Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2626
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    huvi pärast vaataks su rahakotti.. viitsid tee screenshot sessions vaatest kus grupeeritud on kuude kaupa ehk siis tahaks näha mitu kätt kuus mängid, ja palju selle aastaga oled mänginud/teeninud
    ma eile juhtumisi hakkasin oma vaateid vaatama ja avastasin, et ma olen see aasta ainult 116€ teeninud mänguga, oluliselt rohkem loomulikult RB'ga:D

    Comment

    • Xavi
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2012
      • 346

      #2627
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Nozzu tee vahest pokkeri ka ikkka. pole ju koguaeg rannailma:)

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #2628
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
        Nozzu tee vahest pokkeri ka ikkka. pole ju koguaeg rannailma:)
        Heh, tegelikult mänginud olen õnneks usinamalt kui päevikut täitnud. Kuigi jah, praegu jookseb puhkuse kolmas nädal ja ei ole palju neid päevi ja õhtuid, mil maldaks arvutitaga istuda. Tänagi oli plaanis mängida aga näe, õemees lubas rummipudeliga külla laekuda... Nii ta läheb. Aga ma teen, mis suudan :)
        Eks kui puhkus järgmise nädalaga läbi saab ja sügis uksele koputab, saab ka ehk regulaarselt jälle mängima hakatud.

        P.S Rage, sorry, sinu soovi juhtusin alles praegu lugema. Katsun screeni ära teha. Ehkki vastumeelselt, sest see reality check ilmselt eriti meeldiv ei ole :)


        EDIT:

        Ja siin ta siis on, palun:




        Ikka suht nutune. Arvestades, et NL5s mängides suutsin ikka, kui mu mälu mind ei peta, nii 50+ eurtsi kuid näidata.
        Last edited by Nozzu; 10.08.13, 20:40.

        Comment

        • Xavi
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2012
          • 346

          #2629
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Vahest tulebki vahet pidada. Mul endal sama moodi eile... augusti unetusel läks ikka korralikult lappama:) praegu pohmell, aga äkki õhtuks kannatab juba laudu vallutada:)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2630
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            njaa ok, kuskil sul tõesti lappab, mul 35k käsi see aasta, tunde 55h ja miski 133€ kasum

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2631
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Kuskilt laperdab jah. Aga samas ilmselt teen midagi ka õigesti. On ju graafiku nina vaatamata vahepelsele rajule alla EV jooksmisele ikkagi üles suunatud.

              Comment

              • Stewie
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 198

                #2632
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                Kuskilt laperdab jah. Aga samas ilmselt teen midagi ka õigesti. On ju graafiku nina vaatamata vahepelsele rajule alla EV jooksmisele ikkagi üles suunatud.

                üle EV jooksed ikka :D

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #2633
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  No kokkuvõttes jooksen jah, aga vaata kuidas EV on kerkinud sealt 75K pealt ja kuidas samal ajal roheline joon on laperdanud.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #2634
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    las ta laperdab vahest, peaasi, et üles läheb.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #2635
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Selline emotsioon siis tänasest sessist:

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      8 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player7 ($16.02) 160bb
                      UTG+1 Player8 ($5.85) 59bb
                      MP1 Player9 ($9.97) 100bb
                      MP2 Player2 ($9) 90bb
                      CO Player3 ($8.06) 81bb
                      BTN Nozzu ($10) 100bb
                      SB Player5 ($17.10) 171bb
                      BB Player6 ($4) 40bb

                      Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN A A
                      3 folds, Player2 raises to $1, 1 fold, Nozzu raises to $3, 2 folds, Player2 goes all-in $9, Nozzu calls $6

                      Final Pot: $18.15
                      Player2 shows
                      K K
                      Nozzu shows
                      A A

                      Flop: K 6 K ($18.15, 2 players, 1 all-in)

                      Nozzzu:

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #2636
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        kui sa annaks korralikult voluumi, siis poleks mitte "fffuuuu" vaid "mh? tra... next hand ..."

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2637
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Ähh, ei tegelt umbes nii oligi nagu sa kirjeldasid :). Aga selles memes on rohkem emotsiooni kui pokerfaces.
                          Volüümi suhtes on sul muidugi õigus.

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #2638
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Panid ikka note kah, et avab premiume 10BB?

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2639
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Augustis ei saanud kah asjast päris asja. Tavapärane paar BI plussi. Aga vähemalt sain korraliku mängurütmi tagasi. Pea iga päev lauad lahti. Kaheksa tükki, nii umbes poolteist tundi korraga.
                              Kuu paar viimast päeva jääb mängimata kuna kodumaa kutsub instruktori kursustele. Pärast mida võin coachiks hakata :) Või siis mitte.




                              Tänasest sessist jäin ise paksult rahule ühe käega mille juures näitasin üles hämmastavat mõttetegevust ja analüüsivõimet.

                              Vastane: 536 kätt 16/13 selline mõnus TAGi purakas.
                              Bettisin preflopis ja sain talt 3beti vastu kohe nätaki. Niimoodi, positsioonist väljas olles - see võib tähenda tugevat kätt.
                              Aga rahu Nozzu, vaata kui kõrge ta 3beti protsent on - 8.1 Kui ta nii lightilt 3betib, siis on võimalus, et tal on kõrge fold to 4bet. Hüpikmenüü lahti: volaaa - fold to 4bet 75% (4). Sobib. Selle regulari nõrk koht on leitud! Sampl pole küll suur aga....rahulik, sügav sõõm õhku kopsudesse ja vastulöök minu poolt BÄNG! Vastane tuikus veel korra ja viskas kaardid maha.

                              $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                              9 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Player6 ($10) 100bb
                              UTG+1 Player7 ($5.57) 56bb
                              MP1 Player8 ($10.46) 105bb
                              MP2 Player9 ($10.59) 106bb
                              MP3 Nozzu ($11.45) 115bb
                              CO Player2 ($10.27) 103bb
                              BTN Player3 ($11.72) 117bb
                              SB Player4 ($4) 40bb
                              BB Player5 ($15.12) 151bb

                              Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 4 4
                              4 folds, Nozzu raises to $0.30, 3 folds, Player5 raises to $0.90, Nozzu raises to $2.50, Player5 folds

                              Final Pot: $1.85

                              Nozzu wins $5.05 (net +$2.55)

                              Player5 lost $0.90

                              Fäänsi värk.

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #2640
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                wp, kole suur 4b ainult :)

                                Comment

                                Working...