Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1051
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Jamh, alguses plaanis ainult sõbralik 25 eegune turka õlle kõrvale teha ja kui joogid sees siis lähevad kivi, paber, käärid juba sadade peale :D.
    try 5000 eekised telekamängu kõrgushüpped:D

    Comment

    • atu1337
      Julm Donk
      • Feb 2009
      • 68

      #1052
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      try 5000 eekised telekamängu kõrgushüpped:D
      haha, sellise asja peale annab tulla :D

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #1053
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Varem käisin reedeti (või oli see laupäeviti?) 2paaris 1 euro turkat mängimas. Seal on parimateks saavutusteks jäänud finaallauad. Aga nüüd pole enam juba kuid livetanud.
        Ma käin praegu pühapäeviti 2paaris punkte ja rummi noolimas, vahest ka reede-laupäev kui lifetilt peal on. Astu läbi mõnikord, teen õlle välja.:)

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #1054
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          try 5000 eekised telekamängu kõrgushüpped:D
          :D:D:D

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #1055
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Rich kids D:

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1056
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Käisin ka kunagi 2paarist läbi kui pärnu sattusime sõpradega, was fun. Pärast sai seal cashgame ka tehtud sümboolse summa peale, nl20 vist(eurides ikka).
              Lähiajal on plaan uuesti pärnut külastada tüdrukuga, siis oli/on samamoodi mõttes 2paarist läbi käia:D

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #1057
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Märtsi algus oli paljulubav.
                777 käega olin juba 20 eurtsi plussis. Võrdluseks, eelmise kuu alguses olin sama arvu kätega vaid 3 eurot plussis.
                Paraku täna tuli väike tagasilöök. Suuri kaotusi ei saanudki aga kaart ei jooksnud, vastased ei austand raise :D ja oli palju post-flop foldimist. Vahepeal olin juba mingi 12 € miinuses, nagu pärast sessi selgus, ent õnnestus ennast ikka natuke tagasi töötada.
                Lõpptulemus - 6.09€

                Enim kaotanud käes muidugi rikkusin jälle seda reeglit, et multiway pottides tuleb üleraisemise korral käsi maha panna. Samas üks kahest vastasest oli väga short ja temaga nagu ei saanud arvestada. Käsi ise järgnev:

                $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                6 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG Player3 ($10)
                UTG+1 Player4 ($22.46) 4 kätt 50/25
                CO Player5 ($0.90) 3 kätt 67/0
                BTN Nozzu ($10)
                SB Player8 ($3.71)
                BB Player9 ($8.17)

                Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Nozzu is BTN Q Q
                1 fold, Player4 calls $0.10, Player5 calls $0.10, Nozzu raises to $0.70, 2 folds, Player4 calls $0.60, Player5 calls $0.60

                Flop: 4 4 3 ($2.25, 3 players)
                Player4 bets $1.60, Player5 calls $0.20, Nozzu raises to $3.20, Player4 raises to $4.80, Nozzu calls $1.60

                Flop: Ma ei tea, ei tahtnud kohe esimese beti peale maha visata. Flop oli nii madal, et ta võis selle teha ka kõrgema, ent minust madalama ülepaariga. Call oleks äkki õige olnud aga ma ei tahtnud seda rida võtta. Oleks ta turnil kah bettinud, mis ma siis oleks teinud?
                Valisin raise, lootuses et ta callib ja rahuneb turnil maha nii, et ma saan valida kas odava showdownini jõudmise või uuesti tõsta. Aga see põrsas hoopis raises mindveelkord. Ja seda raiset polnud mul enam mõtet callida. Aga ma ikkagi tegin seda, sest polnud vaja eriti palju juurde callida.


                Turn: K ($12.05, 3 players)
                Player4 bets $5.90, Nozzu folds

                OK, suht ebameeldiv kaart laual ja ehkki ma ei uskunud, et see tingimata vastast aitas, ei tahtnud ma siin enam stäkki sisse lükata.

                River: 2 ($12.05, 2 players)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                A vähemalt sain suhteliselt korraliku, pika sessi nagu mul kaotavate sesside puhul kombeks.
                Last edited by Nozzu; 05.03.12, 21:16.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #1058
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Palun mõtle edaspidi buy inides.
                  Ma ajaks selle käe flopis sisse, player4 ei tundu kuigi taibukas ja co on siin lihtsalt dead money.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1059
                    FML

                    Yaiks. Täna jooksin 1 BI alla EV. Tulemus on mõnevõrra häiriv: -7.28€. Ok, juhtub ikka. Aga kaks päeva järjest... Loodan, et see mu mindsetti paigast ära ei nihuta.

                    Kaks enimkaotanud kätt on kah muidugi lahedad coolerid.

                    Käsi number 1: vastane 389 kätt ja 11/8

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    7 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Nozzu ($10)
                    UTG+1 Player8 ($3.25)
                    MP Player1 ($9.18)
                    CO Player2 ($4.15)
                    BTN Player3 ($12.27)
                    SB Player4 ($19.43)
                    BB Player5 ($10)

                    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is UTG K Q
                    Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player2 calls $0.40, 3 folds

                    Flop: 7 Q 5 ($0.95, 2 players)
                    Nozzu bets $0.70, Player2 calls $0.70

                    Turn: 8 ($2.35, 2 players)
                    Nozzu bets $1.60, Player2 goes all-in $3.05, Nozzu calls $1.45

                    River: 9 ($8.45, 2 players, 1 all-in)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Käsi 2) Vastane 230 kätt 13/13

                    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG Player4 ($15.61)
                    UTG+1 Player5 ($4)
                    MP1 Nozzu ($13.84)
                    MP2 Player7 ($11.06)
                    CO Player8 ($4.80)
                    BTN Player1 ($5.28)
                    SB Player2 ($3.90)
                    BB Player3 ($13.01)

                    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP1 A A
                    2 folds, Nozzu raises to $0.40, 3 folds, Player2 raises to $1.10, 1 fold, Nozzu raises to $4.05, Player2 calls $2.80

                    Flop: 6 10 7 ($7.90, 2 players)

                    Turn: J ($7.90, 2 players)

                    River: Q ($7.90, 2 players)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    RUI ja veelkord RUI

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #1060
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Anna nüüd ainult volüümi. Tuleb väga hästi. Selliseid käsi ikka tuleb ette nagu just postitasid kuna tegemist siiski pokkeriga ning "long run" on see mis loeb. Tegelikult sa teenisid raha long runnis kuna su vastased tegid vigast mängu.

                      Comment

                      • Jazzyl
                        Jube Noob
                        • Feb 2012
                        • 142

                        #1061
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Kas graafikut ei viitsi postitada ?

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #1062
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Tänud toetavate sõnade eest. Ehkki ma nüüd hakkasin mõtlema, et selles esimeses käes ma turnil bettisin nõksa vähe. Kes teab, kui oleks 1.80-2.00 lükanud, siis oleks ehk see biit olemata jäänud. Aga ma jälle vaatasin ta stäkki alles pärast betti. Siis jõudsin veel mõelda, et callima ta siin raudselt ei hakka, kui ta edasi tahab mängida, siis ta lükkab nuppe aga see ei tähenda, et ta must veel ees on. Ja ta lükkaski ja ma callisingi, rõõmuga. Ja nagu selgus, olingi ees.

                          Aga noh, volüümile mõjuvad sellised päevad pagana hästi. Ei teki kihku liiga vara laudadest välja ronida.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #1063
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas Jazzyl Vaata postitust
                            Kas graafikut ei viitsi postitada ?
                            Millist graafikut.
                            Tänase päeva, selle kuu, aasta või liftime?
                            Kas kõikide limiitide või ainult NL10?

                            EDIT: Ja anna andeks, ma täna ei viitsi. Ennast ajab kah naerma aga ma olen ikkagi suht pinges praegu :D
                            Last edited by Nozzu; 06.03.12, 20:23.

                            Comment

                            • Jazzyl
                              Jube Noob
                              • Feb 2012
                              • 142

                              #1064
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Millist graafikut.
                              Tänase päeva, selle kuu, aasta või liftime?
                              Kas kõikide limiitide või ainult NL10?

                              EDIT: Ja anna andeks, ma täna ei viitsi. Ennast ajab kah naerma aga ma olen ikkagi suht pinges praegu :D

                              Alates jaanuarist oleks kena. :) Huvitab kohe..

                              Comment

                              • Nozzu
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1140

                                #1065
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Ok, minu päeviku lugejate soov, on mulle seaduseks:)

                                Comment

                                Working...