Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1951
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    huvitav, et see Poola rekka üle 100 välja läks, nad kõik tulevad tehasest 87-90km/h piirajatega.
    Liiklushuligaanist poolakas ei kihutanud mitte rekka vaid kaubikuga. Marki ei oska öelda, olen suht tumba selle koha pealt aga äkki õnnestub fotolt tuvastada.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1952
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      eufooria eufooriaks. stoori mulle meeldib. järgmine kord tulen kolme nädala pärast lugema. mulle meeldib korraga palju lugeda ja pikalt. hästi kirjutad. "santa barbara" vaatajaskond las naudib su ootamatuid lõpetamisi.
      Eeh, mul lihtsalt pole aega ega jõudu kogu stoorit korraga kirja panna. Ja kui ma seetõttu nagunii pean vahepeal jutu katkestama, siis parem juba võimalikult põneva koha peal. Aga vahva, et muidu meeldib.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #1953
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        tyrr, kuradi idikas olen otsustasin, et enne ei loe kui kõik osad koos on, aga just tuli välja kolmas osa ja ei saanud lugematta jätta. fukk mi.

        Comment

        • N1x0n
          Jube Noob
          • Jun 2011
          • 155

          #1954
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Imo võiks Nozzu järgmise seikluse julgelt raamatukaante vahele taipida ja siis eesti peale lahti lasta :D

          WP!

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #1955
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
            Liiklushuligaanist poolakas ei kihutanud mitte rekka vaid kaubikuga. Marki ei oska öelda, olen suht tumba selle koha pealt aga äkki õnnestub fotolt tuvastada.
            Teinekord pane kohe jutu juurde pilte ka siis, eeldusel et sa neid seal ikka tegid :)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1956
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Minu jaoks viie tärni teema :)

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #1957
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                +1
                suht väheseid viie tärni teemasid mis siia foorumisse jäänud on.
                väga väga huvitav lugemine.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #1958
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  nice 1 again!

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1959
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Ermii Vaata postitust
                    Teinekord pane kohe jutu juurde pilte ka siis, eeldusel et sa neid seal ikka tegid :)
                    Ranka on leidnud väga kõnekad pildid jutu iseloomustamiseks (y). See Poola kiirtee, mida ületama pidin, oligi koos oma "sillaga" selline. Samuti annab pilt bentslast kenasti edasi sealset õhustiku. Mu enda pildivalik on suht kesine (polnud tegelikult plaanis trippi dokumenteerida) aga katsun midagi sebida järgmise osa illustreerimiseks.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #1960
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Kui suur Su eelarve oli?

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #1961
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Terve aeg sõid ja jõid saia, vorsti, snicersit ja külma lahustuvat kohvi? Ise ei valmistanud midagi või kuskilt mingit head kehakinnitust ei võtnud?

                        Comment

                        • isenseven
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 598

                          #1962
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Mõnus lugemine tõesti!

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #1963
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                            Terve aeg sõid ja jõid saia, vorsti, snicersit ja külma lahustuvat kohvi? Ise ei valmistanud midagi või kuskilt mingit head kehakinnitust ei võtnud?
                            Eelarve oli ju piiratud.

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1964
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Eelarve oli piiratud jah. Sulas oli mul kaasas 150 eurtsi (ja sellest rahast jäi veel tegelikult ülegi). Kaardipeal oli samuti mingid summad aga pidin kulutama arvestusega, et palka saan ma järgmine kord alles augusti lõpus. Seega olin kokkuhoidlik ja endale saiast-vorstist uhkemat einet ei lubanud. Mis ise valmistamisse puutub, siis seljakotis enam pudrumaterjali ning priimuse ning pottide, pannide jaoks ruumi ei jätkunud. Ja isegi kui oleks jätkunud, siis on füüsiliselt suht rakse nö. välikööki kaasas tassida.

                              Aga kehv lugu on nüüd see, et poeg, kurivaim, läks täna alles pool üks öösel magama. Kirjutama asusin millalgi üks läbi ning praeguseks hetkeks on neljandast peatükist vaid pool valmis ning jaks otsas. Ei hakka seda jupikest siia üles riputama. Ehk annate andeks ja kannatate teisipäeva hilisõhtuni/kolmapäeva varahommikuni:)

                              Ning just praegu, seda vabandust siia kirja pannes, meenus mulle, et üks mu sõpradest tahtis minuga kas teisipäeva või kolmapäeva õhtul mõne napsu teha, mis jällegi võib kirjutamisplaanid sassi lüüa. Mhh, aga igatahes on mul pool peatükki valmis ja ma lõpetan selle ära niipea kui saan. Äkki siis homme päeval kui õnnestub poiss mingi nipiga paariks tunniks magama saada.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1965
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kiidan samuti kogu ettevõtmist!

                                Comment

                                Working...