Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #1201
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui siin paar päeva tagasi raporteerisin kuu kõige kehvemast päevast, siis täna tuli selle kuu parim päev. Kahjuks jäi 10€ piir ületamata aga +9.41€ on kah raha. Minu jaoks.

    Näiteks saan ma selle eest käia 5 päeva lõuna ajal suppi söömas
    Või siis jagub sellest pea aegu nädala tubakavaruks.
    Või siis kaks korda toidupoes käia.
    Ja kui tsipake juurde panna, saaks selle eest ka näieks kuu telefoni arve ära maksta.

    Mnjaa, pokkeris liiguvad ikka ropud rahad :)

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #1202
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      tõeline balla.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #1203
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Rikastel omad seadused.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1204
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          tõeline balla.
          Sa mine sorteeri mune vms. :P

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #1205
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Lmao, sick ravi.
            Made my day.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1206
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
              Sa mine sorteeri mune vms. :P
              rofl

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1207
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                paigas imo.

                Comment

                • N1x0n
                  Jube Noob
                  • Jun 2011
                  • 155

                  #1208
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  no su wr-i järgi arvestades oleks su nädala sissetulek arvestatav mõne venna 1/3 kuusissetulekuga ..
                  Pmst võid lahkumisavalduse sinna postimehesse sisse anda ja vabakutseliseks hakata

                  ja no ära unusta suurt villat ja ilusaid blondiine kes sulle hommikuti kokteile serveeriksid :D

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #1209
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kuidas sa 9€ toidupoes saad 2 korda käia? Ainult õlli ostad v? :D

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #1210
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas jasssass Vaata postitust
                      Kuidas sa 9€ toidupoes saad 2 korda käia? Ainult õlli ostad v? :D
                      Kui ma ka selle nipi teada saaks oleks mul iga kuu lõpus päris korralik lisasumma taskus. Samas enda kohta võin vist julgelt öelda, et ma ei ole veel selgeks saanud poeskäimise kunsti.

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #1211
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        Kui ma ka selle nipi teada saaks oleks mul iga kuu lõpus päris korralik lisasumma taskus. Samas enda kohta võin vist julgelt öelda, et ma ei ole veel selgeks saanud poeskäimise kunsti.
                        Rofl, võin sama öelda.. standard on see, et pm alla 10€ ei lähe kunagi poes.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1212
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Kui lähed poodi puhtalt sellepärast, et tead, et sinna on vaja minna ja korralikku plaani ei ole, mida ja kui palju osta, siis kulub oluliselt rohkem raha, kui sul on korralik plaan + nimekiri asjadest, mida vaja.

                          Paned plaani paika, kirjutad nimekirja vajalikest asjadest valmis ja väldid emotsioonioste. Kõige lihtsam moodus bustoks minemist vältida :)

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1213
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                            Kui lähed poodi puhtalt sellepärast, et tead, et sinna on vaja minna ja korralikku plaani ei ole, mida ja kui palju osta, siis kulub oluliselt rohkem raha, kui sul on korralik plaan + nimekiri asjadest, mida vaja.
                            Olen täiesti nõus, enamusaegadest lähen paari asja ostma, aga korvitäis asjadega ikka olen lõpuks kassajärjekorras :D

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #1214
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Töömehe eri; pakk tatart, pakk võid, pakk kaerahelbeid, 2liitrit piima ja 1 2l Bock.

                              Saad nädal aega elada,

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1215
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ise käin toidupoes siis läheb keskmiselt 15€(aind toidu peale ja käin iga päev) ning kahele inimesele, kui korralikku sööki tahad, siis pole väga vähem võimalik vist(vähemalt ise ei oska), alkoholi ei osta üldse, va vahest veini aga seda ei arvestand...

                                Comment

                                Working...