TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #271
    Re: TrioBet Open 2011

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    nägupidi tuntsin ära kuidas muidu keegi ju paar päeva enne mingi rate pildi postitas.
    Hmm, long runis oleks pidanud nagu Rostockis olema sel ajal.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #272
      Re: TrioBet Open 2011

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      Vagiina
      tark oled

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #273
        Re: TrioBet Open 2011

        obv

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #274
          Re: TrioBet Open 2011

          ma oleks tema asemel siis juba gamblinud ja kõik käed allinn läinud :D (pean silmas seda leedukat siis)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #275
            Re: TrioBet Open 2011

            Ma käisin hollikas afterpartyl, mingi peale kolme lasin jalga, mina nägin esimest korda, et hollikas oli mehi rohkem kui naisi.. kedagi tuttavat seal ei näinud va Runnarit baarileti juures..

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #276
              Re: TrioBet Open 2011

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              Ma käisin hollikas afterpartyl, mingi peale kolme lasin jalga, mina nägin esimest korda, et hollikas oli mehi rohkem kui naisi.. kedagi tuttavat seal ei näinud va Runnarit baarileti juures..
              Ma nägin Sveni aga sind ülesse ei leidnud , ise olime 5ni seal ehk kuni kinni pandi see koht.

              Täna veel suht uimane olla sellest nädalavahetusest. Live pokkerist ka kopp ees mõneks ajaks.

              Järgmine aasta võiks asi deepim olla ja lvlid pikemad siis oleks kõik pro :P
              Last edited by vilkar; 20.06.11, 08:45.

              Comment

              • prygikala
                Julm Donk
                • Dec 2009
                • 39

                #277
                Re: TrioBet Open 2011

                Üritus oli tõesti väga vinge, suur kummardus kogu kaadrile, kes selle kinu kokku panid. Loodame siis, et see ei jää ainukeseks nõnna suureks ürituseks. Ise andsin kah oma viimased 750k tsippi Nuginale nagistamiseks, vastutasuks kingiti 16. koht.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #278
                  Re: TrioBet Open 2011

                  Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                  ma oleks tema asemel siis juba gamblinud ja kõik käed allinn läinud :D (pean silmas seda leedukat siis)
                  Ise mõtlesin ka algul nii, aga võibolla jõudis ta sitoutides isegi kaugemale? Uurinud ei ole, aga tunduvad kuidagi samavääsed, et kas hakata shovema iga käsi või sitoutida.

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #279
                    Re: TrioBet Open 2011

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Ise mõtlesin ka algul nii, aga võibolla jõudis ta sitoutides isegi kaugemale? Uurinud ei ole, aga tunduvad kuidagi samavääsed, et kas hakata shovema iga käsi või sitoutida.
                    no peale diili tegemist oleks pidanud tal eriti savi olema ! allinn any 2

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #280
                      Re: TrioBet Open 2011

                      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                      no peale diili tegemist oleks pidanud tal eriti savi olema ! allinn any 2

                      arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
                      leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.
                      Last edited by vsiu100; 20.06.11, 11:20.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #281
                        Re: TrioBet Open 2011

                        leeduka chipsid koristati laualt üldse ära pärast tema lahkumist

                        Comment

                        • Cash87
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1402

                          #282
                          Re: TrioBet Open 2011

                          Muidugi, mis tal põdeda kui kõik said võrdselt raha! Tegi tubli ja mõistliku otsuse ja lasi võrdsetes seisudes teistel edasi mängida.

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #283
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
                            leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.
                            seda küll :D, aga iga raisi peale oleks võinud ta küll pimedalt nuppe kütta :D

                            Comment

                            • minuraha
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 214

                              #284
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              arvasin ise sama, aga teised oleks selle läbi hammustanud ja stallinud igaüks iga käega näiteks 3min otsusega.
                              leedukal oli paketist ja karikast savi ja tal oli väga kiire tagasisõiduga. + pole mõtet lolli ka mängima hakata, kui asjast huvitatud tahavad tõsise mänguga võitjat selgitada.
                              Poleks olnud vaja üldse mainida, et kuhugile minek, lihtsalt nuppe iga käsi, siis poleks keegi stallinud.

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #285
                                Re: TrioBet Open 2011

                                ma ei saa aru sellest, miks tehti diili kui oli selge et ühel vennal on tõsine aja puudus tundub küll väga rutaka plaanina diili tegemine seal või vähemalt even chopi tegemine. Kui mul on aega rohkem kui vastasel siis ta võiks ju nats visata selle eest et tal kiire on.

                                Comment

                                Working...