Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1156
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok, tänan. Sain tsipake meelerahu tagasi. Sellised suured foldid, isegi kui nad on õigustatud, jätavad ikka veits halva maitse suhu.

    Comment

    • bauss
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #1157
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      31 käe peale on see stat ju, ei näita väga midagi.
      ise ei suudaks foldida seal

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #1158
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Mina ka ei suudaks foldida, sellepärast ilmselt pokkeris bankroll ei kasva ka.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1159
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas bauss Vaata postitust
          31 käe peale on see stat ju, ei näita väga midagi.
          ise ei suudaks foldida seal
          Milline on see halvem käsi mis nii teeb?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1160
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Mu matemaatika pole eriti tugev aga arvuste kohaselt jäi mul seis siuke.

            Panin vastase rangeks kõik setid ja flushid ning sain meie equityks 13% ja meil on turnis vaja vähemalt 28%, et call oleks profitable.

            Midagi valesti arvutasin siis palun parandage.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #1161
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Unustage ära see vastase set seal. Keegi üldse käe käiku ka jälgis? Kui vastasel on set, siis kaitseb ta seda juba flopis ja nupud lähevad sisse. Eriti kui tegemist peakski olema sellise elunitiga...ta ajab seal seti flopis sisse. AK, AQ (ühe potiga), AT, flush...kõik on seal ranges. As played kaldun ma jubedalt AK potiga, AT poole.

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #1162
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Milline on see halvem käsi mis nii teeb?
                AQ; AK potiga võib ka teha imo, ei teeks nii vara veel põhjapanevaid järeldusi, et vend ongi 6/6 ultranit.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1163
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Unustage ära see vastase set seal. Keegi üldse käe käiku ka jälgis? Kui vastasel on set, siis kaitseb ta seda juba flopis ja nupud lähevad sisse. Eriti kui tegemist peakski olema sellise elunitiga...ta ajab seal seti flopis sisse. AK, AQ (ühe potiga), AT, flush...kõik on seal ranges. As played kaldun ma jubedalt AK potiga, AT poole.

                  Tal võis ju seti saada alles turnis...Flopi callis ta ära lihtsalt sellepärast, et A on hea blufi kaart.
                  Last edited by Nozzu; 16.03.12, 07:50.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1164
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Tal võis ju seti saada alles turnis...Flopi callis ta ära lihtsalt sellepärast, et A on hea blufi kaart.
                    Ja jah, eks vastased alati ainult nutse saavadki

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1165
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      No mõnikord, nii ebatõenäoline kui see ka ei ole, võib ju vastasel nuts käes olla.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1166
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        võib küll
                        panin sellise range :


                        -
                        18,810 games 0.000 secs 3,762,000 games/sec

                        Board: As 4s 7h
                        Dead:

                        equity win tie pots won pots tied
                        Hand 0: 78.687% 78.69% 00.00% 14801 0.00 { 7c7s }
                        Hand 1: 21.313% 21.31% 00.00% 4009 0.00 { AA, TT, 44, KsQs, AcKs, AdKs, AhKs, AcQs, AdQs, AhQs }

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1167
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Jah, equilabi oskan ma ise kah kasutada. Paraku ei võta equity kalkulaatorid arvesse vastase käitumist konkreetsel tänaval.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1168
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            krt stovesin valesti, turnis läksid ju nupud.
                            aga edu Nozzu!

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #1169
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              ise oleks seal olukorras stacki sisse lükanud. isegi kui taga oled, on reeglina piisavalt outse et all-ini callimine kasumlik oleks. samas ei maksa ennast hurjutada selle pärast, et foldisid. selliseid olukordi tuleb sul ette veel ja veel ja siis jõuad callida küll.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #1170
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Miks TT seal ranges on? Flopi action ju suht välistab selle. Samamoodi ka AA üsna unlikely.
                                Ja käe kohta nii palju, et call > fold. Flushi vastu on call väga väikse -EVga, kuna 23% ajast hero riverdab ta ära ja seega peab tal vaid väga vähe AxKs, AxQs vm ranges olema, et call kasumlik oleks.

                                Comment

                                Working...