Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1681
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Aga palun, jooned:

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1682
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Nagu näha pole su hero foldimisest ja nit uppimisest kasu, midagi on fucked up.
      Kasu pole aga kahju kah pole, nagu näha :D

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #1683
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        kui nonSD joone saad nulli lähedale, siis küll see kasum ka tuleb. üle nulli pole vaja seda upitada, piisab kui vähem kaotad nonSD-ga. rohkem agressiivsust õigetes kohtades ja küll asi jälle ülespoole liikuma hakkab. võimalusel proovi ikka taipupolega koos mõni sessioon jälle teha - see mõjus sulle ja su tulemustele varemalt väga hästi mäletamist mööda.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1684
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
          ...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • pokkerisheriff
            Grinder
            • Oct 2011
            • 824

            #1685
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            ??? kui vaatad võitvate mängijate mängijate graafikuid madalamatel limiitidel, siis reeglina showdowniga võidavad ja nonshowdown suudavad hoida nulli lähedal. Nozzul läheb see sama palju alla praegu kui showdown joon üles. seega kätega millega showdownini jõuab on kõik korras, aga kätega millega showdownini ei jõua on pigem ise foldija, kui et sunnib vastase foldima ja kaotab sellega raha.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #1686
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              ??? kui vaatad võitvate mängijate mängijate graafikuid madalamatel limiitidel, siis reeglina showdowniga võidavad ja nonshowdown suudavad hoida nulli lähedal. Nozzul läheb see sama palju alla praegu kui showdown joon üles. seega kätega millega showdownini jõuab on kõik korras, aga kätega millega showdownini ei jõua on pigem ise foldija, kui et sunnib vastase foldima ja kaotab sellega raha.
              nonSD on täiesti normaalne. Overrated joon - viimane asi mille järge leake parandama peaks. Mängija, kelle nonSD on even võib olla väiksema winratega kui mängija, kelle nonSD kukub kuristikku :P

              E: ja nozzu sa võiks panna oma viimase 2 kuu statsid postitsioonide järgi. Saab kõige parema ülevaate võimalikest leakidest imo.
              Last edited by Ghost0; 01.05.12, 00:43.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #1687
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                kui nonSD joone saad nulli lähedale, siis küll see kasum ka tuleb
                vale. red line on micros viimane asi, mida fixida. Micros fit-and-fold mängides ei saagi red line 0-i tõmmata, eriti kuna fishid tahavad oma pasaga showdownile minna. Redline saad siis üles, kui neid bluffima hakkad, aga siis langevad vastavalt ka blue line ja green line, sest nad ei oska piisavalt foldida.

                Nozzu puhul (nii palju kui ma seda threadi olen lugenud) on tegu liiga scared mängijaga, kes foldib liiga lightilt ja jätab tonnides valuet võtmata, sest kardab nutsi igal pool. (üsna levinud nn "sündroom" algajate seas imo). See ongi tõenäoliselt suurim leak.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1688
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Siin siis N10 statid positsioonide järgi.
                  Kas hakkab mingi anomaalia silma?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1689
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kasuta postisiooni rohkem. BTN ja CO mängi rohkem käsi. Hetkel oled liiga tight seal.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1690
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      CO ja BTN liiga nit, blinde kaitsed vähe, flop cbet ja turn cbet vahe on imo liiga suur, 3bettida, squeezeda ja 4bettida võiks rohem.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1691
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Statid tunduvad üsna ok üldiselt, aga mõned asjad hakkavad veits silma:
                        1)early ja middle pos. VPIP/PFR vahe vastavalt 1.1% ja 3.4% mida tundub kahtlaselt palju. Mis kätega callid avanguid nendel positsioonidelt?
                        2)Mis su CO;BTN; SB steal % on? Tundub, et way liiga vähe...anna teada ja võib natuke loosema range teha.
                        3)WTSD peaks vb nõks kõrgem olema nii väikse VPIP juures.
                        4)Vb veits squeeze bluffimist lisada blindidelt ja BTNilt Ax;KQ;KJ kätega? Just blindidel, kus su squeeze on keskmiselt ainult 2.5%
                        5)4beti range järgi tundub, et kardad/ei taha KK'ga bustoks minna. Vb paremate regularide vastu polegi mõtet, sest sa oled nii tight(mina sinu vastu KK pf sisse ei ajaks). Ma hakkaks 4bet/bluffima regulare kellega sa oled palju mänginud + kelle fold to 4bet on mingi 55+%. Peaks väga profitable olema alguses. NB! ei teeks regularide vastu kes väga vähe 3betivad.
                        6)mis su fold to 3bet on?

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #1692
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          flop cbet ja turn cbet vahe on imo liiga suur
                          See pole väga oluline ma arvan. Mul NL25 flop cbet 72% ja turn cbet 40.6%, sample 555K kätt ja winrate 5.99bb/100.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #1693
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                            See pole väga oluline ma arvan. Mul NL25 flop cbet 72% ja turn cbet 40.6%, sample 555K kätt ja winrate 5.99bb/100.
                            Ilmselt võiks näiteks 7bb/100 kanti olla, kui turni cbettida tihemini õigetes spottides. Drawsid ja scarecarde tuleb veits julgemalt barreldada.

                            Comment

                            • Ghost0
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1335

                              #1694
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Ilmselt võiks näiteks 7bb/100 kanti olla, kui turni cbettida tihemini õigetes spottides. Drawsid ja scarecarde tuleb veits julgemalt barreldada.
                              Kas just nii suur vahe oleks, aga muidu nõus jep.

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #1695
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                liiga nit oled in general.
                                button/co tuleb rohkem stealida
                                3bet % on buttonilt sama mis early pos? 3beti rohkem LP ja mõnes olukorras ära 3beti EP, kui callil on rohkem valuet
                                Lisaks on olukordi, kus sa ei peaks EP mitte ühtegi (value)kätt 3bettima, sest kui standard reg avab utg ja sa utg1/utg2 pealt 3betid AA/KK-ga, siis sa lähed ainult selle peale välja, et coolerdad tema KK-d või saad ise coolerdatud AA poolt. Micro fr nitid ei hakka metat tegema sinuga.
                                lisaks 4bet on way liiga väike. Näha on ka seda, et kui avad tightimalt, siis turn cbet %on oluliselt suurem kui LP loosemalt mängitud käte turn cbet %, ühesõnaga annad liiga kergelt alla kui kätt ei ole.
                                Last edited by donkament; 01.05.12, 16:01.

                                Comment

                                Working...