Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #451
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Standard bluff 3bet potis, kui vastane on agressor ja cbet tulemas, minraised any hand millega flatid ja ei hiti vastase cbet'i, agano paremate vastaste vastu on raha põletamine(paljude vastu works like a charm).
    Yes, suur osa hero 3bet rangest läheb ju mööda.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #452
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      Ja mis master Taipupole su lükke peale arvas?
      Kiitis heaks põhimõtteliselt. No me kahekesi kärmelt arutasime, mis tal olla võib. Mina olin seda meelt, et tõenäoliselt oleme ees. Et nagu maha visata ei tahaks. Ja kui ta siis ütles, et eks sa siis shove(aga seal võib set vastas olla), siis erinevalt mõnest teisest korrast, ei tõrkunudki mu käsi seda tegemast.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #453
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        Mul on IP päris tihti siin suurem paar ja rinna lööb rõõmsaks kui vaatad kuidas mängijad oma poolkõva kätt üle mängivad ja nuppe kühveldavad.

        Mhmh, aga sellepärast sa kõrgemal mängidki. Ma vist ei suudaks ainult kõrge paariga tuimalt järgi callida kui vastane nuppe laduma hakkab.
        Muidu ma saan mõttest aru küll, et sa ei hakka oma KK/AA vastast potist välja ajama 4betiga vaid callid preflop ja ka post-flop kui laud on selline, et ka 3beti teinud vastane tõenäoliselt sellele pihta ei saanud.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #454
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Selles mõttes huvitav, et sul käsi ei tõrkunud. Vaadates su mõningaid varasemaid väristamisi AA ja KK suguste kätega. Aga wp ilmselt siis, nice read.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #455
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Täna jälle iseseisvalt. Kuue lauaga juba suht harjunud, nii et vahepeal jõudis isegi igav hakata veits. Ja noh ega väga midagi ei toimunud kah.

            Aga nagu keegi siin varem ütles, siis kuue laua puhul tõesti ei saa enam sessi jooksul aru, kus sa omadega rahaliselt oled. Selles suhtes on mõnus. Täna siis avastasin pärast seda, kui olin lauad kinni pannud, et jälle +3.11 eurtsi kontol juures.

            Enim kaotanud:

            Krt, see on jälle veits niheks käsi. St. väga imelikult mängitud minu poolt algusest lõpuni.

            Vastane: 5 kätt 80/20

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            7 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG tsvtomir ($4.13)
            UTG+1 sierrajj ($2.95)
            MP DenDennver ($5)
            CO Pattex27 ($2.34)
            BTN DjonikA ($4.07)
            SB Nicolasik ($13.29)
            BB Nozzu ($5)

            Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is BB Q K
            1 fold, sierrajj raises to $0.10, 3 folds, Nicolasik calls $0.08, Nozzu calls $0.05

            Preflop: Kas selline call on ok? Või oleks pidanud foldima või äkki raisema?

            Flop: K A A ($0.30, 3 players)
            Nicolasik checks, Nozzu bets $0.25, sierrajj calls $0.25, Nicolasik folds

            Flop: No ma ei tea. Kuan AA maas, siis vähetõenäoline, et vastase käes A on. Seega olen ilmselt ees. Ent teen siiski panuse plaaniga maha visata kui vastane tõstab kuna fishidele ju meeldib Ax-ga limpida.
            Üks loobub, üks callib ja üks(Nozzu) on nüüd segaduses.

            Turn: 5 ($0.80, 2 players)
            Nozzu checks, sierrajj bets $0.25, Nozzu calls $0.25

            Turn: Et ma segaduses olen, siis mõtlen minna odavalt showdownile. Vastane õnneks betib kah nii vähe, et saan callida. Aga tegelikult oleks pidanud siis hoopis ise bettima, eks?

            River: 6 ($1.30, 2 players)
            Nozzu checks, sierrajj bets $0.65, Nozzu folds

            River: Blank aga vastaen lükkab pool potti pärast seda kui ma teda turnil callisin. Juhul kui tal ässa pole, siis millega? KT, KQ? Igatahes läks mul callimise isu ära selle poole potise panuse peale.
            Kuigi tegelikult oleks võinud vist maha callida, sest äss oli tema käes ikkagi väga ebatõenäoline. Isegi kui ta flopil mind sellega raisenud ei oleks, oleks ta ju turnil ikkagi rohkem panustanud. Või siis tegi ta meelega väikse panuse, et mult raiset välja meelitada?

            Final Pot: $1.95

            sierrajj wins $1.89 (net +$0.64)

            Nicolasik lost $0.10
            Nozzu lost $0.60


            Enim võitnud

            Vastane: 50 kätt 15/13

            $0.02/$0.05 No Limit Holdem
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Andrey Kex ($8.58)
            UTG+1 bopah91 ($12.50)
            MP1 evgkolomiets ($3.59)
            MP2 TiSiSTYLE ($5)
            MP3 sadbuterfly7 ($4.90)
            CO Nozzu ($5.06)
            BTN witchwolly ($5.68)
            SB MEEE1988 ($5.64)
            BB SAJSIS ($1.73)

            Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is CO 7 7
            3 folds, TiSiSTYLE raises to $0.20, 1 fold, Nozzu calls $0.20, 3 folds

            Preflop: Läksin setminema.

            Flop: 7 Q 2 ($0.47, 2 players)
            TiSiSTYLE bets $0.30, Nozzu calls $0.30

            Flop: Bingo. Ehkki ärtud mind vähe hirmutavad. Otsustan ikkagi slowplayda ja mitte tõstma hakata.

            Turn: J ($1.07, 2 players)
            TiSiSTYLE bets $0.75, Nozzu raises to $2.50, TiSiSTYLE calls $1.75

            Turn: Ok, aeg valuet võtma hakata. Ilmselt võin julgelt tõsta kuna näib, et midagi vastasel käes ikkagi on.

            River: 8 ($6.07, 2 players)
            TiSiSTYLE checks, Nozzu checks

            River: Ja vot siin ma tegin lolluse. Mõtsin, et ei hakka tema cheki peale panustama, sest äkki see on lõks ja mis ma siis teen, kui ta raiseb.

            Ja miks ma selle lolluse tegin oli see, et ma jälle ei vaadanud stäkkide suurust. Ehk siis kui tema oleks panustanud, oleks ma ju ikkagi ära callinud. Ja kui mina oleks panustanud ei oleks tal millegiga mind enam raiseda olnud ja tõenäoliselt oleks mind ka oma kehvema käega maha callinud, kuna pott oli juba nii suur.

            Ehkki ma nüüd ausõna juba palju hoolikamalt jälgin stäkke, juhutub vahel elevusse minnes ikka veel niimoodi. Paha-paha.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Oeh, tõenäoliselt saan täna jälle soovitusi pokkerimängust loobuda...

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #456
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              esimeses käes on igal juhul parem isoleerida. Kui pannakse veel otsa saad foldida. Sellise poolkõva käega OOP 3way flopil lähed ainult 2 paari+ hittima mida kahjuks juhtub harva.

              Comment

              • rollkopter
                Grinder
                • Oct 2011
                • 501

                #457
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                never slowplay sellistes limiitides, nii palju valuet jääb saamata et jube, eriti veel sellisel boardil kus Q ja FD võis vastast hittida

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #458
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                  never slowplay sellistes limiitides, nii palju valuet jääb saamata et jube, eriti veel sellisel boardil kus Q ja FD võis vastast hittida
                  ^^

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #459
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    ^^
                    mis arusaamatuks jäi?
                    Last edited by rollkopter; 05.01.12, 08:24.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #460
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Ma tõstataks siin sellise küsimuse, et kui palju teie oma praktikas olete näinud micros kaotavate mängijate poolt, nende kes flopis oma fd alati betivad, et kui tihti nad ka OOP panevad barreli, kui käsi ei parane? Ma tegelikult isegi ei mängi cashi, kuid seda päevikut loen suure huviga ning lihtsalt tekkis küsimus.

                      A ma kommenteeriks käsi ka, et esimene käsi QK, kindlasti raiseks, et vähemalt bb välja sõtkuda. As played, flopis betiks 1/2 sellisel boardil ning saanud calli fishilt, kes EP limpis paneks barrelid 4 value anytime.

                      Muidu kiidaks päevikut, sooviks edu ja kindlasti mainiks, et vaata et uue aasta hoog ei raugeks.
                      Last edited by WowAwiAA; 05.01.12, 08:34.

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #461
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Ma tõstataks siin sellise küsimuse, et kui palju teie oma praktikas olete näinud micros kaotavate mängijate poolt, nende kes flopis oma fd alati betivad, et kui tihti nad ka OOP panevad barreli, kui käsi ei parane? Ma tegelikult isegi ei mängi cashi, kuid seda päevikut loen suure huviga ning lihtsalt tekkis küsimus.

                        A ma kommenteeriks käsi ka, et esimene käsi QK, kindlasti raiseks, et vähemalt bb välja sõtkuda. As played, flopis betiks 1/2 sellisel boardil ning saanud calli fishilt, kes EP limpis paneks barrelid 4 value anytime.

                        Muidu kiidaks päevikut, sooviks edu ja kindlasti mainiks, et vaata et uue aasta hoog ei raugeks.
                        Ma pigem arvan, et fish ei hakka FD-ga barreldama kui ta pihta ei saanud. Olgu siis turn milline tahes. Pigem nad võtavad kas check-fold või check-call liini.

                        A selles QK käes ajaski mind segadusse see preflop minbet. Kuidas seda käsitleda - limbina või siiski betina? Oleks mõlemad vastased limpinud, oleks ma tõstnud vähemalt 0.25 senti ja tulemus oleks võinud olla hoopis teistsugune. Nüüd aga....

                        Ja tänud positiivse tagasiside eest.
                        Usun, et hoog ei rauge ja olen kindel, et ega ma pokkerist ei loobu. Kui olen siiani vastu pidanud, siis pean ka edaspidi.
                        Last edited by Nozzu; 05.01.12, 13:32.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #462
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Betiks kindlalt riveril.
                          Ma vaatasin 3x HH-d üle, et kas vaatasin valesti, et checkisid järgi.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #463
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                            mis arusaamatuks jäi?
                            Ei jäänudki, väga õige jutt ju, ei viitsinud lihtsalt sama juttu teistmoodi ümber kirjutada siia :D

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #464
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Massa Taipupole oli täna minu õnneks jälle Aegaon, nii et tegime ühise sessi. Jooks oli mega: 1 BI jagu üle EV :) Tulemus +5.30 eurtsi.

                              Tänased eredamad hetked:

                              Enim kaotanud käsi:

                              Vastane: 78 kätt 15/13


                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              7 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Lamrod820 ($4.67)
                              UTG+1 Knoofl ($12.29)
                              MP Psiholog88 ($5.30)
                              CO aigarsjac ($4)
                              BTN pokerph4n7om ($4)
                              SB Nozzu ($5.54)
                              BB yats87 ($5)

                              Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is SB J J
                              3 folds, aigarsjac raises to $0.20, 1 fold, Nozzu raises to $0.60, 1 fold, aigarsjac calls $0.40

                              Preflop: JJ on mul kõige õnnetum kaardikombinatsioon üldse aga ega siin vist muud teha polnud, kui tõsta.

                              Flop: 7 8 3 ($1.25, 2 players)
                              Nozzu bets $1, aigarsjac calls $1

                              Flop: Ülepaar, laud märg - tuli suurelt panustada.

                              Turn: A ($3.25, 2 players)
                              Nozzu bets $2.40, aigarsjac goes all-in $2.40

                              Turn: Taipupole mahitusel vedasin siin vastase nupud sisse. Tol hetkel tundus täitsa hull liigutus olevat aga tegelikult oli õige. Kui vastasel siin A-d pole, siis ta tõenäoliselt ei calli. Ja vähem panustada kah ei saanud, arvestades kui short ta juba oli. Nii, et kena lüke tegelikult.

                              River: 2 ($8.05, 2 players, 1 all-in)

                              River:....

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Enim võitnud:

                              Vastased:
                              Pepita: 97 kätt ja 15/15
                              gold 37 kätt ja 64/14


                              $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG cuzmich500 ($2.72)
                              UTG+1 Semenyta ($1.84)
                              MP1 PepitaDeAji ($5)
                              MP2 3aHoCu 6a6LO ($12.49)
                              CO pokerph4n7om ($4.47)
                              BTN UjoHarsco ($12.50)
                              SB Nozzu ($5)
                              BB goldmanvova ($2)

                              Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB 2 2
                              2 folds, PepitaDeAji raises to $0.20, 3 folds, Nozzu calls $0.18, goldmanvova calls $0.15

                              Preflop: läksin setti püüdma.

                              Flop: 2 Q 2 ($0.60, 3 players)
                              Nozzu checks, goldmanvova bets $0.80, PepitaDeAji calls $0.80, Nozzu calls $0.80

                              Flop: Aga sain hoopis neliku. Vabahoog sisse ja laseme teistel nuppe lükata.

                              Turn: 4 ($3, 3 players)
                              Nozzu checks, goldmanvova checks, PepitaDeAji bets $1.74, Nozzu calls $1.74, goldmanvova folds

                              Turn: Ei hakanud ka siin veel tõstma, et mitte kolmandat mängijat ära hirmutada. Paraku ta ikkagi lahkus.

                              River: 6 ($6.48, 2 players)
                              Nozzu goes all-in $2.26, PepitaDeAji goes all-in $2.26

                              River: Pott on juba piisavalt suur, et võib nupud sisse lükata.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Selle kuuga on nii, et roheline joon on 12 eurtsi peal ja punane (mitte see non showdown winnings vaid see teine) nullis. See päev saab kole olema, kui need kaks joont pauguga kokku saavad. Teisalt jälle, kui ma PS-is mängima hakkasin, jooksin kohe 2 BI-d alla EV, nii et sedapidi vaadates on praegu õiglus jalule seatud.
                              Last edited by Nozzu; 05.01.12, 21:17.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #465
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Kuda saab nii olla et sa mängid NL5 ja madistad kogu aeg vastastega kes mängivad 15/14 stiilis? wtf??

                                Comment

                                Working...