Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #871
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    pigem s6idad fishi loogikaga

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #872
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      pigem s6idad fishi loogikaga
      LOL, +1

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #873
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        pigem s6idad fishi loogikaga
        alati kui qq foorumisse naaseb peale puhkust, siis paneb miski max 10-sse pirni. Pokkeriteemadel sama terav kui Privador elulistel teemadel
        sry peete82, midagi halvustavat ma ei tahtnud su loogika kohta öelda

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #874
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          eks me räägime eri asjadest. Kui kodanikud ei saa aru, miks STT mees ei taha väga tihti sd-le jõuda, eriti veel multiway, siis ma ei viitsi seda hakata siin seletama.
          Last edited by peete82; 19.02.12, 18:24.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #875
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Te räägite ju samast liinist erinevate nimedega. Iga valuebet on ka omamoodi protection ja vastupidi. Keegi ei taha setiga 4 venna vastu maha chekida kätt.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #876
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ma siin vahemärkusena mainin, et tänane sess + 1.64 €

              Aplausi pole vaja :)

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #877
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #878
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Tänud, fyte - aitasid võitu väärtustada. 25 ühikut on võrreldes 1.64 ühikuga, juba täitsa soliidne.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #879
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kaks õlut nagu maast leitud.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #880
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Just :) Ja vaata kui huvitav, kui nüüd jälle ühikuid võrrelda, siis sõltuvalt ühikust, võib kaks ühikut (õlut) olla isegi hmmm...atraktiivsem kui 25 ühikut (krooni).

                      Comment

                      • Nozzu
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1140

                        #881
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Täna siis +6.88€. Oleks võinud ehk rohkemgi tulla aga no niimoodi tõmmati lohku ära:

                        Vastane 86 kätt 11/8


                        $0.02/$0.05 No Limit Holdem
                        9 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Player8 ($1.85)
                        UTG+1 Player9 ($3.59)
                        MP1 Nozzu ($5)
                        MP2 Player2 ($5.26)
                        MP3 Player3 ($5.21)
                        CO Player4 ($1.02)
                        BTN Player5 ($3.86)
                        SB Player6 ($3.66)
                        BB Player7 ($5.38)

                        Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP1 K Q
                        2 folds, Nozzu raises to $0.20, 3 folds, Player5 calls $0.20, Player6 calls $0.18, 1 fold

                        Flop: J J Q ($0.65, 3 players)
                        Player6 checks, Nozzu bets $0.50, Player5 folds, Player6 calls $0.50

                        Flop: Mega ju, poisse pole nagu põhjust karta ja kui keegi Q hittis ja loodetavasti hittis, siis on mul ju suurema tõenäosusega parem kikker. Muidugi on võimalus, et AQ callis preflopis mu raise aga...alati ei pea ju vastasel parem käsi olem. Bet for value.

                        Turn: 9 ($1.65, 2 players)
                        Player6 checks, Nozzu bets $1, Player6 raises to $2, Nozzu goes all-in $4.30, Player6 calls $0.96

                        Turn: OK, mingi rea tõmme tuli kah AT ja QT jaoks, mis võis ehk mind preflopis callida(ehkki sellise vastase puhul vaevalt). Vastane checkib, ma betin ja saan imeliku raise. Jällegi selline loll olukord, et vastase väike stäkk muudab callimise mõtetuks. Fold or raise situatsioon. Väikse stäkiga QT võib ju siin sellise liigutuse teha küll, arvestades, et tal on nüüd top pair ja reatõmme - sestap ei suuda ma foldi leida.


                        River: 2 ($8.91, 2 players, 1 all-in)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        Aga noh, pole hullu. 3 eurtsi veel ja mul on NL10 jaoks 25 BI koos. Eks siis näis, mis saama hakkab.

                        Comment

                        • N1x0n
                          Jube Noob
                          • Jun 2011
                          • 155

                          #882
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          SB mehele AJ,AQ ei oleks pihku sättinud ?
                          Antud laual pole imo midagi sellist millelt sul üldse valuet on võtta :P ja vastane laseb sul lihtsalt raha enda püksikute vahele panna :D
                          Ja turnil võtab vastane sinu pealt valuet /reatõmbed , Top pair jms ..

                          Naljakas ,et sa paned vastase selliste käte peale milliseid tavaliselt nitmasteril SB peal pole ..
                          Ainuke asi millega ta seal panuse vastu võtab on AJ+ ja poketid ..
                          Last edited by N1x0n; 20.02.12, 21:02.

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #883
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
                            SB mehele AJ,AQ ei oleks pihku sättinud ?
                            Antud laual pole imo midagi sellist millelt sul üldse valuet on võtta :P ja vastane laseb sul lihtsalt raha enda püksikute vahele panna :D
                            Ja turnil võtab vastane sinu pealt valuet /reatõmbed , Top pair jms ..

                            Naljakas ,et sa paned vastase selliste käte peale milliseid tavaliselt nitmasteril SB peal pole ..
                            Ainuke asi millega ta seal panuse vastu võtab on AJ+ ja poketid ..
                            AJ pole eriti tõenäoline ju, arvestades, et kaks J on juba laual. AQ jah, võimalik nag ma ka kirjutasin. ent välistada ei saa ka QTs. Kuigi ma ise ei calliks SB-lt sellega.
                            Ja turnil on ka minul juba auku reatõmme + top pair.

                            Comment

                            • N1x0n
                              Jube Noob
                              • Jun 2011
                              • 155

                              #884
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                              Täna siis +6.88€.

                              Vastane 86 kätt 11/8

                              Mille jaoks sul statid on kui sa nendest midagi järeldada ei taha ? :D

                              Minu arust tema range suht kitsas OOP .. Oleneb muidugi mismoodi sa eelnevalt sama vastase vastu mängisid selles lauas.

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #885
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Selle venna vastu ma oleks siin JT ka foldind, LOL

                                Comment

                                Working...