Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #346
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    sellepärast mõtlesingi, et selle tuhande käe projekti oleksid võinud NL2 teha, et kui mitu JJ vs AA või muud liiki bad beati satuvad sinna 1000 käe sisse, siis see ei mõjuta su kontsentreerumist nii palju kui limiit madalamal seda teed. aga hea et see vähemalt tehtud on nüüd, sest eesmärgi sa ju saavutasid ja plaanitud projekti viisid lõpule.

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #347
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
      sellepärast mõtlesingi, et selle tuhande käe projekti oleksid võinud NL2 teha, et kui mitu JJ vs AA või muud liiki bad beati satuvad sinna 1000 käe sisse, siis see ei mõjuta su kontsentreerumist nii palju kui limiit madalamal seda teed. aga hea et see vähemalt tehtud on nüüd, sest eesmärgi sa ju saavutasid ja plaanitud projekti viisid lõpule.
      jää vait äkki?!

      nimetatakse ka 'vaikimine kuld'

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #348
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        sellepärast mõtlesingi, et selle tuhande käe projekti oleksid võinud NL2 teha, et kui mitu JJ vs AA või muud liiki bad beati satuvad sinna 1000 käe sisse, siis see ei mõjuta su kontsentreerumist nii palju kui limiit madalamal seda teed. aga hea et see vähemalt tehtud on nüüd, sest eesmärgi sa ju saavutasid ja plaanitud projekti viisid lõpule.
        Kui JJ vs AA bad beat on, olen mina Rooma Paavst.

        Ma ei saa aru, kas siin päevikus pannakse mingit konstantset long-term levelit või on kogu see jutt siin täiesti tõsine, aga kaks asja tunduvad täiesti WTF.
        Esiteks see, et nii palju tekib arutelu sellest, kas keegi peaks korraga 1k käsi mängima või ei. Isegi, kui 4-tableda ei tohiks sellega üle 3h minna ju. Ja kui tõesti üle tunni korraga keskenduda ei suuda, siis mis probleem on päevas 3-4 sessi teha?
        Teiseks see, et soovitatakse limiidis alla liikuda, kui 1k käsi mängima peaks. Kui ma tahan näiteks 10k kätt päevas mängida, siis miks ma peaksin expected hourly 'pooleks lõikama'? See on sisuliselt ju oma aja ja energia kasutu kulutamine.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #349
          Re: Hõissa KK-auboid

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Preflop: Poleks limperit olnud, oleks buttonilt selle käega openraisenud...
          Kui sul on limper(id) ees, siis peaksid oma avamistõste ranget laiendama, mitte kitsendama. 67s BTN limp on lihtsalt hale.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #350
            Re: Hõissa KK-auboid

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Kui sul on limper(id) ees, siis peaksid oma avamistõste ranget laiendama, mitte kitsendama. 67s BTN limp on lihtsalt hale.
            Mhmh, sul on õigus. Teisalt on õigus ka neil, kes ütlevad, et väikeste suited connectoritega tuleks võimalikult odavalt floppi vaadata. Ehk nagu öeldakse esimesel lingil, mis google selle kohta leiab:

            Like all hands in NL Hold 'Em, small suited connectors can be played in many different ways but strictly speaking, in low-limit games, if you can get in cheap and in position against a lot of players you can find yourself in a position to win a pretty big pot when you hit.


            But then again:

            teine link:

            Raise Your Small Suited Connectors Preflop
            People will limp with all kinds of speculative hands, but few people have the cojones to raise with them. If you’ve taken the time to develop a tight image, raising your small suited connector will disguise your hand.


            Samas jälle:
            Kolmas link
            Don't raise pots with small suited connectors pre flop as they are not a favorite to improve.

            Ehk siis kokkuvõtvalt:
            Neljas link

            Play 'em for cheap, flop 'em big, and play 'em hard.
            (Enam vähem nii ma tegingi :) )
            Last edited by Nozzu; 28.12.11, 08:24.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #351
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Ära loe rämpsu.

              Comment

              • adam_q
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1453

                #352
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Ära loe rämpsu.
                Mõistlikum on ehk siiski lugeda ja siis ise järeldusi teha

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #353
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  67s BTN overlimp on täiest fain

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #354
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    67s BTN overlimp on täiest fain
                    Ei ole ja tulevikus mitte teha.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #355
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Juhtub täpselt see, mis Nozzul juhtus, kui järgi limpida. Kui suured rahad sisse hakkavad minema, on Axs või tugevama kickeriga trips vastas, isegi maja ei ole alati nuts.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #356
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        Mõistlikum on ehk siiski lugeda ja siis ise järeldusi teha
                        Sinu loogika järgi oleks mõistlik näiteks halvad raamatud ja halvad filmid (kui teada väga halvad arvustused) ära vaadata ja sama järeldada. Huvitav.

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #357
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #358
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            :D

                            Comment

                            • ROTT RUUDI
                              Grinder
                              • Jun 2010
                              • 520

                              #359
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              67s overcall on normaalne, ntx UTG tõstab ja 2 callib aga muidu on ikka parem isoleerida imo.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #360
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                Sinu loogika järgi oleks mõistlik näiteks halvad raamatud ja halvad filmid (kui teada väga halvad arvustused) ära vaadata ja sama järeldada. Huvitav.
                                filmide, naiste ja raamatute osas ei tasu kellegi maitset usaldada :)

                                Comment

                                Working...