~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #346
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mis ta ikka, naisega Tartus elatud juba üle aasta üürikas.. :P
    Ja tööl käisin niikaua kuni hooaega oli ja senimaani pokkeriga ära saanud ära elatuda :D Varsti peaks hooaeg uuesti hakkama ja loodan, et siis mulle koht vaba veel.. aga sügisest kindel plaan kooli minna, pole otsustanud veel kuhu ja mida..
    Et elame siis naise kulul jah :D
    ei tglt srsly gl kooliga, hea mõte :)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #347
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      irv, ei ole elanud ei hakka elama niipidi.. maitea miks inimesed üldse sellistpidi elavad.. :P
      Aga jah, mõtlesin jah, et peaks kooli minema, ei viitsi keska haridusega olla kogu elu + midagi muud võiks ka osata kui pokkerit mängida ainult :D

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #348
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Pole siia kaua midagi postitanud, a sain eile hakkama suurima potiga jälle.. Vastas agro fish, tema standard gameplay oli selline, et pre 5xbb, flop bet pot ja siis vaatas edasi, mis saab :D

        Prima No-Limit Hold'em, €0.20 BB (6 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button (€24.59)
        SB (€47.05)
        Hero (BB) (€71.81)
        UTG (€20)
        MP (€0)
        CO (€20)

        Preflop: Hero is BB with 9, J
        2 folds, CO bets €0.60, Button calls €0.60, SB calls €0.50, Hero calls €0.40

        Flop: (€2.40) 2, 3, J (4 players)
        SB bets €2.40, Hero calls €2.40, 2 folds

        Turn: (€7.20) 7 (2 players)
        SB checks, Hero bets €4, SB calls €4

        River: (€15.20) 5 (2 players)
        SB bets €40.05 (All-In), Hero calls €40.05

        Total pot: €95.30

        Results:
        SB had 5, 3 (two pair, fives and threes).
        Hero had 9, J (flush, Jack high).
        Outcome: Hero won €92.30

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #349
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Kuu läbi siis, veebruari keskpaigas suutsin arvutit formattida nii, et ei jäänud enam ühtegi jälge mängitud kätest :D

          Reaalsuses on puudu graafikult ~26k käsi sellel kuul. Siin viimase 3 päeva tulemus:



          + €100 boonust
          + €60 RB

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #350
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Mis limiit see on?
            Kui see triobet on siis ei ei paistagi nii rigged :D

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #351
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              wd! =)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #352
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                NL20 ja mitte TB vaid üks teine MG skin, kus hetkel boonust vabastan ;p Aga võrk sama jah.. olen otsustanud, et tuba pole rigged, ise tuleb normaalselt mängida :D


                E: Väike brag ka, täna rekordsess nii ajaliselt kui kasumiga, 3.5h ja +10bi.. Olen ühe leaki ära parandanud, et ei vaata enam HEM'ist tulemust sessi ajal :D
                Last edited by kjmrc; 29.02.12, 18:20.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #353
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  NL20 ja mitte TB vaid üks teine MG skin, kus hetkel boonust vabastan ;p Aga võrk sama jah.. olen otsustanud, et tuba pole rigged, ise tuleb normaalselt mängida :D
                  Räägib mees, kes on ilmselge hiiteri peal.....:P

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #354
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Eks siin hiiterihõngu ole ikka tunda jah, ei vaidle vastugi, lihtsalt 30k kätt järjest veebruari algusest saati jooksin sitalt.. Kunagi pidi see läbi saama.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #355
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Kena graph jamh.
                      Kas see 26k kätt oli siis break even muidu, et arvutasid kogu kasumiks ainult 3p tulemused?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #356
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        No kokku oli vist ikka ~30k kätt, täpset arvu ei mäleta aga jah, kui olin miski 27k ära mänginud, sain umbes 10 bi august vaikselt välja ronitud ja lõpuks enne formatit kui 30k kätt täis sai olin vist 1 bi plussis, täpselt ei mäleta :D Aga seda mäletan kindlasti, et pmst kogu kuu jooksis profiti joon miinuspoolel, kordagi ei saanud plusspoolele :D Noh, v.a. siis see +1bi ja viimased 72h.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #357
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Eks siin hiiterihõngu ole ikka tunda jah, ei vaidle vastugi, lihtsalt 30k kätt järjest veebruari algusest saati jooksin sitalt.. Kunagi pidi see läbi saama.
                          Arusaadav, ma tean mida sa tunned :).

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #358
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Aga kas MG-s ei ole sellist varianti nagu PS , et saad lasta oma kogu HH meili peale saata?

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #359
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Peale siukest swingimist tõmmata nii sirgelt ülesse on hea tunne küll :).
                              gl

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #360
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Sellist varianti imo pole lobbys jah, aga kui supporti kirjutada, siis äkki saab isegi, ty, hea idee, lähengi uurin.

                                ja qbj0hn, feels nice jep :D

                                Comment

                                Working...