~ kjmrc - [ NL25 SH @ PS] ~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #136
    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

    KK kätt ei foldi, 2. ka wp

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #137
      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

      Mis käe peale vastase paneksite? Suht scary board.. Turnis üsna väike bet, tõmbas junni jahedaks mul natuke, kuna fd completes ja suht rida maas.. Ise pakuks ta käeks flopatud setti..

      Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1591369
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP: $21.11 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 3, AF: 7.2, Hands: 512
      CO: $20.00 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2.6, Hands: 240
      BTN: $11.34 - VPIP: 19, PFR: 19, 3B: 8, AF: 9.5, Hands: 285
      Hero (SB): $46.96 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 72102
      BB: $48.45 - VPIP: 23, PFR: 15, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 1120
      UTG: $15.01 - VPIP: 41, PFR: 7, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 153

      Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with J J
      UTG calls $0.20, 2 folds, BTN raises to $0.90, Hero calls $0.80, BB calls $0.70, 1 fold

      Flop: ($2.90) 4 6 3 (3 players)
      Hero checks, BB checks, BTN bets $1.40, Hero raises to $3.80, BB calls $3.80, BTN folds

      Turn: ($11.90) 7 (2 players)
      Hero bets $5.00, BB calls $5


      Keegi foldib siin?

      Prima Network $20.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1591373
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      SB: $20.91 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 3, AF: 7.2, Hands: 512
      BB: $20.00 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 4, AF: 2.6, Hands: 240
      UTG: $9.04 - VPIP: 19, PFR: 19, 3B: 8, AF: 9.5, Hands: 285
      Hero (MP): $30.56 - VPIP: 21, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 72102
      CO: $65.76 - VPIP: 23, PFR: 15, 3B: 3, AF: 1.9, Hands: 1120
      BTN: $14.81 - VPIP: 41, PFR: 7, 3B: 0, AF: 2.3, Hands: 153

      Pre Flop: ($0.30) Hero is MP with T 9
      1 fold, Hero raises to $0.70, 1 fold, BTN calls $0.70, 1 fold, BB calls $0.50

      Flop: ($2.20) T 3 A (3 players)
      BB checks, Hero bets $1.40, BTN calls $1.40, BB calls $1.40

      Turn: ($6.40) 8 (3 players)
      BB checks, Hero bets $4.20, BTN raises to $12.71, BB folds, Hero ?

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #138
        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

        Esimeses käes flushid-read-setid, betiks ka turni ja riveris annaks lihtsalt alla kui just flushi ei hiti ja odavalt SD e isaa.
        teises käes short fishi vastu eriti ei foldi flushi, isegi setti ei foldiks seal :D

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #139
          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

          Nojaa, aga see kuidagi nii obv lüke flushiga isegi fishi poolt :D

          aa muidu gg, upswing sai läbi :D 2 päevaga mingi 7 bi kukkunud, aga loodame, et asi paraneb, lihtsalt toorelt premiumid ei taba boardi, JJ+ kaotavad või ei saa actionit ja ükski fd kokku ei tule :D
          A noh, ei kaota pead veel, see 7 bi on higi :D

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • rollkopter
            Grinder
            • Oct 2011
            • 501

            #140
            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

            esimene käsi pre 3-bet, standard c-bet ja siis vaataks edasi, mis vastane teeb

            ja teine käsi on õudne fold

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #141
              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

              Misasi see õudne fold on ? :D
              Maitea, kas ma tahaksin 19/19 regi vastu 3bettida JJga pre..

              Anyway, täna 3k käsi ja -2bi.. tuleb nüüd hagu andma hakata, igapäev kasvõi 1k käsi, 2k oleks juba vääga hea :) Loodan, et asi hakkab ülespoole minema :)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #142
                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                Huuh, lõpetasin just gigasessi, algul soliidselt auku, siis võtsin kokku ennast ja ei kavatsenud stop-lossist kinni pidada (3 bi) :D
                A no, olen rahul tulemiga :) RB tuli ka soliidselt juurde ilmselt :D Homme vaatan käed üle, siis postitan siia.. täna enam ei viitsi



                ÖÖD!

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #143
                  Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                  Pole siia ka mõned päevad kirjutanud.. Noh, vahepeal polegi midagi suurt juhtunud, puhkasin pokkerist pühapäeval ja esmaspäeval, ülejäänud pävad andsin soliidselt hagu eelmine nädal. Reedel 5k kätt 6 tabledes :D Sain eile RB ka mingi €50 5 päeva eest, võib rahul olla..

                  Paneks siia selle kuu graphi ka.. Olen veel mõned kilod käed taga "normaalsest" volüümist, aga loodan, et jõuan järjepeale tagasi :P
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Üldiselt ilma suitsuta ka olnud nüüdseks juba 16 päeva.. Erilisi emotsioone ja tervise paranemist or whatever pole näinud.. Ega tegelt tervis on koguaeg korras olnud, niiet vist polegi midagi paraneda :D Aga TB kaotati waitinglist ära.. julm fail imo, mismoodi nüüd peaks 20 laua vahelt valides lobbys mäletama missugune see fishine laud on jms.. Loodan, et panevad tagasi endiseks asja aga huiteab :D Hakkangi grindima kohevarsti! Edu!

                  E: Peaks ka mõne vana naise siia bitchslappima panema, oleks päevik populaarseim :D

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #144
                    Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                    tee ise uusi laudu

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #145
                      Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                      Seda vist tulebki hakata nüüd tegema, kui selline muudatus tuli.. Aga ma ei tea milleks see muudatus kasulik on üldse?

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #146
                        Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                        et tehtaks uusi lauda ning mängitaks, mitte ei passita lobbys ja ei oodata kuni koht vabanes fishises lauas

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #147
                          Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                          Mnjaa, point taken, aga praegugi juba tehti uusi laudu, nägin pidevalt, et rexid istusid tühjas lauas aga eks siis nüüd tehakse laudu veel intensiivsemalt.. Noja pokkeritoale muidugi +ev, uued lauad = rohkem reiki

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #148
                            Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                            Olys donkamas käidud ja langesin, pole rahul enda mängitud viimase käega.. Blinds 200/400, mul ~7k, utg raiseb 2,5bb, üks caller ja pushin JJ'ga, algne raiser snäpib ja näitab KK ja mu JJ abi ei tulnud.. Samas mis läinud see läinud :D Kuigi imo oli push vale seal JJ'ga vähemalt. Või mis teised arvavad? UTG raiser oli üsna solid mängija aga samas ka tricky :D

                            Anyway, onlinest ka, eelmine nädal virelesin BE peal ehk sis nagu mõni mees ütleb, wr jookseb paika :D Julm isu oli mängida ja lõpetasin praegu ka ühe sessi.. 1k kätt ja +3bi.. Kuu graph ka.. 5k kätt oleks juures siis võiks volüümiga isegi rahul olla veits.. Videode poole pealt suht feil kuu, 3 videot vaadanud vist ainult :D:D

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • rollkopter
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 501

                              #149
                              Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                              imo normaalne push JJga :)

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #150
                                Re: ~ kjmrc {pokkerist, elust ja olust} ~

                                Ma oleks ka vast lükanud, olgu see siis õige või vale. Ja kui järgmise blindini vähe aega, siis ainec imo. Seal callivad kõige pasaga sind maha ka, eriti squeezereid :)

                                Comment

                                Working...