AMETLIK: Fox Den Poker Club / Bombay Club teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Mina olen veendunud et turniiri alguses on rohkem puntijaid ja fishe kes lihtsalt ei kesta tervet päeva ja need chipid tasuks ikka endale ära korjata.

    Aga nüüd ongi teadmatus, pärast lähen turniirile ja vaatan 5 venda on 60k stäkiga lauas.
    Jup. Selles ongi küsimus, et ühtegi chippi ei saa ju riskivabalt ehk iga chipi saamiseks kaasneb risk laostuda, siis kas see kaalub üles seda riski, kui teisel päeval tulevad sisse stäkid, millel see risk puudus, kuid stäkkide suurus on peaagu sama.

    Sarnasel põhimõttel töötavad ju OlyBeti sitakad, kus viimase hetke regajad saavad teha add-oni, mis annab suhteliselt sarnase stäki, mis on neil, kes terve turniiri kaasas jõlkunud. Samas põllult on harvendatud üle üle kolmandiku mängijatest.

    Kui võtta C300 võrdluseks C500, siis teisel päeval on üle poole põllu tühi, seda juba põhjusel, et freebuy mehel ei pruugi olla raha, soovi ega tahtmist tagasiostu teha.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

      Täna õhtul kell 20.30 toimub Unibeti pokkeritoas 5-eurone satelliit, mille esikümnele garanteeritud 100-eurosed piletid homsele Win TV Live-le. Loe lisa: ? https://www.pokkeriprod.com/unibetwi...ive-satelliit/

      ---

      Sitakast ??️:
      • osalustasu €5, kuid rebuy / addon maksavad €10! Samas ka algstäkk on 3000, kuid rebuy / addon annavad 6000.
      • 5 minutit mänugtasemed.
      • hiline regamine avatud kaheksa taset ehk 40 minutit, seega lõppeb orienteeruvalt kell 21.15. Igaks juhuks huvilistel olla platsis kell 21.10. Ma ei tea, kas 5 minutilise pausi sees hilise regamise kell peatub või mitte. Olen näinud nagu kohti, kus ei peatu.

      Ise regaksin viimasel hetkel ja teeksin koheselt juurdeostu. Saaks 9000 märki ja algaks 9 tase, mis tähendab 100/200 panuseid ja 50 antet ehk 45BB stäkki.

      Samas, kui ? rottimise tuju, siis isegi add-oni ei teeks, aga sel juhul on 15BB ja läheb flippamiseks ?. Pigem add-on on kohustus, saab kell 21.15 AK spordi ja ilma rahulikult ära vaadata, ei pea asjatult tõmblema.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #18
        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Rebuy (RB) eksperdid võiks öelda, kas RB-turkadel on üleüldse mõtet alguses topelt osalust teha? Kui ei, siis mis ajast on?

        See oleks minu jaoks esimene küsimus, kui minul oleks plaan C300 turniiri mängida. See tähendab, et kui ma sooviksin võimalikult varakult kohale ilmuda, siis selle alusel teeks ajalise plaani, millal turniirile (topelt) sisse ostan.

        Üldiselt võiks teha elementaarse matemaatika selle kohta, kuidas hilise perioodid lõpus sisse ostmine mõjutaks EVd ja kui palju. Küsimuse aluseks ongi see, et kui juba GTO Wizardi blogi järgi tavaturniiridel, kus saab tavastäki, näitas hiline regamine massiivset EVd, siis huvitaks, kuidas oleks see turniiril, kus saab topeltstäki, kuid topeltkuluga. Kuidas see EV-d mõjutab.
        Naljakas ,et seda mainid. Ma pole ammu kuskil näinudki seda formaati,et saab kohe topelt sisse osta ja topelt Rebuyd. Starsis vist veel oli viimati. Ju see ütleb,et netis on see läbiproovitud variant ja ei toimi,miks peaks siis laivis toimima. Aga nii palju mäletan,et natu häiriv formaat oli. Suur grupp nitrollereid ostis end viimane hetk sisse ja pmst nagu satikal pool tundi iga viimne kui jüri timebankis/tõmbas netijuhtmeid välja vist kuni add on käes oli. Aga chesteri variandil pole add on-i jällegi. See stackivahe ei mängiks esimesed levelid mingit rolli minu silmis praktilises elus.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #19
          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Naljakas ,et seda mainid. Ma pole ammu kuskil näinudki seda formaati,et saab kohe topelt sisse osta ja topelt Rebuyd. Starsis vist veel oli viimati. Ju see ütleb,et netis on see läbiproovitud variant ja ei toimi,miks peaks siis laivis toimima. Aga nii palju mäletan,et natu häiriv formaat oli. Suur grupp nitrollereid ostis end viimane hetk sisse ja pmst nagu satikal pool tundi iga viimne kui jüri timebankis/tõmbas netijuhtmeid välja vist kuni add on käes oli. Aga chesteri variandil pole add on-i jällegi. See stackivahe ei mängiks esimesed levelid mingit rolli minu silmis praktilises elus.
          Oli jah kunagi starsis selline süsteem ja üpris nõme oli :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

            Täna orienteeruvalt kell 20 algab Win TV live telelaud: https://www.pokkeriprod.com/win-tv-l...ud-vaata-otse/

            Tuletan meelde, kui laud laivis.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

              Telelaud hakkas pääle

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                Telelauas:
                ? Ergo M
                ? Siiri S
                ? Andrei Z
                ? Ave L
                ? Mustafa C
                ? Rainer T
                ? Alar
                ? Toivo O
                ? Kairit L

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                  Muru telelauas. Saatejuht Batu teadis rääkida, et Muru ei lubanud täna särki täis jobistada.

                  E: Lihtsalt täpsuse huvides. Batu ei kasutanud sõna jobistama, vaid pläkerdama ning ega ka mina mõelnud, et ta nüüd eelmine kord nii räigelt hullas, et särgi koheselt selliselt ära ristis.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                    Win TV-s taheti praegu 8-way diili teha selliselt, et kõik saavad võrdselt €1500, kuid CL David ei olnud nõus.

                    Kui õigesti aru sain, siis ta ütles konkreetselt, et temale esikoharaha, ja jagage ülejäänud omavahel ära. Sellega muidugi nõus ei oldud.

                    See diilitamine ikka päris haige.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                      Eilse Win TV võitis Mikhail Kazak ja paketid läksid naistele.

                      Eile Chesterfield pokkeriklubis toimunud septembrikuise Win TV Live võitis Mikhail Kazak, teenides 3510 eurot auhinnaraha.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                        Huvitav, et eilsel 300 satikal 900 eurone garant juba üle 200 euri üle. Kasiino saab rahulikult nüüd hingata, overlayd enam pole.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #27
                          Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Huvitav, et eilsel 300 satikal 900 eurone garant juba üle 200 euri üle. Kasiino saab rahulikult nüüd hingata, overlayd enam pole.
                          Eile toimus see turna WinTV ajal ka.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Huvitav, et eilsel 300 satikal 900 eurone garant juba üle 200 euri üle. Kasiino saab rahulikult nüüd hingata, overlayd enam pole.
                            Eile oli jah Win TV, nagu kaka kirjutas.

                            Samas reedesel oli 200-eurone ülemakse sees. Osales 34 mängijat, kellest ... siin paneb turniirijuhend natuke võssa... kes tegid 25 rebuy'd ja addo'ni, mis nagu peaks tegema €500 auhinnafondi ja ülemakseks siis €400, kui juhend näitab hoopis 200-eurost ülemakset.

                            See selleks. Turka kestis 4 tundi, ülemakse oli kenalt olemas, kuid rahvast kuidagi vähevõitu.

                            Oli küll esimene C300 seeria satelliit ja ehk võib-olla seetõttu vähem inimesi. Kuid nüüd tulev nädal toob selguse.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                              ?️ Hetkel Coolbetis Win TV satelliit. Hiline regamine hetkel käib ja lõppeb umbes 21:20.

                              Osalustasu, taasostud kui ka juurdeost maksavad 5 eurot, kuid tähele tuleks panna, et taasostuperiood kestab veel kaks taset pärast hilise regamise lõppu ja juurdeost annab topeltpunktid.

                              Seega soovitaksin registreeruda viimasel käel enne hilist registeerumise lõppu, peale seda venitada kaks taset ja siis teha juurdeost.

                              Täna toimub Coolbetis algusega kell 20:30 satelliit, millel on garanteeritud kümme Win TV live piletit.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: *** AMETLIK: Chesterfield Poker Club / Bombay Club teema ***

                                Chesterfield 300 muudeti tagasi Chesterfield 500 turniiriks

                                Loe edasi: https://www.pokkeriprod.com/chesterf...00-turniiriks/

                                PS! Need, kes nüüd võitsid C300 pileteid, saavad neid kasutada ka C500. €300 piletid muutusid nende käest täna €500. Vot see on inflatsiooni biit.

                                PS2! Ja mõned tunnid läägilõpuni.

                                Comment

                                Working...