TrioBet Open 2011

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #196
    Re: TrioBet Open 2011

    piltide järgi on enamus sellel donkamendil parajad koomikud fill hellmutid oma päikeseprillide ja kivistunud pokerfacedega.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #197
      Re: TrioBet Open 2011

      gogogogog naxer
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • taavi
        Grinder
        • Oct 2008
        • 684

        #198
        Re: TrioBet Open 2011

        Käidud. U 700 seas kukkusin välja. Enne välja kukkumist õnnestus üks suckout teha, kui bblt läksin sb reisi peale allinni. Mul 92, sbl AK, floppi 2 ja riveriks mulle rida. Natuke hiljem donkasin suurema osa nuppe maha QJo vs QKs vs shortstacki AA, floppis Q... Viimane käsi üks ees limpis, järgimine reisis, ma buttonilt v sblt allinni AQoga, reisija callis 43oga, neli floppi..
        Oli vahva.
        Last edited by taavi; 17.06.11, 17:06.

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #199
          Re: TrioBet Open 2011

          Algselt postitas taavi Vaata postitust
          Käidud. U 700 seas kukkusin välja. Enne välja kukkumist õnnestus üks suckout teha, kui bblt läksin sb reisi peale allinni. Mul 92, sbl AK, floppi 2 ja riveriks mulle rida. Natuke hiljem donkasin suurema osa nuppe maha QJo vs QKs vs shortstacki AA, floppis Q... Viimane käsi üks ees limpis, järgimine reisis, ma buttonilt v sblt allinni AQoga, reisija callis 43oga, neli floppi..
          Oli vahva.
          43 kõlab nagu vonkartoffel aga rsk peaks suited olema :D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #200
            Re: TrioBet Open 2011

            kardpleier FTWWWWWWWW

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #201
              Re: TrioBet Open 2011

              Teadmata (salapärastel) asjaoludel pidi turniirilt lahkuma Kelly Limonova. - Ups, my bad :) Käsi oli umbes selline, et mul oli mingi 11k ja olin big blind. Kellyl oli nõks rohkem. Vist oli mingi lvl 75/150 või 100/200. Kuna olin alles sinna lauda tulnud, siis ei saanud alguses aru, et tegu oli Kelly Limonovaga. Ta oli CO või BTN, ei mäleta täpselt. Ta avas, mul KK ning 3bet, siis ta 4betis, ma hollywoodisin minuti ning shovesin. Ta pm snappis ja näitas AJ. Ta abi ei saanud ning lendas mingi 5bb peale. Järgmine käsi ta shoves vaikselt, aga ma seda ei pannud tähele ja üritasin BBd röövida J7ga. Kui aru sain, et Kelly oli shovenud, siis callisin. BB short foldis AX käe ja toimus showdown. Arvasin, et olen taga, aga Kelly näitas 73/74/75- üks neist, täpselt ei mäleta ning mu käsi pidas ning Kelly out. Vaatasin, et tal tundus päris halb/kurb tuju olevat ning hakkas natuke kahju isegi :)

              Ma kokkuvõttes sain mingi 610 koha. Täpsemalt kirjutan varsti oma päevikus. Aga see hakkas küll silma, et diilerid ning paljud mängijad olid väga närvis ning kogenematud :) Näiteks kohe esimeses lauas diileril kogu aeg käed värisesid. Päris naljakas oli vaadata :D
              Ning teises lauas ei osanud diiler arvutada ning kui 2 mängijat olid all in, siis showdownil vahetas ühe mängija stackist, täpset summat võitjale ning selle jaoks võttis ta vahetuseks chipse blindidest lolz.
              Last edited by MeelisV; 17.06.11, 20:24.

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #202
                Re: TrioBet Open 2011

                väljas 220 koht

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #203
                  Re: TrioBet Open 2011

                  Edasi teise päeva, stäkk miski 79k. Suht rasked lauad olnud ja eriti sitt jooks, suurim pocket 88 ja korra oli AKs utg mille reisi peale folditi aga õnneks on flipid pidanud ja paar päris suurt bluffi läbi läinud. GL homme.

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #204
                    Re: TrioBet Open 2011

                    mul oli ka suht pask jooks , 2 x AA ja 2 x KK ja QQ ning 2 x JJ ülejäänud oli crapp ja häid käsi kinni ei makstud .... sain alati blindid... nii virelesin kogu päva 20-30k vahel kuni lõpus A7 stealisin ja AK limpis ja callis... siis jäi 6 k alles mille K3s sisse panin ning TT vastas flopi tuli AQK ristid ja turni risti mul oli potid ja teisel T risti ja läbi ta oli....

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #205
                      Re: TrioBet Open 2011

                      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                      mul oli ka suht pask jooks , 2 x AA ja 2 x KK ja QQ ning 2 x JJ ülejäänud oli crapp ja häid käsi kinni ei makstud .... sain alati blindid... nii virelesin kogu päva 20-30k vahel kuni lõpus A7 stealisin ja AK limpis ja callis... siis jäi 6 k alles mille K3s sisse panin ning TT vastas flopi tuli AQK ristid ja turni risti mul oli potid ja teisel T risti ja läbi ta oli....
                      lol

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #206
                        Re: TrioBet Open 2011

                        Olin ka täna diileriks ja minul alguses tõesti käed värisesid, panin kohe ise tähele. Niiet äkki olid minu lauas, MeelisV:)
                        Pole praktikat nii palju, peale koolituse mõned korrad Playmakersis ja PP kevadmöllul jagatud, niiet päris roheline veel. Harjumatu keskkond ka, suured rahvamassid ja pinge sees, vähe rabistamiseks läks. Aga mingit suurt apsakat ei õnnestunud teha ja esimese tunni jooksul läks enda arvates närv üle.
                        Päeva peale tuli minul kolm misdeali: ükskord läks esimene kaart ümber, teine kord tõmbas üks mängija kogemata teise mängija kaardi endale ja kolmas kord nägi mängija ühte jagatavat kaarti. Laua valesti lugemisi või panga vale jagamist ei esinenud kordagi. Esimese suurturniiri kohta suht ok minu kohta, arvan ise.
                        Eks mängijad tegid ka omalt poolt vigu ja mõni kippus vaidlema, ühe korra pidi mul isegi floor toeks tulema, et vaidlus lõpetada, aga õhkkond püsis üldiselt sõbralikuna, vähemalt minu laudades.

                        Pokkeriprodest nägin korra Codeccit oma lauas, rohkem mitte.

                        Korraldus sujus vist päris okeilt, ainuke segadus oli alguses, kui ekraanil olid anted ekslikult kirjas veidi aega, aga sel hetkel olid blindid nii madalad, et mingit arvestavatat muutust see kaasa ei toonud. Parandati ruttu ära ka.

                        Tänane päev lõpetati ära siis, kui 200 mängijat alles, üllatavalt kiirelt langes rahvas välja.
                        Homme siis läheb uueks andmiseks.
                        Last edited by nomerlot; 17.06.11, 20:51.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #207
                          Re: TrioBet Open 2011

                          Ma siis alustasin lauas nr 9. Kuigi sealt peksti suht kiiresti minema, mingi 1 tunni pärast. Tegelikult see närv närviks, alguses ikka ju on. Ise tegelikult imestasin, et olen ka lives suht väheste kogemustega, aga öösel sain väga rahulikult magada ning Saku Suurhallis ka mingit närvi sisse ei läinud kordagi. Pigem tuli paar tundi peale algust uni peale. Aga no oleks ju võinud öösel rohkem magada kui 4-5 tundi :D
                          Kõige rohkem häiris tegelikult see lavalt kostuv lärm mis ei lasknud kohati isegi kõrvalistujat kuulda. Mingi pasuna vend oli eriti hull, lausa kõrvad hakkasid valutama, sest laud oli lava ääres ka kohe.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #208
                            Re: TrioBet Open 2011

                            Kui 9, siis siis minu laud see siiski ei olnud.
                            Jah, muusika valjus hakkas häirima küll vahepeal, sest kui üks mängija laua otsas viskas ühe suurema žetooni sisse, siis teises laua otsas polnud vahel kuulda, kas ta ütles raise või mitte, diiler pidi vahendama.
                            Tulemata jäi vist ca 60 mängijat, minu lauas oli alguses pikalt kaks tühja stäkki, teiste mängijate rõõmuks:)

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #209
                              Re: TrioBet Open 2011

                              Teises lauas, kuhu ma läksin, seal oli üks (vist lätlane) kes kogemata märgistas kaarte :D Laud oli vist nr 87. Kui ma peale tundi sinna jõudsin, siis olid nad juba 4 kaardipakki välja vahetanud ning ikka ei teadnud, et kes neid kaarte küüntega kahjustab :) Lõpuks, mingi seitsmenda kaadipaki juures diiler avastas `petturi` lol. See, et teise lauaotsa ei kuule, sellest saab veel aru, aga kui krt kõrvadel ka valus hakkab, siis on juba halvasti. Ma polnud ka ainuke, keda häiris. Teised ka kortsutasid kulmu. See oli ka kild, et kui räpparid esinema hakkasid, siis lätlane pani, et `wtf is this sh#t?` :D

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #210
                                Re: TrioBet Open 2011

                                vabalt oleks võinud olla alg stack 20k ja lvlid 45 min mitte nagu nii turbo nagu oli et 21 jäi 200 alles :D

                                Comment

                                Working...