Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #136
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    AQ käes ma ei näe seal never ever foldi. vahet pole, kas sa leadisid selle välja või oleksid checkinud, aga sellise flopi pealt tuleb imho 100% raha sisse panna.


    teine käsi nagu sa ise mainisid, floppi oleks võinud vähe rohkemgi panna


    muidu väga lahe, endalgi oleks mentorit kõrvale vaja :P

    edu edu edu!
    Last edited by Poke; 05.12.11, 21:56.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #137
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Esimest kätt poleks mina suutnud muidugi maha panna - juba vastased tunduvad tainad olevat. Aga lahenes muidugi hästi.

      Leadimine pole seal ka vale, kuid leadimise jaoks peaks kindel plaan olema ehk miks seda teha ja mis edasi saama hakkab. Lead - fold to raise ei tundu just lihtsalt parima plaanina.

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #138
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        jep, esimese käe puhul kindlasti bustoks :D

        aga mis puutub seda, et agressoritele ei võiks sisse bettida...
        ma ei tea, ma arvan vastupidist

        päris tihti ma betin ise nendele sisse kui flopist nt taban top/middle paari
        võtan sellise bet/fold liini, aga ikkagi for value
        meeldib bettida nii pool poti, lihtsam on ära visata ka kui vastane hakkab aggrotsema või ebasobivad turnid/riverid tulevad

        noh näiteks meil on JTs, vastane avab CO pealt, callime SB flop T 8 2, siis sellisesse poti hakkan value bettima

        nb! kõik sõltub ka vastastest, statsidest jms

        mikros töötab selline asi suurepäraselt (mikro print toimubki lihtsalt value bettides, küll oinad maksavad)

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #139
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          palju käsi mängid sessi jooksul?? mitme lauaga?

          Comment

          • Fleg
            Julm Donk
            • Jan 2011
            • 36

            #140
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas vilkar Vaata postitust
            palju käsi mängid sessi jooksul?? mitme lauaga?
            Nelja lauaga mängib.Sellise tempoga peaks tunnis umbes 400-450 kätt tulema max.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #141
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas Fleg Vaata postitust
              Nelja lauaga mängib.Sellise tempoga peaks tunnis umbes 400-450 kätt tulema max.
              Ei usu et nii palju. Tegemist on FR'iga ju ka. Ma mängisin näiteks eile 12 lauda korraga ja 6max ja tuli tunnis ~800.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #142
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Nelja lauaga tiksub tunnis jah kusagil kaks-kolmsada kätt. Ja nüüd, kui ma katsun hoolikamalt laudu valida ning ebamugavaks muutunud laudu pidevalt paremate vastu vahetada, veelgi vähem.
                Samas sai endale eesmärgiks võetud teha sessi jooksul enam-vähem viissada kätt. Noh, sellest pole õnnestunud just kinni pidada. Aga ma proovin.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #143
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  samas see on ju arusaadav ka, et 500 kätt kokku ei tule. nagu kirjutasid oled viimasel ajal üksi mängides ikka plussi jõudnud juba enne sessiooni lõppu. siis on nagu mõttetu edasi mägida ja kogu võidetud raha kaotamisega riskida, sest pärast on oioi kui paha tunne kui pool buy-ini miinuses lõpetad teades, et kui poleks ahneks läinud ja 250-ndast käest edasi mänginud oleks sellesama poole buy-ini jagu plussis võinud lõpetada.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #144
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    ma nüüd väga vabandan Nozzu ees, aga...pokkerisheriff, sa hakkad väga tüütuks muutuma. ei, häirivaks. see on lihtsalt lauslollus mis sa suust välja ajad. ja kui see on level, siis see pole enam naljakas.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #145
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      ma enne sheriffi vastu pole sõna võtnud, kuid see on tekst absurdi tipp. Quit while ahead võid mõelda slotimängudes mitte pokkeris.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #146
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Strike 2, kolmas jääb vast viimaseks imo

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #147
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                          samas see on ju arusaadav ka, et 500 kätt kokku ei tule. nagu kirjutasid oled viimasel ajal üksi mängides ikka plussi jõudnud juba enne sessiooni lõppu. siis on nagu mõttetu edasi mägida ja kogu võidetud raha kaotamisega riskida, sest pärast on oioi kui paha tunne kui pool buy-ini miinuses lõpetad teades, et kui poleks ahneks läinud ja 250-ndast käest edasi mänginud oleks sellesama poole buy-ini jagu plussis võinud lõpetada.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • hakkameimema
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2011
                            • 349

                            #148
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Epic gif selle loo peale :D

                            Comment

                            • Nozzu
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1140

                              #149
                              End of heater

                              Hiiteriga siis ühelpool seks korraks:) Ei, mitte et nüüd väga hullusti oleks läinud. Kõigest - 0.62 eurtsi. Nii, et üks võidukas käsi oleks võinud sessi ka plusspoolele tõsta aga noh, ei saanud, siis ei saanud.

                              Paras jeblamine oli muidugi terve see tänane sess. Teen äkki midagi valesti ikkagi. Noh, loodetavasti heidab Taipupole mulle veel millaski pilgu peale



                              Esialgu siis need kaks kätt kõigile imetlemiseks :D

                              Enim kaotanud:

                              Vastane: BlackHawk. Täitsa Eesti mees ja scary vastane. Retsept! :) 123 kätt ja 25/17


                              €0.02/€0.05 No Limit Holdem
                              7 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG lewcha1 (€5.47)
                              UTG+1 PhaseZer0 (€5.94)
                              MP elcaiser79 (€3.82)
                              CO JoePapic (€6.06)
                              BTN BlackHawk901 (€5.48)
                              SB Nozzu (€4.92)
                              BB Enric0 (€6.96)

                              Pre-Flop: (€0.07, 7 players) Nozzu is SB A K
                              4 folds, BlackHawk901 raises to €0.15, Nozzu raises to €0.45, 1 fold, BlackHawk901 calls €0.30

                              Preflop: Selle vastase vastu oleks olnud hää meel, kui ta oleks mu raise peale loobunud.

                              Flop: 6 7 4 (€0.95, 2 players)
                              Nozzu bets €0.50, BlackHawk901 calls €0.50

                              Flop: Ma tean, ma tean. C-Betiks ikka täiesti vale flopp. Tõmbekaarte nigu muda ja tõenäoliselt minu ranget ei tabanud. Aga noh, ainult üks vastane, sestap otsustasin teha.

                              Turn: Q (€1.95, 2 players)
                              Nozzu bets €1, BlackHawk901 calls €1

                              Turn: Ok, kõrge kaart andis mulle võimaluse proovida oma viga heastada ja reppida pihta saamist. Paraku ei läinud vastane liimile.

                              River: 10 (€3.95, 2 players)
                              Nozzu checks, BlackHawk901 bets €1.60, Nozzu folds

                              River: Andsin alla.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              check/call-bet-fold oleks ilmselt õige liin olnud.

                              Enim võitnud käsi:

                              Endale tundus sessi ajal ikka jube ägedalt mängitud käena. Tegelt bet-sizeing paigast ära.

                              Vatane: 514 kätt ja 21/14

                              €0.02/€0.05 No Limit Holdem
                              8 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG Enric0 (€5.32)
                              UTG+1 svensk (€5)
                              MP1 Nozzu (€4.93)
                              MP2 Gamaca (€2.01)
                              CO Sickoboi (€7.77)
                              BTN alza21 (€4.93)
                              SB 777TETSUO (€14.59)
                              BB fcgustavito (€6.20)

                              Pre-Flop: (€0.07, 8 players) Nozzu is MP1 A J
                              2 folds, Nozzu raises to €0.20, 1 fold, Sickoboi calls €0.20, 3 folds

                              Preflop: Tavaline

                              Flop: J 7 10 (€0.47, 2 players)
                              Nozzu bets €0.30, Sickoboi raises to €0.90, Nozzu raises to €1.60, Sickoboi calls €0.70

                              Flop: TPTK valuebet. Hmm, eeskujulik kolmekordne tõste vastaselt. JK või JQ või äkki AT? Igatahes usun, et olen ees ja otsustan tõsta, olles valmis loobuma, kui vastane veelkorra üle tõstab. Sestap jäi ka tõste veits pisikeseks. Ei tahtnud end potiga commitida.
                              Kuigi see viga vist. Selline ettevaatliks suskimine ei täida eesmärki. ja nagu ma ka lugenud olen, siis tuleks just näidata, et oled commited ja sul on tõsi taga.

                              Turn: 10 (€3.67, 2 players)
                              Nozzu bets €1, Sickoboi folds

                              Turn: Järjekordne nalja panus minu poolt. Aga ma mõtlesin, et ok, kui tal nüüd AT oli, siis ma saan tema raise peale veel loobuda ja mul jääb ikka veel tsipa stäkki alles. Ehk siis selline probe pet, teada saamaks kus ma olen.

                              Kas õnneks või kahjuks aga sellega sai see käsi läbi.

                              Final Pot: €4.67

                              Nozzu wins €4.49 (net +€1.69)

                              Sickoboi lost €1.80

                              Krt, peaks endale mingi lõpulause mõtlema. Kas 2+2 või kusagil oli mingi lahe kirjamees, kes lõpetas iga artikli mingi viisakuseavaldusega nagu: Pass the sugar vms.


                              Anyway, nüüd tass meega teed ja ETV2 arhiivist Õnnelind flamingot vaatama.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #150
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                hoian ikkagi pöialt, et detsembri lõpuks oleksid NL10-s juba madistamas. selle ühe sessiooni miinuse järgi ei maksa küll ennast halvastu tunda, seda tuleb kõigil ette.

                                Comment

                                Working...