Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2611
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Yai, täna tuli tõenäoliselt kogu pokkerikarjääri parim päev :)

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #2612
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      tubli, et kuskil 170 või 240 või 400 käe järel laudu kiiresti kinni ei pannud vabandusega, et "tegelikult oli raske päev selja taga ja teeks täna lühema sessi".

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #2613
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        tubli, et kuskil 170 või 240 või 400 käe järel laudu kiiresti kinni ei pannud vabandusega, et "tegelikult oli raske päev selja taga ja teeks täna lühema sessi".
        Väike jama jäi sisse sisski, päeva lõpus suutis 1,5 euri maha grindida.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #2614
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
          Actioniga laudu välja ka tõstad või ei?
          Soovitasin küll, kui molu suur siis 3 lauda kannatab väga hästi välja tõsta, eks ninjaga saab asja ka lihtsamalt lahendada.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #2615
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            Kolmeaastane poeg teatas täna, et läheb varsti kooli. Küsisin, et mida sa seal siis õppima hakkad. "Pokkerit" vastas ta

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #2616
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Juunis tuli isegi minu kohta liiga vähe volüümi. Põhjuseks naised, Pärnu ja päikene. Alks kah vähekene. Ahjaa ja riigikaitse :) Ja-jaa teie Nozzut näidati isegi telekas. Paraadi ajal. Pms saigi kõige rohkem telepilti president ja Nozzu - karm pilk raamitud digilaigulise kiivriga :)
              Aga mängupäevi jäi jube väheks. Ja tulemus vastavalt sellele. Lisaks jooksen kolmandat kuud tugevalt alla EV ja see tendents jätkub. Oleks EV-sse jooksnud, oleks kõik timm olnud.




              Aga ei ole halba heata. Hea on see, et Konso õpetas mind tiles mängima, mistõttu rapsin nüüd tavapärase kuue laua asemel 8-9 laua peal. Ja see kah, et nagu mu päeviku sarilugejad juba teavad, ma hittisin milestone käe. A noh, levelites üles ma ei liikunud. Esmalt tuleb EVga asjad ära klaarida.

              Ega see kuu kah just volüümiga kiita pole. Täna oli alles teine mängupäev. Hakkas juba vaikselt tunnetus tagasi tulema. Eile oli küll selline tunne, et vapsee ei saa aru, mis ma teen. Noh, tagasi reele saamiseks võtsin ette Verneeri bankroll buildingu full ring edishõni. Kui ma ka mängida ei jõua, siis tööandja tagant õnnestub äkki igapäev see tunnike näpistada, et raamatu kallal tööd teha.

              Vot tak.
              Last edited by Nozzu; 04.07.13, 22:12.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2617
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                Sellise volüümiga lased veel pool aastat alla EV :D Aga wp

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #2618
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  Ära endale EV püüdmist küll eesmärgiks sea :)

                  Ja kui rolli on, siis move up.

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #2619
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    EV järgi 10BB/100 ja veel enamgi. Suvel on raske motti leida, ise mängisin ka poole mai pealt kuni juuni kõpuni 3k käsi :D.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #2620
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      Karm mõelda, et sellise volüümiga grindid mingit standard swingi, mida igaühel juhtub, aasta aega läbi.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #2621
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        A mõtle kui lahe, kui aasta aega hiiterit on :P

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2622
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Aga üks käsi jäi küll tänasest sessist kummitama. Kas see on lihtsalt setup, kust pole pääsu, või oleks turni raise peale saanud kaardid maha panna.
                          Ise õigustasin enda turni ja riveri calli sellega, et ta võib teha raise ja panuse suva ässaga, ei pea ju vastasel tingimata nuts olema. Samas veits pelgasin kah ja sellepärast ei hakanud raisema oma top kikkeriga vaid üritasin potti kontrollida.

                          A mis teie arvate.

                          Vastase statid 170 käe kohta: 20/14 fold to c-bet 60%

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          6 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player1 ($4.99) 50bb
                          UTG+1 Nozzu ($10.81) 108bb
                          CO Player5 ($9.02) 90bb
                          BTN Player7 ($6.45) 65bb
                          SB Player8 ($12.31) 123bb
                          BB Player9 ($11.36) 114bb

                          Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Nozzu is UTG+1 K A
                          1 fold, Nozzu raises to $0.30, 3 folds, Player9 calls $0.20

                          Flop: J 7 A ($0.65, 2 players)
                          Player9 checks, Nozzu bets $0.50, Player9 calls $0.50

                          Turn: A ($1.65, 2 players)
                          Player9 checks, Nozzu bets $1, Player9 raises to $2.80, Nozzu calls $1.80

                          River: 4 ($7.25, 2 players)
                          Player9 bets $3.50, Nozzu calls $3.50

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Dnbftw
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1808

                            #2623
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Ma ei mõista kuidas sa suutsid all ini vältida. Standard cooler, järgmine käsi. :D

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #2624
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              OK, siis heasti :)

                              Aga check-raise turnil on nagu jalaga munadesse saamine - võtab tõsiseks küll. Sestap ei lükanud nuppe.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #2625
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                WP imo, turni betiks sutsu suuremalt tho.

                                Comment

                                Working...