Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #976
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    standart bad run

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #977
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Tänan. Vähemalt tean nüüd, et ise midagi valesti ei teinud.
      Ühelt poolt on see rahustav teisalt aga...kui oleks tegemist enda veaga, saaks seda parandada ja loota, et järgmine kord enam nii ei juhtu. Nüüd aga pole midagi teha, tuleb leppida.
      Aga jah, ma tean, selline ongi pokkeri olemus - hea mäng ei garanteeri (lühikeses perspektiivis) head tulemust ning halb mäng võib teinekord ka hästi tasustatud saada.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #978
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        OK, täna oli hea (hit ´n) run. + 7.02 €.

        Ei, päris nii polnud, et panin korra duublisse ja siis punuma. Aga...nojah.

        Comment

        • pokkerisheriff
          Grinder
          • Oct 2011
          • 824

          #979
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          mitu kätt mängisid?

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #980
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            OK, täna oli hea (hit ´n) run. + 70.20 €.

            Ei, päris nii polnud, et panin korra duublisse ja siis punuma. Aga...nojah.
            aasta lõpuks nii ja saad juba bensuraha välja cashida, gl!

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #981
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              maisaa aru,mängid nl10 ja kõik sessid jäävad alla BI kasumisse või kahjumisse.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #982
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                maisaa aru,mängid nl10 ja kõik sessid jäävad alla BI kasumisse või kahjumisse.
                rofl, mõtlesin täpselt sama:D

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #983
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Nojah, sellest ongi pagana raske aru saada. Ärge pingutage.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #984
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.

                    Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #985
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      shoveks qq tt9xj

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #986
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.

                        Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?
                        OK, sheriff, sa tabasid kümnesse: täpselt nii on, nagu sa kirjutasid. Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
                        Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #987
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          shoveks qq tt9xj
                          Mis tänaval ja miks sa shoveks seal?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #988
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            river obv

                            trips/straight hard to make
                            fish terve k2si checkinud ei n2ita palju tugevust
                            v6ib vabalt tp riveril olla mingi qj/kj type of hands callis 2 street ja riveril top pair nyt mida iialgi ei foldi

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #989
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
                              Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.
                              pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.

                              EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.
                              Last edited by pokkerisheriff; 27.02.12, 21:20.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #990
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.

                                EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.

                                Olgu - diil: Homme vähemalt 400 kätt minult. Kui just ei lenda 2 BI miinusesse või 2BI plussi. Just viimane variant muudab tooli mu istumise all kuumaks. Miinusesse jäänud sessid on mul kõik 400 - 600 kätt. Aga kui kohe alguses kenasti hitin, siis...mnjah.

                                Aga...hmmm, nii on sul tõesti raske mängida, kui pead hambad ristis suruma. Kahtlane, kas nii just mänguisu tagasi tuleb - pigem vastupidi - vastumeelus võib suureneda.
                                Või arvad, et tuleb, kui peaks kaart kenasti jooksma hakkama?

                                Comment

                                Working...