Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #946
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma arvan et täitse OK fold.

    Comment

    • N1x0n
      Jube Noob
      • Jun 2011
      • 155

      #947
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
      Ma arvan et täitse OK fold.
      +1

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #948
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        ära telli pokkeri geari palun!

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #949
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

          Mulle tundub vastase liin selline, et ta callis mind preflopis taskupaariga. Hittis floppi ning otsustas slowplayda ja hakkas siis turnil valuet võtma ja rea ning mastitõmbe eest kaitsma.

          Baluga teoreem

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #950
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Olen superimpressed, et need ässad ära viskasid selles käes.
            Wp.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #951
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
              Olen superimpressed, et need ässad ära viskasid selles käes.
              Wp.
              Ma tänan :)
              Baluga teoreemist ei teadnud ma midagi. Võib-olla ma olen liiga tuhm, et selle foldi keerukusest aru saada aga antud boardil ei tundunudki see fold nii raske. Just tänu madalatele kaartidele lauas. Oleks näiteks turn olnud Q, oleks maha viskamine hulka keerukam olnud. Ma oleks pidanud vastama küsimustele:

              Kas see konkreetne vastane on võimeline mind preflopis ja flopis QA callima? Mmmm....võimalik.
              Kas ta oleks TPTK-ga valmis mind turnil raisema? Eeee......vähetõenäoline aga ei saa välistada.

              Ma pole kindel mis ma selles situatsioonis teinud oleks. Jällegi fold or shove olukord ja tõenäolsielt oleks tulnud siis juba shoveda.

              Comment

              • Matu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 284

                #952
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                tiltis peaga lykkan vahest selliseid raise fd-ga mis muidu ei ole väga hea:D aga pm k6rgeid kaarte lauas pole ja kui tihti seal ikka ylepaar on ja 10 madalama pasa peaks ta nagu 2ra foldima
                muidugi fr on teine teema ja selliste pm pot bettide vastu sellist nalja tegema ei hakkaks:D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #953
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  See käsi textbook baluga näide yep, wp.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #954
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Jep võib lausa öelda stnd fold, wp.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #955
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Eile tegin perepäeva. Mässasin päev läbi poisiga ja õhtul, selle asemel, et pokkerit mängida, vaatasin naisega telekat. Täna kah. Aga pärast seda kui naine magama läks, tegin lauad ikkagi lahti.

                      Polnud just suurem asi mäng. Tulemus -4.68€ Nii, et hullusti kah ei läinud. Pool BI on suva.
                      Aga jällegi...sessi enam kaotanud käsi jäi häirima. Kas oleks tulnud ikkagi riveril callida? Või äkki poleks pidanud turnil, vaatamata sellele, et FD maas, panust tegema?

                      Vastane: 229 kätt 14/11

                      $0.05/$0.10 No Limit Holdem
                      9 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG Player3 ($10.15)
                      UTG+1 Player4 ($3.80)
                      MP1 Player5 ($4.13)
                      MP2 Nozzu ($11.01)
                      MP3 Player7 ($10.15)
                      CO Player8 ($10)
                      BTN Player9 ($7.73)
                      SB Player1 ($8.05)
                      BB Player2 ($10)

                      Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP2 Q Q
                      3 folds, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player9 calls $0.40, 2 folds

                      Flop: 6 4 3 ($0.95, 2 players)
                      Nozzu bets $0.70, Player9 calls $0.70

                      Flop: Märg laud, mastitõmbelt võib valuet saada. Reatõmme ei ole tõsiselt võetav sellise vastase puhul.

                      Turn: 8 ($2.35, 2 players)
                      Nozzu bets $1.60, Player9 calls $1.60

                      Turn: Hmm, vastane callis mu flopipanuse aga maha tuleb ohutu kaart. Kui olen flopil ees, siis tõenäoliselt nüüd kah. Panustan, jälle call. Millega? Selline vastane ei jää ju enam mastitõmbega mängu. Setiga peaks ta siin aga hakkama juba raisema. Kaks paari ei tule kõne alla. Millega ta krt. callib mind. Ülepaar lihtsalt? Võimalik.

                      River: 6 ($5.55, 2 players)
                      Nozzu checks, Player9 bets $5.03, Nozzu folds

                      River: Mind teeb ikka äravaks, kui vastane kaks tänavat kaasa callib. Loodan odava showdowni saada ja checkin. Block betti pole mõtet teha, sest vastase stäkk on nii väike, et kui ta foldida ei taha, siis peaks ta raisema. Aga tema hoopis lükkab kõik nupud sisse.
                      Kas tõesti lörri läinud mastitõmbega? Kahtlane.
                      Majaga? Võimalik aga samuti kahtlane kuna setti oleks ta turnil agrssiivsemalt mänginud
                      Tripsiga? Mkmm, mingi 6X ta preflop calling ranges küll pole.
                      Ülekaartidega nagu TT või JJ? (AA ja KK ei ole tõenäoline) Jah, pigem kahtlustangi, et just nii see oli ja ma viskasin parema käe maha.

                      Samas kui tal oli nii väike ülepaar - siis miks ta ei läinud showdownile lihtsalt, nagu ma talle pakkusin. FE pärast - sest ta kahtlustas, et võib selle kaotada? On nii?

                      Final Pot: $5.55

                      Player9 wins $15.36 (net +$7.63)

                      Nozzu lost $2.70

                      Comment

                      • nalg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 489

                        #956
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Riveri checkil ei näe mõtet, kui sa juba ise usud, et 6 ta ranges ei ole, siis miks checkida? Nii tight mängija ei calliks pf 57 või 52-ga, nii et rea välistame, FD-d samuti ei hittinud-oleksin riveril panustanud. 99, TT, JJ tundub tõenäoline.

                        Comment

                        • N1x0n
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 155

                          #957
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas nalg Vaata postitust
                          99, TT, JJ tundub tõenäoline.
                          Pliis ära checki riveris kui sa kõik tänavad leadinud oled ... kui pelgad mingid kätt siis panusta pool potti aga check liiga obvious.

                          Ofc siis võivad olla igasugussed paarid aga rida siin vast ta ei esinda :D

                          selline vastase järgilonkimine setiga vajaks kindlasti note ja siis juba järgmine kord oleks vajalik informatsioon olemas kuna leidub ka vanasid kes oma ülepaare samuti mängivad.
                          Last edited by N1x0n; 26.02.12, 10:51.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #958
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Ma cbetiks vähemalt 3/4 floppi ja turni, et riveris siis ise pushida või vahel c-callida, kui arvad, et drawga blufib. Turni raisele tuleks foldida muidugi. Üldiselt on jõle sitt siin endalgi ülepaari mängida OOP kui mingi Tag lihtsalt callib. Antud juhul on imo su turni cbet kahtlaselt väike ja ta võib callida igasugu asjadega seal(küll mitte seti peale ei tahaks panna jällegi)
                            Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                            kui sa kõik tänavad leadinud oled
                            Ei leadi seal käes küll keegi.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #959
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              väga veider liin on sul igatahes. Kui sa usud, et oled turnis ees, mida see riveri 6 muudab?

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #960
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                                väga veider liin on sul igatahes. Kui sa usud, et oled turnis ees, mida see riveri 6 muudab?
                                6x sai tripsi?

                                Comment

                                Working...