Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Et elame siis naise kulul jah :D
ei tglt srsly gl kooliga, hea mõte :)
Algselt postitas kjmrc
Vaata postitust
ei tglt srsly gl kooliga, hea mõte :)
, J

Comment