~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #571
    Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

    njaaa, no grindi siis veel väheke kuni mugavalt tunned, küll mäele saad :)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #572
      Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

      Nu maitea, praegu üritasin 20 BI'ga shotte võtta, aga ebaõnnestunult, NL10 mäest üles ja uuesti grind käima :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #573
        Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

        Kui hiiteripoiss tuleb ja rolli ülespoole saad 50nesse ka 20ne BI'ga? Või kuskil kavatsed rohkem koguda? Või plaan ongi 20BI'ga nii kõrgele saada kui võimalik?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #574
          Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          Kui hiiteripoiss tuleb ja rolli ülespoole saad 50nesse ka 20ne BI'ga? Või kuskil kavatsed rohkem koguda? Või plaan ongi 20BI'ga nii kõrgele saada kui võimalik?
          Hiiteripoisiga oleme jäänud väga kaugeks ja võõraks.. :) Anyway, 50nesse liigun alles min. 25 BI'ga, vbla mixin NL20/50 kui on roll 1k€. Anyway, lauad tegelikkuses väga rasked pole, vaatasin praegu NL20 shoti käed üle ja 2,5 BI oleks saanud vabalt ära hoida. Aga lihtsalt ei suuda alati vaala vastu foldi leida :( Tuleb see leak välja juurida.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #575
            Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Kui hiiteripoiss tuleb ja rolli ülespoole saad 50nesse ka 20ne BI'ga? Või kuskil kavatsed rohkem koguda? Või plaan ongi 20BI'ga nii kõrgele saada kui võimalik?
            minu arust 20BI täiesti piisav. ise lasin NL2-100 20BIga shotte ja joppas nii, et jäin iga kord limiiti püsima. siin mõned praktiseerivad jah mingi 40-50BI reeglit, aga see mõttetu imo. eesmärk ju võimalikult kiirelt üles jõuda.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #576
              Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

              See seti check 5-way limp potis on jube. Ja kui vaal raises, siis pane otsa, pole vaja mingit fancy playd teha.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #577
                Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                Ei ütleks, et jube, tahtsin teist vaala ka sees hoida selle callisin, turnis hakkas juba kiireks minema, siis tuli raiseda juba. Oh well, river oli ikkagist hämmastav.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #578
                  Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  minu arust 20BI täiesti piisav. ise lasin NL2-100 20BIga shotte ja joppas nii, et jäin iga kord limiiti püsima. siin mõned praktiseerivad jah mingi 40-50BI reeglit, aga see mõttetu imo. eesmärk ju võimalikult kiirelt üles jõuda.
                  Kui töö kõrvalt vms ja muud sissetulekuallikad ka siis ofkoors.
                  Kui sellest elada siis kindlasti ei ole piisav.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #579
                    Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                    minu arust 20BI täiesti piisav. ise lasin NL2-100 20BIga shotte ja joppas nii, et jäin iga kord limiiti püsima. siin mõned praktiseerivad jah mingi 40-50BI reeglit, aga see mõttetu imo. eesmärk ju võimalikult kiirelt üles jõuda.
                    Saan kah 20 BI uuesti kokku, siis võtan jälle shoti, niikaua kuni püsima jään. Aga igakord ei õnnestu ja siis on kerge frustration, et peab uuesti nl10 nühkima minema :D

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #580
                      Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Kui töö kõrvalt vms ja muud sissetulekuallikad ka siis ofkoors.
                      Kui sellest elada siis kindlasti ei ole piisav.
                      siis küll jah. võtsingi enda seisukohast. käid koolis, elad vanematega. mingisuguseid makse maksma ei pea. ei näe mõtet rolli koguda, et shotte võtta.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #581
                        Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                        =)

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #582
                          Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Suurem bankroll vähendab tilti (minul) ja on jube mugav mängida, ei pea mingeid graphe ega cashieri piiluma:)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #583
                            Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Suurem bankroll vähendab tilti (minul) ja on jube mugav mängida, ei pea mingeid graphe ega cashieri piiluma:)
                            Eks ta nii kipub olema jah, mida suurem BR, seda mugavamalt võid end lauas tunda :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #584
                              Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                              See kuu alanud soliidselt, normaliseerunud jooks + veidi Herrjänksiga nõu pidades muutus ka mäng paremaks :)

                              NL10 siis.



                              Kuna töö & kool võtavad ka oma aja, siis volüüm kõige suurem sõber pole :)
                              Last edited by kjmrc; 04.10.12, 12:42.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #585
                                Re: ~ kjmrc @ NL10 SH ehk alustame algusest {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Päeva biit ka siis ilmselgelt :D

                                Prima No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Prima Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                SB ($2.88)
                                Hero (BB) ($18.25)
                                UTG ($11.18)
                                MP ($10)
                                Button ($11.54)

                                Preflop: Hero is BB with A, K
                                2 folds, Button bets $0.30, 1 fold, Hero raises $0.90, Button calls $0.70

                                Flop: ($2.05) 8, 5, 10 (2 players)
                                Hero bets $1.35, Button calls $1.35

                                Turn: ($4.75) 10 (2 players)
                                Hero bets $2.30, Button calls $2.30

                                River: ($9.35) Q (2 players)
                                Hero bets $7, Button calls $6.89 (All-In)

                                Total pot: $23.13

                                Results:
                                Button had 9, J (straight flush, Queen high).
                                Hero had A, K (flush, Ace high).
                                Outcome: Button won $21.98

                                Comment

                                Working...