~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #166
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    tight regide vastu 3bet potis c/r ei ole arukas, kuna nad tihti peale ei beti seal oma sd valuet, st kui betivad on enamasti õhk. Samas kui c/callid nt aa-ga, ei suudeta tihtipeale vastu panna ja minnakse bustoks riveriks. A-hi boardil c/r on veel mõttetum pigem tigti vastu, sest võib oma a checkida, a mitte foldida seda 3 barreli peale. Samamoodi pigem tugeva käega bettida v check/callida mitu tänavat. Kui vastane arvab, et hoiad seal tt-QQ ja suudad riveriks maha visata vb minna blufiga lõpuni. C/R-des ei saa ta õhuga enam midagi teha. Natuke segane jutt tuli, a püüa mõned poindid välja lugeda. Põhiliselt tuleb oma blufid/valuebetid balances hoida, et sind ära ei hakataks kasutama.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #167
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Tänud asjalike kommentaaride eest! Üritan oma mängu vastavalt sellele infole veidi adjustida/kohandada.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #168
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Tõmbasin Thin red line S1 & S2 episoodid postflop mängu jaoks, ehk aitab :)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #169
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          HUd soovitan soojalt :)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #170
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Kiire küsimus - kas 18 bi miinust on normaalne BB'l 23k sämple peale?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #171
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              mitu bb-d see on miinust 1000 handi kohta? vaata Hemis position alt

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #172
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                -42 bb/100 on see 23k käe peale.

                Obv olen ka liiga loose, aga tean seda leaki juba ammuilma endal ja olen tõmmanud ennast nitimaks terve see kuu, tean ka, et siin sees on mõned tildatud bi'd. Aga lihtsalt ikkagi on liiga räige miinus imo.

                Comment

                • veeretas
                  • Apr 2010
                  • 412

                  #173
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  too välja bb/100 kohta siis on lihtsam hinnata. Mulle on jäänud kellegi piiritaguse mängija blogist kõrva taha, et kui sb ja bb kaotus kokku on sinna 40-50bb/100 kohta siis on see väga hea. Endal bb-l olles -30bb/100 käe kohta ja kokku -48bb/100 blindidelt(nl200 6max)Aga vaata oma suuremad võidetud/kaotatud käed üle BB-l olles selle sample peale, sest nii väikse sample peale on seda suht raske hinnata kas -18 BI on ok, kuna võib olla coolereid ja äratõmbamisi.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #174
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    jap, veeretasega nõus.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #175
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Tänan asjaliku vastuse eest :) Mul sb & bb on kokku -45 bb/100.. Lihtsalt tundub kuidagi ebareaalne, et nii suur miinus on BBl, kuigi jah, ülejäänud limiidid on plussis, v.a. SB, mis on 2 bi miinuses. Eks tuleb jah veidi analüüsi teha blindi käte kohta, tean, et vahest olen callinud liiga looselt btni/sb raise, ehk siis käega mis pole calli väärt.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #176
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        Mother of god, uni läks ära ja mõtlesin, et oleks väga tubli mängima hakata.. wtf, kaotasin 2 bi mingi 15 minutiga kuna 4 lauda ainult oli ja rexe täis, mõned fishid aga mitte midagi suurepärast ja panin ÜLISEGAST, a'la shovesin QTh 100bb 3beti peale jne.. wtf vahepeal mõtlen, et miks ma nii lambaants olen vahest :D Sicknessss!
                        Kena algus päevale rofl, tra kui lammas vahest ikka olla saab.. unreal :D

                        E: Vaatasin BBl olevaid käsi ka, palju olen saanud coolereid ja obv ka mõned bi'd on kadunud tänu (semi)tiltamisele. Niiet jah, vist ongi nii normaalne :P

                        E2: Tegelikult oleks aeg juba tildist üle saada, omajagu kogemustepagasit peaks juba seljataga olema, et neid kaotusi paremini seedida.. Eitea, mis vahepeal peas toimub.
                        Last edited by kjmrc; 26.01.12, 05:39.

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #177
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Tilt is the biggest enemy

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #178
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            True :) Tuleks nagu sellest juba üle saada, pole mingi algaja fish, kes kuu mänginud :D

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #179
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              True :) Tuleks nagu sellest juba üle saada, pole mingi algaja fish, kes kuu mänginud :D
                              ma polegi aru saanud, mis state see on - mängid ja jumala suva mis toimub ja lahmid suvaliselt - samas nagu mänguisu on :) üliloose!

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #180
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Mnjaa, tegin mingi 1h sessi,
                                1 bi http://www.handconverter.com/hands/1610603
                                2 bi http://www.handconverter.com/hands/1610605
                                3 bi http://www.handconverter.com/hands/1610606

                                Tean, et poleks pidanud slowplayma ja foldi ei leia ma kuskil nkn niiet poh, tore on saada aanusesse järjest, sjhuuper, eriti veel kuulõpus :)

                                Comment

                                Working...