Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Soulflyr
    Räme Fish
    • May 2012
    • 5

    #1756
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sry, lappasin üle poole teemast läbi, aga küsin siiski.
    Mis bankroll oli kui alustasid ja mis hetke seis on?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1757
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Pokerstarsis, milles toimuvaid seiklusi ja sekeldusi see päevik kajastab, alustasin 100 eurtsiga. Selle summa võtsin Triobetist kus ma selle freerollide, limiti, boonuste ja viimases otsas no-limitit mängides nullist kokku olin grindinud.
      Hetkel on bankroll 310 eurtsi vms.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1758
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Valus imbetsill olen.

        Vastane: 17 kätt 24/6

        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
        9 Players
        Hand Conversion Powered by weaktight.com

        Stacks:
        UTG Player1 ($5.83)
        UTG+1 Player2 ($9.23)
        MP1 Player3 ($3.08)
        MP2 Player4 ($4.28)
        MP3 Nozzu ($5.34)
        CO Player6 ($5)
        BTN Player7 ($2)
        SB Player8 ($5)
        BB Player9 ($1.94)

        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP3 K K
        2 folds, Player3 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.20, 4 folds, Player3 calls $0.15

        Flop: 10 6 8 ($0.47, 2 players)
        Player3 bets $0.25, Nozzu raises to $0.92, Player3 calls $0.67

        Turn: A ($2.31, 2 players)
        Player3 bets $0.55, Nozzu raises to $2.85, Player3 calls $1.41

        Raise loogika oli midagi sellist, et callida pole mõtet sest riveril on vastase bankroll juba nii väike, et isegi kui ta betib, pean ära callima. Foldida aga miskipärast ei suutnud. Mina ei tea, mingi soov mõtlemine, et kui ta flopil bettis ja siis callis, siis ei pruugi tal ju äss käes olla tingimata ja samas ta võib ässa kasutada kolekaardina, et mind välja bluffida.

        River: 2 ($6.23, 2 players)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1759
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Betsizing võiks varem suurem olla. Turni shove on fine. Kas siis oleksid ka imbetsill, kui tal J7o oleks olnud?

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #1760
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Fishidel on alati äss ette näidata, kui lauda tuleb A. See kipub mul ununema. Ja väikse stäkiga mängijad ajavad mind segadusse.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #1761
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Täna kaotasin esmalt KK vs AA(kusjuures nii K kui A tulid floppi) ja siis mõne minuti pärast QQ vs KK. Kõik õige ja õiglane aga läksin sellest ikkagi niipalju tilti, et võtsin veel kaks lauda lahti. Kokku siis 8.

              Õnneks töötas variatsioon pärast seda minu kasuks ja grindisin ennast august välja. Aga jube rabelemine tundus küll olevat see kaheksal laual mängimine. Kogueg oli nii kiire nii kiire. Usutavasti harjun sellega. Oli ju samamoodi kahelt laualt neljale ja neljalt kuuele minek.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1762
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                proovi 24 ja 6maxi :D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1763
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  proovi 24 ja 6maxi :D

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #1764
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Solid artikkel Pudeli-Vovkast! (Y) :D

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1765
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Tänan! :) Eelmise aasta alguses kütsin tast vapsee erikülje :) Jälitasin terve päeva, kuni tal mind lõpuks maha õnnestus raputada. Püüdsin niipalju distantsi hoida kui võimalik aga ta oli ikka suht häiritud ja ehmunud sellest, et mingi koll tal päev läbi järgi tammus.
                      Last edited by Nozzu; 16.05.12, 19:58.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #1766
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        link plz vms

                        Comment

                        • marcoloco
                          FPP Pro
                          • Nov 2010
                          • 203

                          #1767
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                          link plz vms
                          Nagu korrutustabel või laused armastatud linateostest on põlvkondadele pärnakatele pea sisse kulunud fraas “Sjenti on?”. Selle eest on hoolt kandnud Vovka, kes siinkandis on legendaarne nagu lehmakomm ja inimestele lähedasem kui Brackmann.


                          cool, ma polnudki seda lugenud. P2rnakana ei j2ta vovka k2ek2ik mindki kylmaks.

                          Aga kui juba kiitmiseks l2heb, siis minu k6igi aegade lemmikartikkel on sinu kirjutatud reportaaz kuidas viisitamm bussiga s6itis.

                          Comment

                          • Pokutaja
                            Julm Donk
                            • Feb 2012
                            • 84

                            #1768
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma eeldan, et sa table ninjat ei kasuta? Lase peale, harju päevakene ja siis tundub 8 lauda easy. Kui bet sizing on enam vähem korras ja saad hiireklõpsuga seda vastavalt olukorrale adjustida, siis läheb kõik üli kiiresti. Doesn't hurt to try

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1769
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                              http://www.parnupostimees.ee/366499/...-parnus-vovka/

                              siis minu k6igi aegade lemmikartikkel on sinu kirjutatud reportaaz kuidas viisitamm bussiga s6itis.
                              Jah, pean kahetsuse ning kerge piinlikkustundega tunnistama, et olin aastaid tagasi tunduvalt teravam pliiats, kui ma seda praegu olen. Allakäik ilmselt tingitud olmestressist.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1770
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas Pokutaja Vaata postitust
                                Ma eeldan, et sa table ninjat ei kasuta
                                Tegelikult kasutan. Ilma selleta oleks päris hullumaja.
                                Aga täna oli juba täitsa talutav mängida. Vaatamata ühele misclickile tuli kuu parim tulemus :)

                                Comment

                                Working...