Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #106
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Võiksid endale selgeks teha, mis tähendab donkamine, mis leadmine, mis cbet.
    Muidu hea töö!

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #107
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas camu Vaata postitust
      Võiksid endale selgeks teha, mis tähendab donkamine, mis leadmine, mis cbet.
      Suva. Küll aga võiks sesside puhul rääkida olulistest asjadest nagu näiteks sellest, kuidas sind ära tuntakse ja värisedes lauast lahkutakse, kui sa supercalle teed ja eestlaste raha enda tasku pistad.

      Pole ime, et vastane ei nimetanud sind microlimiitide hotcocacolaks.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #108
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Hahahaaa, AJs overlimp buttonilt. Tubli, et oled lõpuks ometi selliseid tohmaneid karistama hakanud ja loodetavasti suudad seda teha ka ilma, et TP piits seljas plaksub.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #109
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          1100 kätt ja 10BI pole paha, kaart on muidugi kena olnud, kuid olukorrad võrdlemisi lihtsad. Eelviimase sessi QJ oli tõenäoliselt kõige keerulisem ja üks vilets koht, kust head liini ei suutnud mõelda, oli ka seekord, kuid muidu lihtne.

          Küllap saab ka ise hakkama:
          - milline on laud
          - positsioon
          - nupukas agressioon

          Kõik ülejäänu kuulub nende alla.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #110
            November - Movember

            Nagu graafikult näha, irvitasid pokkerijumalad Novembris mu üle üsna pika hambaga :).



            Õnneks haaras TP viimasel hetkel, kui mu mäng lagunenud ja vaim juba murdumas oli, mul natist ning tiris veepeale tagasi.


            Ja muidugi suured tänud ka teistele, kes minusse ikka veel usuvad ja mind jõu, nõu ning hea sõnaga toetavad.

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #111
              Uus algus

              Täna jätsin Pokerstrategy starting hand chartid kõrvale (nii sõna otseses kui kaudses mõttes) ja mängisin nii nagu Taipupole mulle õpetas. Või noh, vähemalt üritasin mängida. Ja tuli täitsa välja.

              Kontole lisandus + 4.53

              Samas, piinlik on, aga pean üles tunnistama, et käsi sai vähem tehtud kui plaan ette näeb. Muidugi oleks pidanud edasi mängima - võimalik, et ma oleks siis saanud ka täna näidata pealt 10 euro ulatuvat tulemust.

              Aga ma nii tahtsin, et esimene iseseisev sess pärast gõutsingut jääks plussi. Oleks ikka suht bläss, kui ma oleks pärast kolme TP kõrval kasumlikult mängitud sessi koheselt miinust näidanud.

              Ma tean, ma tean, mu mindsett on ka selle koha pealt nässus aga selline, endale seatud moraalne kohustus kindlasti sess võita ja ootusi õigustada - see rõhub psüühiliselt ning põhjustab vigu.

              Sestap teeks äkki nii, et järgmine sess võin uhkelt miinusesse põrutada. Ja sellest ei ole mitte kui midagi.


              Tänased TOP käed:

              Suurim kaotus:
              Vastased: Sompie, 10 kätt 70/10
              7looser, 22 kätt 68/27

              €0.01/€0.02 No Limit Holdem
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG shponkafe (€2.66)
              UTG+1 DanyCbd (€2)
              MP1 Nozzu (€2)
              MP2 dzift (€2.08)
              MP3 Somphie (€0.28)
              CO 7looser2 (€0.52)
              BTN Tapamaja (€2)
              SB amaterox (€1.98)
              BB migpinheiro (€1.18)

              Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is MP1 8 8
              2 folds, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, Somphie calls €0.08, 7looser2 calls €0.08, 3 folds

              Preflop: Business as usual.

              Flop: 8 Q 10 (€0.27, 3 players)
              Nozzu bets €0.16, Somphie goes all-in €0.20, 7looser2 calls €0.20, Nozzu calls €0.04

              Flop: ÕUDNE bet sizeing. Ja VEEL ÕUDSAM call. Jälle ma ei vaadanud vastase stäki suurust. Õige oleks kohe 20 pakkuda, nii et üks oleks calides AI olnud. Teine mängija andis mulle võimaluse viga parandada ja tõsta aga ma jätsin selle kasutamata.

              Turn: 3 (€0.87, 3 players, 1 all-in)
              Nozzu bets €0.24, 7looser2 goes all-in €0.24

              Turn: Nüüd panin tähele kui short teine mängija on. Oleks ma ta kohe flopil AI sundinud oleks ta ehk isegi alla andnud. Sellest oleks muidugi kahju olnud aga lõpptulemust arvestades, oleks ma selle käe võitnud.

              River: 9 (€1.35, 3 players, 2 all-in)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Note for self: Vaata, krt, STÄKKIDE SUURUSI!


              Enim võitnud käsi:

              Vastane: 17 kätt 53/24

              €0.01/€0.02 No Limit Holdem
              8 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG e0n.dc (€2.13)
              UTG+1 Tila78 (€1.30)
              MP1 Pnnkaznk (€2.46)
              MP2 Petrcerv (€4.33)
              CO Jaikse (€2.26)
              BTN Nozzu (€3.03)
              SB amagan (€3.68)
              BB ivonii1978 (€1.89)

              Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is BTN Q Q
              1 fold, Tila78 raises to €0.10, 1 fold, Petrcerv raises to €0.20, 1 fold, Nozzu raises to €0.52, 2 folds, Tila78 folds, Petrcerv goes all-in €4.33, Nozzu goes all-in €2.51

              Preflop: See on nüüd puhas Taipupole kool. Välja arvatud mu raise, mis oleks pidanud olema vähemalt 8 senti kõrgem. No tahtsingi panna aga sahmisin seal mitme laua vahelt ja nii ta läks. A see pole oluline. Oluline on see, et ma callisin muttidega AI ära. Enne Taipupole koolitust poleks ma seda teinud.

              Flop: A 7 K (€7.49, 2 players, 2 all-in)

              Turn: 2 (€7.49, 2 players, 2 all-in)

              River: 8 (€7.49, 2 players, 2 all-in)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #112
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Esimese käe puhul saab flopis re-raiseda kui esimese venna all-in suurus ei ole vähemalt 2x suurem sinu beti suurusest?

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #113
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Esimese käe puhul saab flopis re-raiseda kui esimese venna all-in suurus ei ole vähemalt 2x suurem sinu beti suurusest?
                  Aaa....vot see kamm oligi tegelikult nagu mulle nüüd meenub. Tahtsin raiseda aga oli võimalik ainult callida a see läks mul hiljem ähmiga meelest.
                  Sellist, sinu osutatud reeglit ma ei teadnudki.

                  Kena - see asjaolu muudab selle käe tsipa vähem õudsaks :)

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #114
                    Re: Uus algus

                    Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                    Täna jätsin Pokerstrategy starting hand chartid kõrvale (nii sõna otseses kui kaudses mõttes)
                    Suitsumehena keera tobiks ja põleta ära, pole vaja kuhugi silmaulatusse selliseid asju jätta.

                    Aga tore, vaatame homme käes üle ja moving up.

                    Comment

                    • Nozzu
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1140

                      #115
                      Re: Uus algus

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Suitsumehena keera tobiks ja põleta ära, pole vaja kuhugi silmaulatusse selliseid asju jätta.

                      Aga tore, vaatame homme käes üle ja moving up.
                      Ma väljendasin ennast segaselt. Pidasingi silmas seda, et jätsin need vaateulatusest välja :)

                      Aga käsi üle vaadata...ma ei tea...neid on vähe. Äkki teeks hoopis ühe sessi koos. Mu famiilia ikkagi ei saabu homme.

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #116
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        1käs: arvan, et flopi nähes nii väikse stäkiga poleks ta enda rea tõmmet maha visanud.
                        Mis toas mängid?

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #117
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          1 käsi ma oleks flopis lihtsalt shovenud, ma usun, et nad oleks kergelt maha callinud.

                          2. käsi wp i guess, ~NL4 6max laudades on QQ pre kindel AI, FR NL2 peaks vist ka olema kuni tihti callitakse igasuguse crapiga ja see teeb asja long time +EV´ks



                          Kuidas sa mängijaid märgistad? Kas läheksid QQ pre busti ka mingi 8-tableva venna vastu? Mängid ilma HUD´ita eks?

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #118
                            Re: Uus algus

                            Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                            Ma väljendasin ennast segaselt. Pidasingi silmas seda, et jätsin need vaateulatusest välja :)

                            Aga käsi üle vaadata...ma ei tea...neid on vähe. Äkki teeks hoopis ühe sessi koos. Mu famiilia ikkagi ei saabu homme.
                            Vaateulatusest välja pole piisavalt kaugel. Seek and Destroy!

                            Võib kah, suhtleme õhtupoole.

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #119
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              Miks need PokerStrategy tabelid nii kehvad on siis? võrreldes Ranka tabeliga nt, mida kiidetakse väga

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #120
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                                Miks need PokerStrategy tabelid nii kehvad on siis? võrreldes Ranka tabeliga nt, mida kiidetakse väga
                                Sest sul on silmad ja aju.

                                Comment

                                Working...