TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • neeme
    Grinder
    • Nov 2008
    • 540

    #226
    Re: TrioBet Open 2011

    Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.

    SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
    Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
    Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #227
      Re: TrioBet Open 2011

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Priva sai vist unistuste laua :D
      Kui ma ei eksi, siis pildil on 2paari paaridaam.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #228
        Re: TrioBet Open 2011

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.

        SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
        Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
        Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P
        Julmad slowrollerid on lives ikka, mind slowrolliti JJga.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #229
          Re: TrioBet Open 2011

          no ma ei tea mingi läti pede slowrollis minu ai peale 568ss 57ss-ga. Luges chipse ja arvutas ...mul oli tõesti 60% tunne et siit tuleb fold.

          gogo naxer ja varjun
          Last edited by privador; 18.06.11, 12:17.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #230
            Re: TrioBet Open 2011

            nice job, kardpleier!

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #231
              Re: TrioBet Open 2011

              fl kapsur, hoian siin vabadel hetkedel ka pöialt.

              Comment

              • Maku
                Julm Donk
                • Jan 2010
                • 31

                #232
                Re: TrioBet Open 2011

                Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                Toit oli pask ....asualt... see mis seal pildil oli mingi kana ja salat ... oli kaugel sellest mis tegelikult pakuti... oleks teadnud poleks ever never võtnud seda üle keedetud makarone lihapallidega... :D
                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                x2:D
                haledad makaronid, mingi väike leheke rohelist ja viil tomatit ja mingid haledad lihapallikesed serveeritud papist taldrikule ja GG 5eur:D -EV täiesti.


                Kõhu sai täis aga ootused olid selle raha eest suuremad küll.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #233
                  Re: TrioBet Open 2011

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  @ Pokernewsi liveülekandest:



                  Priva sai vist unistuste laua :D
                  Liis Haaveli kõrval või? Saavad kinnisvarast rääkida.

                  Comment

                  • KraindOnMaind
                    FPP Pro
                    • Jun 2009
                    • 228

                    #234
                    Re: TrioBet Open 2011

                    lauri nugin ftw

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #235
                      Re: TrioBet Open 2011

                      chipiseisud üleval hommseks.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #236
                        Re: TrioBet Open 2011

                        58.

                        kas too ametlik äftekas on käepaelaga tasuta?

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #237
                          Re: TrioBet Open 2011

                          Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                          58.

                          kas too ametlik äftekas on käepaelaga tasuta?
                          Käepael=Turniir + pidu

                          Reede hommikul antakse Sulle registreerimislauast unikaalse koodiga käepael. Hoia see kindlasti alles kogu turniiri vältel. Käepael on ainuke asi, mis garanteerib Sinu sissepääsu turniirile. Samuti tagab käepael muuhulgas Sulle tasuta sissepääsu laupäevasele Wild Card afterpartyle klubis Hollywood (uksed avatakse kell 23.00) ning poole hinnaga õlu ja siidri reede õhtul lokaalis Chicago. Käepael on märk Tegijast. Kanna seda uhkusega!

                          Comment

                          • MrRiver
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 735

                            #238
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                            lauri nugin ftw
                            +1111111111

                            Comment

                            • Karelkorm
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 856

                              #239
                              Re: TrioBet Open 2011

                              33. koht ja peol ei ole praegu

                              Comment

                              • bluelite
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1190

                                #240
                                Re: TrioBet Open 2011

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Liis Haaveli kõrval või? Saavad kinnisvarast rääkida.
                                Ei ole Liis Haavel, see on Pärnust pubist 2Paari baaripreili :)

                                Comment

                                Working...