.twoplustwo.com/54...-poker-470869/Algselt postitas CodecciNo palju neid inimesi üldse on, kellel on 400K või 200K käelised break-even strechid ja kelle all-in EV näitab, et peaks olema 3PTBB/100 võitja? Ma ei tea ühtegi, too mõni näide.
EDIT: tal ei ole muidugi 3 PT/BB aga ikkagi.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Kui palju sa tead inimesi kes on üle 500k käe mänginud jne?Algselt postitas rankaMiks headel mängijatel, kelle winrate on 3PT/BB+ ei ole 400,000 käelisi või isegi 200,000 käelisi break-even downswinge/break-even stretche?
pakun et sul on lihtsalt liiga vähe datat.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
Lebovenna jutu kohta ma ütlen nii, et mitte keegi ei saa olla unluckym kui teised. Kui mul oleks selline sõber, kelle joppab tunduvalt vähem, kui teistel, ma läheks temaga kohe kasiinosse ruletilaua taha, laseks tal 50 krooni punase peale panna, ise paneks 100 krooni musta peale ja kühveldaks õhtu otsa raha kokku. Sest kuna ta on nii unlucky, siis tuleb punast ju tunduvalt vähem, kui musta.
Comment
-
Re: Mängijad, kes usuvad rohelisi joonekesi ehk EV-d, mul on küsimus teile.
See oli muidugi väga hea argument, aitäh, et sa vaevusid võtma need sekundidAlgselt postitas variatsioontõsisel mine maga välja!!! :D
ja asja üle järgi mõtlema. Mina tänan!
Kusjuures, mainin ära, et see point oli puhtalt rajatud ühele artiklile
ja ei ole öelnud, et ma seda ideed täielikult toetan ja et nii asjad ongi.
Comment
Comment