Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #1066
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Graafiku lõpu käest ära lasknud, ai ai :D uus limiit raskem või halb jooks?

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #1067
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Nojah, 2 BI langust. Juhtub ikka.
      Eilne päev, mil kulgesin BI võrra alla EV, läks halva jooksu nahka.
      Ma ei ütleks, et uus limiit raskem on. Paar esimest sessiooni oli harjumatu aga muidu pole vahet minu arust.
      Nii, et paanikaks pole põhjust.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1068
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Graafiku lõpu käest ära lasknud, ai ai :D uus limiit raskem või halb jooks?
        LOL, 2bi on kahe järjestikuse käe küsimus:D

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #1069
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
          LOL, 2bi on kahe järjestikuse käe küsimus:D
          +1 :)

          Comment

          • jasssass
            Vana Tegija
            • Sep 2010
            • 1200

            #1070
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Arvasin et Nozzul ei teki 2 Bi kõikumisi aga ju siis eksisin :D

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #1071
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              mida kõrgemale jõuab seda suuremad hakkavad kõikumised olema (mitte ainult rahaliselt vaid ka BI-niliselt) ja samas ta harjub sellega aegamisi. olen kindel et ühel hetkel avastab ta end palju agressiivsemalt mängimas ja flippamas suht 50-50 olukordades lihtsalt sellepärast et mitte ise ei tunne end ebameeldivas olukorras olevat vaid hakkab nii mõtlema, et "kui ma siin all-in panen siis panen sellega vastase ebameeldivasse olukorda ja las higistab siis raske otsuse ees". see kõik tuleb ajapikku.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1072
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                mida kõrgemale jõuab seda suuremad hakkavad kõikumised olema (mitte ainult rahaliselt vaid ka BI-niliselt) ja samas ta harjub sellega aegamisi. olen kindel et ühel hetkel avastab ta end palju agressiivsemalt mängimas ja flippamas suht 50-50 olukordades lihtsalt sellepärast et mitte ise ei tunne end ebameeldivas olukorras olevat vaid hakkab nii mõtlema, et "kui ma siin all-in panen siis panen sellega vastase ebameeldivasse olukorda ja las higistab siis raske otsuse ees". see kõik tuleb ajapikku.
                THIS. Sheriff kas sa oled ametilt koolitaja? Igatahes motti tõsta sa oskad. Lugesin su posti ja tundsin, kuidas selg läks sirgu ja tahtejõudu tuli kamaluga juurde.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #1073
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Täna sain mindsetile tublisti kosutust kui sessi lõpus selgus, et olin bankrollile +5.13 € juurde grindinud. Palju seda pole aga neljas kaotav sess järjest oleks võinud hakata istumise all tooli kõigutama.

                  Sessi enim kaotanud käsi on järjekordselt mingi imelik vusserdamine. Kuidas teie selle mänginud oleks?

                  Vastane: 39 kätt 41/28

                  $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                  9 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Nozzu ($19.02)
                  UTG+1 Player5 ($9.35)
                  MP1 Player6 ($7.95)
                  MP2 Player7 ($20.71)
                  MP3 Player8 ($12.32)
                  CO Player9 ($10)
                  BTN Player1 ($6.65)
                  SB Player2 ($10.05)
                  BB Player3 ($10)

                  Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG K K
                  Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player6 calls $0.40, 2 folds, Player9 calls $0.40, Player1 calls $0.40, Player2 calls $0.35, 1 fold

                  Preflop: Masendav: KK-le 4 callerit. Sellist kino igapäev ei näe.

                  Flop: A 8 5 ($2.10, 5 players)
                  Player2 checks, Nozzu bets $1, 2 folds, Player1 calls $1, Player2 folds

                  Flop: Järjest paremaks läheb. A lauas. Kahtlustan, et paki ülejäänud kolm ässa on jagunenud callerite vahel. Et sellele kinnitust saada, siis panustan. Arvestusega, et need kes callivad, hoiavad tõenäoliselt nõrka ässa ja kui raise saan, siis on tõenäoliselt vastas A decent kikkeriga või siis nõrga kikkeriga, mis tabas lauakaarti.

                  Saingi ühe calli, panin vastase A peale ja andsin alla.

                  Kas õigem oleks olnud check-callida flop? Samas, turnil OOP olles oleks ma endiselt olnud keeruka otsuse ees.
                  Ilmselt oleks pidanud hoopis flopil suuremalt panustama? Aga, et neljast callijast kaks olid fishid, kes callivad iga ässaga, siis tundus see samuti raha põletamisena.
                  Nii, et äkki oleks siin tulnud võtta hoopis check/fold liin?

                  Hmmm...ei tea. Öelge teie.

                  Turn: J ($4.10, 2 players)
                  Nozzu checks, Player1 checks


                  River: J ($4.10, 2 players)
                  Nozzu checks, Player1 bets $5.25, Nozzu folds

                  Final Pot: $4.10

                  Player1 wins $14.42 (net +$7.77)

                  Player2 lost $0.40
                  Nozzu lost $1.40
                  Player6 lost $0.40
                  Player9 lost $0.40


                  Aga igatahes RÖH
                  Last edited by Nozzu; 07.03.12, 21:01.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #1074
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    4way isegi ei cbetiks mina A high floppi ja annaks kohe alla.
                    Siinkohal tahaks näha mis teised selle kohta arvavad.

                    Comment

                    • Matu
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 284

                      #1075
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      ei tahaks jah väga cbtida mina aga kui betiks siis kindlasti k6rgemalt ja barreldaks edasi kui arvad et on sita ässaga

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #1076
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Ma arvan, et selliselt mängijalt ei saa kehva ässa barreldamisega maha. Pealgi oleks turnis siis pott juba pea kaks korda sama suur kui tema stäkk.

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1077
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          4kesi potis NL10s ma tuima näoga check-foldin need kunnid sihukesel flopil.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #1078
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Samal arvamusel, et c-bet 4 way on burning money siin.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #1079
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Matu Vaata postitust
                              ei tahaks jah väga cbtida mina aga kui betiks siis kindlasti k6rgemalt ja barreldaks edasi kui arvad et on sita ässaga
                              NEVER ära tee seda NL10! NL10 mängitakse A high boarde väga ausalt, snap folditakse c-bette vasakul ja paremal ja kui tuleb call siis on väga vähe usutav, et keegi midagi enam maha paneb.

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1080
                                Royale with cheese

                                Täna juhtus minuga see, mille tõenäosus on 1 kord 649 740 käe kohta. Yeah, mu daamid ja härrad, sain tema kõrgeausus Royal Flushi.

                                Veel uhkem - ma floppasin selle :D Kokku olen nüüd seda pokkerikombinatsioonide kroonijuveeli elu jooksul juba kaks korda "käes" hoidnud.



                                Eriti palju raha see kahjuks sisse ei toonud. Aga midagi ikka.

                                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                                9 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG Player2 ($6.47)
                                UTG+1 Player3 ($10.61)
                                MP1 Player4 ($5.81)
                                MP2 Nozzu ($12.02)
                                MP3 Player6 ($5.21)
                                CO Player7 ($5.43)
                                BTN Player8 ($10)
                                SB Player9 ($10)
                                BB Player1 ($10)

                                Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP2 A Q
                                3 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player7 calls $0.40, 3 folds

                                Flop: K 10 J ($0.95, 2 players)
                                Nozzu checks, Player7 bets $0.50, Nozzu calls $0.50

                                Turn: 2 ($1.95, 2 players)
                                Nozzu checks, Player7 checks

                                River: 8 ($1.95, 2 players)
                                Nozzu bets $1, Player7 calls $1

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Sessi lõpptulemuseks jäi +6.91€


                                Cheese

                                Comment

                                Working...