Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • N1x0n
    Jube Noob
    • Jun 2011
    • 155

    #1141
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ja no lisaks veel selline faktor ,et kui sul oleks see A käes olnud siis ai ai ai ..
    Kuna sa flopis tõstsid teda siis huvitav mille peale ta sind panna võis ? .. suvaline pocket ?
    V Kväikseksem kikker ? .. suht lamp mäng vastase poolt enivei.
    Kui tal just su vastu readi pole millekohaselt sa riveris palju foldid :D

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1142
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Imo siin käes pole midagi arutada kui fullringis mängitakse 30/7 stattidega.

      Comment

      • Nozzu
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1140

        #1143
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Ei noh, ega olegi. Lihtsalt lõbus on :)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #1144
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
          Ja no lisaks veel selline faktor ,et kui sul oleks see A käes olnud siis ai ai ai ..
          Kuna sa flopis tõstsid teda siis huvitav mille peale ta sind panna võis ? .. suvaline pocket ?
          V Kväikseksem kikker ? .. suht lamp mäng vastase poolt enivei.
          Kui tal just su vastu readi pole millekohaselt sa riveris palju foldid :D
          Tõesti arvad et ta mõtles midagi? :D

          Comment

          • N1x0n
            Jube Noob
            • Jun 2011
            • 155

            #1145
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            midagi kindlasti mõtles ju ... ntx " what that button will do? .. oops i shoved ..well okay .. i need to deposit next money to lose it all again ! "

            Comment

            • Loksutaja
              Õpihimuline Mängur
              • Jun 2010
              • 448

              #1146
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Button? what button

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1147
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Nozzu button.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1148
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Nozzu button.

                  Comment

                  • N1x0n
                    Jube Noob
                    • Jun 2011
                    • 155

                    #1149
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    bellybutton :D

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #1150
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Graafik oli täna vahepeal juba päris imposantne, ma ei tea, kas ma seda i-tähega sõna üldse õigseti kasutan, aga see mul pähe kargas ja meeldima hakkas. Eriti arvestades seda, kui longu mu graafik lõpuks vajus.

                      Seda sessi enim kaotanud käe tõttu, mis oli järjekordselt vist üsna kohutav fold. Miks - öelge teie. Noh lisaks sellele, et mul oli turnil 19 outi ja mu equity selles situatsioonis on 84,68%. Tura küll, ma ütlen :(

                      Vastane: 31 kätt 6/6

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      8 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player7 ($12.86)
                      UTG+1 Player8 ($4)
                      MP1 Player9 ($10)
                      MP2 Player1 ($3.55)
                      CO Nozzu ($10)
                      BTN Player4 ($4.03)
                      SB Player5 ($19.57)
                      BB Player6 ($4)

                      Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO 7 7
                      2 folds, Player9 raises to $0.25, 1 fold, Nozzu calls $0.25, 3 folds

                      Flop: 7 A 4 ($0.65, 2 players)
                      Player9 bets $0.37, Nozzu raises to $1.50, Player9 calls $1.13

                      Turn: 10 ($3.65, 2 players)
                      Player9 checks, Nozzu bets $2.55, Player9 goes all-in $8.25, Nozzu folds

                      Final Pot: $8.75

                      Player9 wins $19.76 (net +$9.76)

                      Nozzu lost $4.30

                      Pärast seda veel üks vahva cooler ja nii jäigi lõpptulemuseks jälle +4.35€


                      OK, omale lohutuseks: kui ma panen vastase top range ehk TT või poti (lol) peale, siis on mu equity ainult 22%.
                      Last edited by Nozzu; 15.03.12, 21:03.

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #1151
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Nozzu, kuidas kuu kulgeb muidu? Kas viitsid oma graafiku visata koos EVga. ise olen see kuu 4 peäva mänginud selle aja jooksul 9k kätt kasumit 40$ ja jooksen 8BI alla EV. Loodan heaterile :)
                        PS. Tegin oma vana päeviku lahti aga, pole aktiivne, keegi oskab nõu anda?

                        Edu laudades!

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1152
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          No kuu on selline nii ja naa - ega ta just sujuvalt kulgenud ei ole:



                          Aga kui mul tuju ära läheb, siis vaatan oma selle aasta graafikut, mis on märksa ilusam

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1153
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Väga kena fold :)

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #1154
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Väga kena fold :)
                              Narrid või mõtled tõsiselt? :)
                              Ses mõttes, et mul pisuke lootus ongi, et äkki oligi hoopis õige seal foldida. Selles mõttes, et ok, flopi raise võib tähendada mida iganes. Riveri raise võib olla lihtsalt level :) a turni raise, seda tuleb tõsiselt võtta. Aga siin polnud raise vaid shove, mis jälle on selline kahtlane liigutus.
                              Aga...arvestades, millise vastasega mul tegemist oli, siis võis ta oma top range otsas istuda küll ja näiteks meeleheitlikult oma setti kaitsta flushi eest.
                              Last edited by Nozzu; 15.03.12, 21:21.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1155
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Tõsiselt ikka, vastane on sick nit ikka ju.

                                Comment

                                Working...