Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #2476
    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mnjah, ma olen kuidagi harjunud/õppinud väikeste taskupaaridega järgi limpima. Ei teagi miks (ilmselt sellepärast, et kusagil oli niimoodi kirjas), samas TJ+ ma juba ison, kui ei ole just hulgim limpereid ees. Peast ei mõtle praegu välja ja pokerstovet ei viitsi käima panna aga kummal postflopis rohkem equitit on, kas 77 või TJs-il?
    Igatahes, võtan õppust ja edaspidi katsun isoda ka paaridega.:)

    Jap, FCBET on liiga kõrge jah, sellele juhtis ka ristijeesus nädal-paar tagasi tähelepanu. Ning ma olen selle kallal ka töötanud. Samuti olen cbeti tagasi tõmmanud natuke. Kuigi mu kitsa range tõttu on vist keskmisest kõrgem cbet õigustatud.

    3bettima olen jah endiselt veits arg.
    Fold to steal on isegi hullem, kui välja pakkusid. NL10s on see SB-l 89.8 ja BB-l 90.5. Samas NL5-s mida ma grushisin, oli see isegi paar protsenti kõrgem.

    HUD kuvab vpip/pfr/flop CB/fold to flop CB.
    Limp fold/ Agg factor/3-bet/fold to 3-bet

    Tiles mängin jah,
    Kaskaadi ma pole kunagi isegi proovida julgenud. Liiga ulme tundub. Korra hüppab laud ette ja siis kaob. Kuidas ma nii jõuan jälgida ja aru saan, kes mu vastased üldse on. Pluss veel misclicki oht, ei?

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #2477
      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

      Mina koristaks limp/fold stati ära ning lisaks statid steal ja fold to steal. Kui sa istuksid mu vasakul käel siis ma varastaks sult 27o-ga kah.Veel lisaks käte arvu, siis tead, mitme käe kohta sul vastase info on, sest osa statte eeldavad suuremat samplet.

      77 liigitaks mina keskmise taskupaari alla.

      Kaskaadis kaob laud siis, kui sinu otsus tehtud seal, mitte enne. samuti on alati ruumi ta sealt puntrast välja tirida nii, et ta sul kogu aeg nina all on ja oma käike ette mõelda.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2478
        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

        riveril on midagi väga mäda, nii madal see agg% ei tohiks küll olla, ei beti/ega c/r'i üldse riverit?

        Tundub väga balansist väljas see võrreldes eelmiste tänavatega, vb eelmistel tänavatel on hoopis liialt kõrge ja riveril on väga-väga madal.

        Pakun et see on päris tõsine leak tegelt, ilmselt ei bluffi riverit kunagi, valuebetid aind nutsi(kaotad väga palju valuet).

        ja eelnevalt 77 on kindel iso,

        kui üks limper on ees, siis ei limbiks ise suht kunagi järgi, va kui tal väga thin stack on/mul mingi väga madal pocket vms asi/ja ta pole üldse foldialtis ning taga passiivsed mängijad on.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #2479
          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

          Kui dwellid mingi pasa üle, siis võta notepad lahti iga sessi ajal ja iga obv asi kirjuta kohe notepadi - nagu tiltlog vms.
          Kohandatud tendleri asjadest ja mind aitab märgatavalt.
          Eriti hea, et nii oled aus enda vastu ja lähed pigem närvi oma spew peale. Ning eriti hea on, kui paned kirja, kus midagi kokku luckisid.

          Mul konkreetselt nii oli kirjas kuskil muu läbu vahel, et sucksid ise ka flushi riverisse kokku pärast shove. Pärast mingi suckouti ajal ajas ainult naerma, kui märkasin, et olin endale kirjutanud, et ise ka lucker sama palju. Ei saa mindtricke mängida endaga ja kaob entitlement ära.

          Kuigi hajutab väheke tähelepanu, siis mul clearly plus ev

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2480
            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

            jörks, mida sa muidu ise mängid?

            Comment

            • vilistaja
              Jube Noob
              • Nov 2009
              • 148

              #2481
              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

              Mul oli ka alles hiljuti probleeme suure C-bettimisega ja minul aitas kõvasti see, kui ei mõelnud enam lihtsalt pilguga, et ok normaalne board c-bet it is vaid hakkasin juurde vaatama palju mul reaalselt võimalust kätt parandada on ning mis kõige olulisem, mis kaarte saan barreldada. Varem kaotasin üksjagu sellepärast, et tegin cbeti ja kui sain calli olin turnil no equity + olukorras, kus ei oska nagu midagi teha.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #2482
                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                steal 10% kõrgemaks koos korraliku tableselectiga ja +3bb/100 peaks mikros kindlasti asi paranema. Ülejäänud asjad muutuvad vastavalt avamisrangele. St kui steal on suurem siis üldine range on laiem mis omakorda tähendab, et cbet peaks natuke vähenema kuigi ega praegusel ka viga pole. Parandage kui midgi valesti ütlesin, ise biidin, aga seletada ei oska :D

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #2483
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                  jepp, hilisematest positsioonidest peab laiema rangega mängima. Steali võiks saada alustuseks 30ne peale, habad ristis pole vaja kah stealima hakata, kui postflop ennast kindlalt ei tunne.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #2484
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                    mul on HUDis eralid real steal/fold sb to steal/fold bb to steal. Väga vajalik stattide kombo kui stealiga hädas.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #2485
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                      seal võiks olla lisaks veel vastase steali protsent, siis tead, mis rangega vastu hakata. Mõnel on see väga madal ehk siis avab buttonilt ja CO samamoodi kui UTG ja MO-lt.

                      Minul kuvab HUD steali ning lihtsalt vastase fold to steali.

                      Niiet head katsetamist.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #2486
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                        sng vanadel on elementaarne, et hud näitab steal% CO/button/SB, lisaks fold to steal SB/BB
                        Mõnel ahvil on steal kõigis neis pos. 50-60% ja rohkem, siis hakkad juba peaaegu atc vastu.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #2487
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                          Lauad olid ilgelt head täna. Domineerisin, kontrollisin olukorda ja rahhi tuli.
                          Aga siis:

                          Kuni selle käeni:

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          6 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Nozzu ($13.92) 139bb
                          UTG+1 Player5 ($5.65) 57bb
                          CO Player6 ($3.23) 32bb
                          BTN Player1 ($6.82) 68bb
                          SB Player2 ($13.74) 137bb
                          BB Player3 ($9.47) 95bb

                          Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Nozzu is UTG K K
                          Nozzu raises to $0.40, Player5 goes all-in $5.65, 4 folds, Nozzu calls $5.25

                          Flop: 4 9 7 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

                          Turn: 3 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

                          River: 2 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja siis kohe, järgmises lauas, otsa see:

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          8 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player4 ($4.77) 48bb
                          UTG+1 Player5 ($12.15) 122bb
                          MP1 Player6 ($8) 80bb
                          MP2 Player7 ($11.52) 115bb
                          CO Player9 ($4.88) 49bb
                          BTN Player1 ($9.70) 97bb
                          SB Player2 ($4.53) 45bb
                          BB Nozzu ($11.97) 120bb

                          Pre-Flop: ($0.25, 8 players) Nozzu is BB 3 3
                          [Player6 posts $0.10]
                          1 fold, Player5 calls $0.10, Player6 checks, 1 fold, Player9 calls $0.10, 2 folds, Nozzu checks

                          Flop: 3 4 5 ($0.45, 4 players)
                          Nozzu bets $0.40, 1 fold, Player6 calls $0.40, Player9 calls $0.40

                          Turn: 9 ($1.65, 3 players)
                          Nozzu bets $1, Player6 folds, Player9 calls $1

                          River: 10 ($3.65, 2 players)
                          Nozzu checks, Player9 bets $1.67, Nozzu calls $1.67

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ning tagatipuks kui mul juba tegelt tilt peal oli kergelt, veel see: (Kui eelmisel kahel käe puhul oli vastasteks vähemalt enam-vähem solid stattidega tegelased, siis antud loo bad-ass on 78/11 mees.

                          $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                          9 Players
                          Hand Conversion Powered by weaktight.com

                          Stacks:
                          UTG Player2 ($4.48) 45bb
                          UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
                          MP1 Player4 ($9.82) 98bb
                          MP2 Player5 ($14.96) 150bb
                          MP3 Player6 ($6.07) 61bb
                          CO Player7 ($11.02) 110bb
                          BTN Player8 ($4.85) 49bb
                          SB Player9 ($3.52) 35bb
                          BB Player1 ($8) 80bb

                          Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG+1 A K
                          1 fold, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player6 calls $0.40, 4 folds

                          Flop: K 8 7 ($0.95, 2 players)
                          Nozzu bets $0.70, Player6 calls $0.70

                          Turn: 8 ($2.35, 2 players)
                          Nozzu bets $1.60, Player6 calls $1.60

                          River: 2 ($5.55, 2 players)

                          Riveri bett oli ehk liiast. Aga olen meeleparanduse teel ning katsun riveril agressiivsem olla. Vale koha peal?

                          Nozzu bets $3.20, Player6 goes all-in $3.37, Nozzu calls $0.17

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Süvenev tilt. Sit-out next big blind igasse lauda ja minema.

                          Miinus õnneks väga sügav ei tulnudki: mingi 7 € ehk BI. Elame üle.

                          Comment

                          • valgelendur
                            Jube Noob
                            • Oct 2012
                            • 121

                            #2488
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                            Teisi statte ei viitsi9nud uurida, aga jäi silma et räägiti su kõrgest cbetist, härral on PFR 9%, mida te tahate? See peabki kõrge olema, tal on koguaeg tugev käsi.

                            Kui viskad NL10 positsioonide kaupa:
                            vpip/pfr/3b/fto3b/cbetflop/ftocbetflop/cbetturn/cc%/bb defend btn steal/bb defend sb steal/open first (UO PFR vms peaks viimane statt olema)
                            viskaksin ka kiire pilgu peale, aga ega lõppkokkuvõttes suurt vahet pole, tähtis on teoreetiliste teadmiste omandamine, kuidas pokker ja mindset töötavad, statid üldiselt suht suvad, aga näitavad ära mõned suured leakid.
                            Üldiselt arvan et way overrated on statid ja hud üldse, lihtsalt sellist samplet saada kokku kus reaalselt ka miskit välja lugeda on raske

                            Comment

                            • p0l1
                              Grinder
                              • Jan 2011
                              • 581

                              #2489
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                              Nii ta kipub olema jep. Mingi hetk mänguga kauem tegeledes tekib 4-5 stati, mida vb vaadata. Suure playerpooli ja liikuva kaadriga limiitides (mikro) ka täiesti piisav.

                              Vähemalt videotest jäi see meelde. Eeldan, et enamus mängisid videotes oma main statidega. Kuigi jah, osadel on hästi palju state. Ei räägi HU mängijatest.

                              Passiivsed vennad blufivad riverit, kuigi agressioon on madal (tavaliselt riveri Raise oli valuebet 90). 2 % vastane 3betib TK, kui käte sample on 1k. - natuke vaieldav kindlasti, aga faktor x töötab rõõmuga ka rexide puhul. Üsna eksitav võib olla.

                              Edit: ise olen 16 stati ohver+hud popupid, varem oli rohkem. Tundub praegu ka -EV, peaks koomale võtma. NL10 mängides vaatasin vpip/pfr/3bet imo.

                              Statid on vaid vabandus notesid/reade mitte tekitada esimesena vähemalt regulaarsete mängijate kohta.
                              Last edited by p0l1; 06.04.13, 23:34.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #2490
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

                                Huuu, kütsin just tunniajase videosessi. Nagu tellitult, sain keskmisest ikka tublisti rohkem äktsõnit. Peaks päris huvitav video olema ning kenasti välja tooma mu parima ja halvima.

                                Praegu renderdab, eks vaatab, kuhu ma ta homme üles saan upitada.

                                EDIT:

                                Kogu NL10 statid positsioonide kaupa:

                                Last edited by Nozzu; 08.04.13, 21:53.

                                Comment

                                Working...