Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
NL50's saad ka täiesti ära elada juba, kui normilt volüümi annad ja ei taha 2k€ kuus elamisrahaks =D
NL50's saad ka täiesti ära elada juba, kui normilt volüümi annad ja ei taha 2k€ kuus elamisrahaks =D

Comment