Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~
Tubli.. Eile tegin esimese sessi.. 200 käega +3.5 BI ja järgmise 250 käega BE :D
Aga ütlen kohe ära, et lauad on kerged ja vastased ei ole kõige teravamad pliiatsid :D
Tubli.. Eile tegin esimese sessi.. 200 käega +3.5 BI ja järgmise 250 käega BE :D
Aga ütlen kohe ära, et lauad on kerged ja vastased ei ole kõige teravamad pliiatsid :D
A 
J
5 
Comment