~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #496
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    NL50's saad ka täiesti ära elada juba, kui normilt volüümi annad ja ei taha 2k€ kuus elamisrahaks =D

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #497
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Ära võid elada ükskõik mis limiidis sõltuvalt winratest ja volüümist, lihtsam on ofkoors kõrgemal:)
      Mingi NL2 vend võib ka 2K€ kuus teha kui 24tabeldab alldaylong ja crushib täiega...

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #498
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        No kui soovid endale nolife ja 24/7 istud silmad punnis peas 24 tabledes arvutitaga siis your welcome =D

        Tahaks veits elada ka :D

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #499
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          No kui tahad edukas olla, on sitaks tööd vaja teha ükskõik mis valdkonnas, talent means shit...
          Kui mängid pokkerit ja tegeled asjaga 50tundi kuus, siis sellest ei tule mitte midagi, you must truly commit to the process.
          Kui ma mängiks NL1000et, siis vaevalt et ma mängiks aind nii palju et ära elada, ma tahaks olla parim...

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #500
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Makes sense muidugi :)
            Olen täiesti nõus, et ilma pideva töö ja teooria "õppimisega" ei jõua kuskile pokkeris :)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #501
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Pole siia veidi aega kirjutanud.
              Stake kujunes eelminenädal nii, et tõmbasin 10 bi auku.. Seenädal muutsin oma mängustiili küllaltki loosemaks, varasema 17-20/14-16 asemel mängisin eile 25/22 ja esialgu ainult head märgid senimaani.. Tunnen, et mäng sujub kuidagi paremini nüüd.
              Stake on muidu hetkel BE seisus.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #502
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Sooviks ASAP osta HM1 ühte litsentsikoodi (vahetpole kas smallstakes või pro), PM!

                Comment

                • MTTSNG
                  Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                  • Sep 2011
                  • 621

                  #503
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Sooviks ASAP osta HM1 ühte litsentsikoodi (vahetpole kas smallstakes või pro), PM!
                  Saab ikka.
                  MSNin parem :D

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #504
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Niiiiiiice!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #505
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Niisiis, pole kaua siia midagi kirjutanud, mõtlesin, et puhuks jälle elu sisse päevikusse - üsna kiired ajad on olnud, töö ja uue korteriga palju asjatamist.
                      Olen 3,5 kuu jooksul mänginud ca 15 jaotust pokkerit :D Motivatsioon ka puudus, aga nüüd juuli teisel poolel hakkas tasapisi tagasi tulema. Seega otsustasingi, et tuleb vist hakata uuesti NL4 pihta, kuna rohkem rolli pole võimalik kanda sisse, obv tahaks at least NL10-NL20 alustada, aga ei viitsi stakedega tegeleda ja üritan omaette hakkama saada.
                      Kas ~12 bi rollist oleks piisav, et alustada NL4 ja sealjuures jääda ka püsima ja ilmselt siis PS jääks ära, alustan vist TB uuesti, või uurin seda Muchost veidi. Mis tuba oleks kõige mõtekam, hetkel näen, et TB, aga oluline oleks just suur RB, kuna iga algus on raske :)

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #506
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        NL4`st alustada ~12buyin`ise rolliga on piisav, et sealt end "august" välja tõmmata ja juba lähipäevil mängida korrektse rolliga limiit või kaks kõrgemal.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #507
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                          NL4`st alustada ~12buyin`ise rolliga on piisav, et sealt end "august" välja tõmmata ja juba lähipäevil mängida korrektse rolliga limiit või kaks kõrgemal.

                          Yep stabiiliselt 20 buy-ini päevas ez money.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #508
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            NL4 peaks ikka suutma konstantselt vähemalt +35 BI päevas teha, NL10 on normaalne 20 BI. Ei ole vaja muud, kui leida effective strateegia iga mängijatüübi vastu ja unustada igasugune standard mäng.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #509
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              NL4 peaks ikka suutma konstantselt vähemalt +35 BI päevas teha, NL10 on normaalne 20 BI. Ei ole vaja muud, kui leida effective strateegia iga mängijatüübi vastu ja unustada igasugune standard mäng.
                              Nojah, kui olemas hea pokkerialane mõtlemisvõime, siis kärbeslimiitides ei tohiks probleeme tekkida.


                              Mis tööd teed?

                              edit: sain aru, et sa Bentley õpetuste järgija ja töö küsimus oli tegelikult mõeldud kjmrc'le :)
                              Last edited by mortalvombat; 04.08.12, 12:28.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #510
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                See oli obviously just trolling post , jääme reaalsuse piiridesse.

                                Comment

                                Working...