Tänan. Vähemalt tean nüüd, et ise midagi valesti ei teinud.
Ühelt poolt on see rahustav teisalt aga...kui oleks tegemist enda veaga, saaks seda parandada ja loota, et järgmine kord enam nii ei juhtu. Nüüd aga pole midagi teha, tuleb leppida.
Aga jah, ma tean, selline ongi pokkeri olemus - hea mäng ei garanteeri (lühikeses perspektiivis) head tulemust ning halb mäng võib teinekord ka hästi tasustatud saada.
arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.
Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?
arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.
Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?
OK, sheriff, sa tabasid kümnesse: täpselt nii on, nagu sa kirjutasid. Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.
trips/straight hard to make
fish terve k2si checkinud ei n2ita palju tugevust
v6ib vabalt tp riveril olla mingi qj/kj type of hands callis 2 street ja riveril top pair nyt mida iialgi ei foldi
Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.
pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.
EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.
pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.
EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.
Olgu - diil: Homme vähemalt 400 kätt minult. Kui just ei lenda 2 BI miinusesse või 2BI plussi. Just viimane variant muudab tooli mu istumise all kuumaks. Miinusesse jäänud sessid on mul kõik 400 - 600 kätt. Aga kui kohe alguses kenasti hitin, siis...mnjah.
Aga...hmmm, nii on sul tõesti raske mängida, kui pead hambad ristis suruma. Kahtlane, kas nii just mänguisu tagasi tuleb - pigem vastupidi - vastumeelus võib suureneda.
Või arvad, et tuleb, kui peaks kaart kenasti jooksma hakkama?
Comment