Re: Microob Nozzu päevaraamat
Sry, lappasin üle poole teemast läbi, aga küsin siiski.
Mis bankroll oli kui alustasid ja mis hetke seis on?
Sry, lappasin üle poole teemast läbi, aga küsin siiski.
Mis bankroll oli kui alustasid ja mis hetke seis on?
K
(
(
Comment