Re: TrioBet Open 2011
Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.
SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P
Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.
SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P


Comment