Re: Microob Nozzu päevaraamat
kui pikaks ajaks plaan liikuda? või teadmatu aeg? kui palju raha selliseks retkeks kaasa võtad? nagu üks-kaks elumeest on kunagi - Elu on seiklus, kui ei seikle siis ei ela
gl sulle, sest seda läheb sul sellisel teekonnal kindlasti vaja. siin ei ole enam tegu protsentidega
kui pikaks ajaks plaan liikuda? või teadmatu aeg? kui palju raha selliseks retkeks kaasa võtad? nagu üks-kaks elumeest on kunagi - Elu on seiklus, kui ei seikle siis ei ela
gl sulle, sest seda läheb sul sellisel teekonnal kindlasti vaja. siin ei ole enam tegu protsentidega
Comment