Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Fyte, paar euri jah oleks vast saanud rohkem, aga ma polnud üldse kindel, kas ta miskit hittis kuna ise hittisin nii hästi, kuna tegemist oli siiski agro fishiga sis ta barreldas seal atc'ga vahest..
anyway, cashout CH'ist peaks täna/homme jõudma ja sis asun uuesti grindima @ TB.. Tahaks vähemalt märtsi teiseks pooleks NL50 juba mängida..
Fyte, paar euri jah oleks vast saanud rohkem, aga ma polnud üldse kindel, kas ta miskit hittis kuna ise hittisin nii hästi, kuna tegemist oli siiski agro fishiga sis ta barreldas seal atc'ga vahest..
anyway, cashout CH'ist peaks täna/homme jõudma ja sis asun uuesti grindima @ TB.. Tahaks vähemalt märtsi teiseks pooleks NL50 juba mängida..
K 
4

Comment