~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #106
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Jup, relamz, mind ka huvitab, kuidas 30-10 passiivne stiil toodab?
    Pigem ikka 20-10 kanti. Ei kurda, präänikuraha saab kokku.

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Hetkel ei veel :) Oled ise endiselt 888s ?
    Jep

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #107
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Mis limiit käsil on?

      Ise pean häbiga tunnistama, et kolisin sinna rigged Triobeti tagasi.. PS tase ikka andis kohe tunda ja tekkisid mõningad raskused seal. Ja mingi imelik värk on, et kui mängin 888's või PS'is siis rahaväärtus kaob ära millegipärast, Triobetis nii pole, maitea kas asi on dollarites või lihtsalt harjumatu soft/tuba.. Eluaegne TB klient olnud ja kolisin tagasi.. nagu laulusõnadki "Mu koduke on tilluke kuid ta on armas minule.."
      :D

      Esimene sess ka seljataga, lasin 10-20NL laudu segamini, kuna 20's üksi oli valik üsna kesine.. 1k käsi 20's, ülejäänud 10's.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      Pärast postitan mõne käe ka kui leian miskit karmimat.. Hetkel lõunale, cheeeerz

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #108
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
        Mis limiit käsil on?
        NL10-20. See nädal olen uurinud vakselt mis ka NL30nes tehakse.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #109
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Tänks, et fishid mulle jätad:)

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #110
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
            Tänks, et fishid mulle jätad:)
            Np, karista neid siis hoolega ikka :)

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #111
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              NL10-20. See nädal olen uurinud vakselt mis ka NL30nes tehakse.
              Okei, nice :) Lased endiselt hullu volüümi? Palju eelmine kuu käsi tuli? :D

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #112
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Okei, nice :) Lased endiselt hullu volüümi? Palju eelmine kuu käsi tuli? :D
                888-s ju 8 lauda max, ei saa ulmevolüümi käte poolest lasta.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #113
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Õigus jah, ei mäletanud seda.. :P Anyway hakkan praegu sessi käsi läbi vaatama, peaks midagi huvitavat ikka leiduma...

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #114
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    Obv fold?

                    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1583688
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    BB: $51.98 - VPIP: 20, PFR: 18, 3B: 7, AF: 1.3, Hands: 60
                    UTG: $38.36 - VPIP: 60, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 10
                    MP: $20.00 - VPIP: 9, PFR: 9, 3B: 33, AF: NaN, Hands: 11
                    CO: $29.21 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 3, AF: 4.3, Hands: 1421
                    BTN: $20.43 - VPIP: 20, PFR: 20, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 10
                    Hero (SB): $20.00 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 68430

                    Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with J J
                    3 folds, BTN raises to $0.60, Hero raises to $1.80, 1 fold, BTN calls $1.20

                    Flop: ($3.80) 4 K 7 (2 players)
                    Hero bets $2.80, BTN raises to $6, Hero??

                    Final Pot: $9.40
                    BTN wins $8.93
                    (Rake: $0.47)


                    Millega ta siin pushida võib? AK? Flushdraw vist kõige tõenäolisem? Vaevalt, et setiga nii tehtaks?

                    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1583690
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Hero (BTN): $20.20 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 68430
                    SB: $30.31 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 3, AF: 4.3, Hands: 1421
                    BB: $22.63 - VPIP: 46, PFR: 1, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 108
                    UTG: $35.41 - VPIP: 25, PFR: 19, 3B: 8, AF: 2.0, Hands: 489
                    MP: $43.88 - VPIP: 32, PFR: 10, 3B: 3, AF: 1.3, Hands: 114
                    CO: $33.28 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 7, AF: 2.7, Hands: 377

                    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with Q A
                    1 fold, MP calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1, 1 fold, BB calls $0.80, MP calls $0.80

                    Flop: ($3.10) 9 4 A (3 players)
                    BB checks, MP checks, Hero bets $2.20, BB folds, MP raises to $42.88, Hero

                    Final Pot: $7.50
                    MP wins $7.13
                    (Rake: $0.37)


                    Ilmselt tuleks foldida? Suht soliidne pask jooksis maha riveriks..

                    Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1583695
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    UTG: $26.45 - VPIP: 29, PFR: 24, 3B: 17, AF: 3.9, Hands: 787
                    Hero (MP): $20.00 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 68430
                    CO: $11.51 - VPIP: 46, PFR: 1, 3B: 0, AF: 0.9, Hands: 108
                    BTN: $16.08 - VPIP: 25, PFR: 21, 3B: 13, AF: 8.3, Hands: 248
                    SB: $14.94 - VPIP: 34, PFR: 13, 3B: 7, AF: 2.1, Hands: 166
                    BB: $21.77 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 7, AF: 2.7, Hands: 377

                    Pre Flop: ($0.30) Hero is MP with 9 9
                    1 fold, Hero raises to $0.80, 2 folds, SB calls $0.70, 1 fold

                    Flop: ($1.80) T 4 3 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $1.00, SB calls $1

                    Turn: ($3.80) 5 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $2.40, SB calls $2.40

                    River: ($8.60) 6 (2 players)
                    SB bets $4.30, Hero ??

                    Final Pot: $8.60
                    SB wins $8.17
                    (Rake: $0.43)


                    Mida teeksite? Fold ilmselt parim käik? Preflop sai liiga vähe tõstetud, sest turbo laud ja aega oli mingi 2 sekundit :D

                    Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1583696
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    SB: $15.55 - VPIP: 24, PFR: 10, 3B: 0, AF: 13.0, Hands: 63
                    BB: $10.00 - VPIP: 13, PFR: 11, 3B: 5, AF: 0.5, Hands: 61
                    UTG: $5.95 - VPIP: 31, PFR: 8, 3B: 10, AF: 1.4, Hands: 189
                    MP: $9.13 - VPIP: 49, PFR: 8, 3B: 0, AF: 0.5, Hands: 61
                    Hero (CO): $10.00 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 68430
                    BTN: $35.05 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 13, AF: 2.7, Hands: 62

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K Q
                    UTG calls $0.10, MP calls $0.10, Hero raises to $0.40, BTN calls $0.40, 2 folds, UTG calls $0.30, MP calls $0.30

                    Flop: ($1.75) Q 7 T (4 players)
                    UTG bets $0.10, MP calls $0.10, Hero raises to $1, BTN raises to $2.95
                    Last edited by kjmrc; 06.01.12, 13:10.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #115
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Aa muidu, täna näppisin HEMis rakebacki ka, küsimus, et miks see rakebacki joon nii võssa näitab? Settingutest panin 30 protsenti ja valisin ka aliase.. Näide: Võite on 100 eest ja näitab rakebacki 110 ja käsi näiteks 2k ainult. Kas kuskilt peab midagi veel muutma või ta näitabki võssa? :D

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #116
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        see on profit+rb joon

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #117
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                          see on profit+rb joon
                          Okei, aga kas kuidagi teistmoodi ei saa muuta, et ta lihtsalt rb näitaks? Profiti joon on mul niikuinii graafikupeal :D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #118
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Miks sa btni vastu 3betid JJ? Tahad sisse ajada preflop?

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #119
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Miks sa btni vastu 3betid JJ? Tahad sisse ajada preflop?
                              Sest hero on tema calling rangest ees, herol on sitaks fold equitit ja in some cases tahab ta pre sisse ajada (selles käes on liiga vähe historyt/statse)

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #120
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                JJ 3bet on seal nii standard kui veel olla saab.

                                Comment

                                Working...