Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~
Nojah, aga pigem vaadata seda sellisest kohast, et UTG raises ja kas push oleks normaalne seal.. ise lootsin flippi ehk AK aga oli kahjuks hullem seis :D
Nojah, aga pigem vaadata seda sellisest kohast, et UTG raises ja kas push oleks normaalne seal.. ise lootsin flippi ehk AK aga oli kahjuks hullem seis :D

Comment