Re: TrioBet Open 2011
See lõunapausi lvl kestis ju 1h30min. Päris jõhker! Aga tegelikult korraldus tundub väga ok olevat. Kui kohale jõudsin mingi 10.45, siis arvasin, et pean hakkama passima, et regada saaks, aga pidin vaid ootama sabas nii 5 minutit ja juba sain valmis. Toiduportsion oli ka päris suur ning kõhu sai ilusti täis. Ning kõik üleüldiselt laabus korralikult.
See lõunapausi lvl kestis ju 1h30min. Päris jõhker! Aga tegelikult korraldus tundub väga ok olevat. Kui kohale jõudsin mingi 10.45, siis arvasin, et pean hakkama passima, et regada saaks, aga pidin vaid ootama sabas nii 5 minutit ja juba sain valmis. Toiduportsion oli ka päris suur ning kõhu sai ilusti täis. Ning kõik üleüldiselt laabus korralikult.
Võin sulle ja teistele insighti jagada - käed värisevad mul juba lapsest. Kellassepa karjääri olen maha kandnud 

TC
Comment