Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • simenkon
    Grinder
    • Dec 2011
    • 525

    #826
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, mitu kätt hetkel NL5-s ja palju võitnud? Winrate'i ka viitsid ehk visata ja graafiku? Eeldusel, et sa üldse neid välja annad enne kuu kokkuvõtet:)

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #827
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Ei hakka saladust tegema :) Konkreetselt NL5-te, nii daala kui eurolaudu, olen mänginud 24031 jaotust. Võitnud ei ole just palju, kõigest 90 eurot. Aga winrate on vist päris hea: 10.38



      Veel 12 eurtsi vaja kokku grindida, siis on kontol 250 eurtsi koos ja saab proovida NL10-t.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #828
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kahju et volüümi vähe on:( , sealt see raha tulebki...

        Comment

        • simenkon
          Grinder
          • Dec 2011
          • 525

          #829
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Solid! Tubli töö.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #830
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Kena graafik yea.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #831
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Võibolla ka seda, miks su winrate nii suur on.
              Algselt postitas camu Vaata postitust
              +1
              Kuidas see loogiline on, kui ta marginaalsetes kohtades eksib? Kui tabaks nt 50-50, peaks WR suurem olema, sest praegu ainult kaotab, kuid siis võidaks ka tagasi.

              Kui nii suur oli muidugi selline pooleprese (naine: ooo, see on sul "nii" suur) solvang, siis wp.

              Comment

              • Freshmeat
                Julm Donk
                • Mar 2011
                • 30

                #832
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Mitu mängupäeva see 24031 jaotust on?

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #833
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Ei olnud solvang minupoolt. Ei tea ka, kas on ikka 50:50 olukord.

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #834
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    Kuidas see loogiline on, kui ta marginaalsetes kohtades eksib? Kui tabaks nt 50-50, peaks WR suurem olema, sest praegu ainult kaotab, kuid siis võidaks ka tagasi.

                    Kui nii suur oli muidugi selline pooleprese (naine: ooo, see on sul "nii" suur) solvang, siis wp.
                    tegelikult huvitaski, mida sina sellest käest arvad. ma tean, et sa oled ülbe, aga proovi leida ikka aega temaga ühiste sesside tegemiseks, sest näha on, et neist on palju kasu. lihtsalt ma kujutan ette, et kui sa korra oled talle niiöelda "õige suuna" kätte näidanud, siis sellest tihtilugu ei piisa, sest endalegi märkamatult hakkavad vanad vead mingi aja pärast mängu tagasi tükkima, kui neid päris korralikult välja ei juuri.

                    Nozzu: ilus graafik. hoian pöialt, et varsti NL10 vallutama asuksid.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #835
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Mulle meeldib aint 1 asi su juures. Sa suudad tunda ka rõõmu väikeste võitude üle.
                      Väga aeglaselt ja volüümivaeselt ehitad br-i ja ei võta mitte mingeid riske. Vb see ongi sinu stiil ja vb aastaks 2030 saad shotte hakata nl50nes võtma. Igal ühel oma.
                      Aga enne kui nl10 lähed, siis las TP kindlasti specib. Vähemalt minu arvates erinevad need limiidid nagu öö ja päev. Vähemalt nii palju kui mina olen mänginud neis. ( väga väga vähe olen mänginud btw ).

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #836
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Las, siis mängib volüümivaeselt. Vähemalt postitab siia aktiivselt käsi ja üritab mõelda.. VB ei jõua ta kunagi NL 50 vb jõuab kunagi NL 25te ja sealt 2 kuuga NL 200. Who knows...

                        Aga üks on kindel kui HCC twitterisse jääb biidib tema päeviku postituste arvu ära - tasa ja targu!

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #837
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          see on ju hobiks tal, miks ta peaks üle mängima?! mängib palju jaksab ja jõuab, las kasvab aeglaselt br, vähemalt kasvab ning saab korraliku põhja alla..

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #838
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            see on ju hobiks tal, miks ta peaks üle mängima?! mängib palju jaksab ja jõuab, las kasvab aeglaselt br, vähemalt kasvab ning saab korraliku põhja alla..
                            +1 veel sellele, et kui ma õigesti aru saan. Pole ta kunagi deponud ja pole ta ka kunagi bustosse läinud. Märkimisväärne kas pole?
                            alg br sai vist pokerstrategy kaudu .

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #839
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              +1 veel sellele, et kui ma õigesti aru saan. Pole ta kunagi deponud ja pole ta ka kunagi bustosse läinud. Märkimisväärne kas pole?
                              alg br sai vist pokerstrategy kaudu .
                              Nii on. Deponud pole ja bustosse pole läinud.

                              Aga, ehkki see tundub praegu teile naeruväärsena, on pikemas perspektiivis (no ütleme kahe kuni kolme aasta jooksul) eesmärgiks jõuda ikkagi niikaugele, et pokkerist saaks peamine sissetulekuallikas. Ja selle kõrvalt siis vabakutselise ajakiraniku või kraavikaevajana ennast teostada.

                              OK, teglikult sõnastan ümber, hetkel on see ikkagi pigem soov, mitte eesmärk. Eesmärgiks saaks seda nimetada siis, kui ma suudaks panna paika konkreetse kava, kuidas eesmärgini jõuda. Ning sellest kavast ka kinni pidada.
                              Kuni kava ja sihikindlat tegutsemit pole - on tegu siiski jah pelgalt soovmõtlemisega. Aga olgu nii, millegi soovimine ei ole kellelegi halba teinud. Kui just pole halba soovitud :)

                              Nüüd lauad lahti :)
                              Last edited by Nozzu; 16.02.12, 18:52.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #840
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Mine parem kooli.

                                Comment

                                Working...