Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]
Mnjah, ma olen kuidagi harjunud/õppinud väikeste taskupaaridega järgi limpima. Ei teagi miks (ilmselt sellepärast, et kusagil oli niimoodi kirjas), samas TJ+ ma juba ison, kui ei ole just hulgim limpereid ees. Peast ei mõtle praegu välja ja pokerstovet ei viitsi käima panna aga kummal postflopis rohkem equitit on, kas 77 või TJs-il?
Igatahes, võtan õppust ja edaspidi katsun isoda ka paaridega.:)
Jap, FCBET on liiga kõrge jah, sellele juhtis ka ristijeesus nädal-paar tagasi tähelepanu. Ning ma olen selle kallal ka töötanud. Samuti olen cbeti tagasi tõmmanud natuke. Kuigi mu kitsa range tõttu on vist keskmisest kõrgem cbet õigustatud.
3bettima olen jah endiselt veits arg.
Fold to steal on isegi hullem, kui välja pakkusid. NL10s on see SB-l 89.8 ja BB-l 90.5. Samas NL5-s mida ma grushisin, oli see isegi paar protsenti kõrgem.
HUD kuvab vpip/pfr/flop CB/fold to flop CB.
Limp fold/ Agg factor/3-bet/fold to 3-bet
Tiles mängin jah,
Kaskaadi ma pole kunagi isegi proovida julgenud. Liiga ulme tundub. Korra hüppab laud ette ja siis kaob. Kuidas ma nii jõuan jälgida ja aru saan, kes mu vastased üldse on. Pluss veel misclicki oht, ei?
Mnjah, ma olen kuidagi harjunud/õppinud väikeste taskupaaridega järgi limpima. Ei teagi miks (ilmselt sellepärast, et kusagil oli niimoodi kirjas), samas TJ+ ma juba ison, kui ei ole just hulgim limpereid ees. Peast ei mõtle praegu välja ja pokerstovet ei viitsi käima panna aga kummal postflopis rohkem equitit on, kas 77 või TJs-il?
Igatahes, võtan õppust ja edaspidi katsun isoda ka paaridega.:)
Jap, FCBET on liiga kõrge jah, sellele juhtis ka ristijeesus nädal-paar tagasi tähelepanu. Ning ma olen selle kallal ka töötanud. Samuti olen cbeti tagasi tõmmanud natuke. Kuigi mu kitsa range tõttu on vist keskmisest kõrgem cbet õigustatud.
3bettima olen jah endiselt veits arg.
Fold to steal on isegi hullem, kui välja pakkusid. NL10s on see SB-l 89.8 ja BB-l 90.5. Samas NL5-s mida ma grushisin, oli see isegi paar protsenti kõrgem.
HUD kuvab vpip/pfr/flop CB/fold to flop CB.
Limp fold/ Agg factor/3-bet/fold to 3-bet
Tiles mängin jah,
Kaskaadi ma pole kunagi isegi proovida julgenud. Liiga ulme tundub. Korra hüppab laud ette ja siis kaob. Kuidas ma nii jõuan jälgida ja aru saan, kes mu vastased üldse on. Pluss veel misclicki oht, ei?
K
9
7
Comment