Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #61
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma arvan et NL2 pole vaja balanseerida kah, neid mängijaid leidub küllaldaselt, kes callivad nõrgemaga, valuet saame nagunii fishidelt kes ei adjusti millelegi, regi ei calli nagunii openshovet mingi nõrgema käega. Aga muidu, hea asi mida proovida. Aga range võiks jah laiem olla kui KK+ ja AK, vähemalt late positsioonist ja sõltuvalt lauast. Kui oled btn ja blindidel 2 überfishi, võib vabalt openshoveda ka AJs vms.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #62
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas Fleg Vaata postitust
      Kui ma nl 2 tegin siis kui aa siis all in.Ei hakkanud ma tõstma koolima ja kalakesi poti laskma.Võtsin blindid.Tavaliselt keegi ikka koolis all inni ära. Kui juba kellegi poti lased aa-ga siis suure tõenäosusega oled ilma ka.Mõte selles,et kui all in siis kas saad blindid või kooli,aga ei kaota mingile haigele kalastajale.Proovi ära vaata kas toimib.
      See ju sama OBV nagu pokkerisheriffi ideed.. kõik teevad nii.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #63
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        Kui ise donkasin ka micro NL cashi tegin ka nii, aga ausalt öeldes ei saanud ise küll mitte midagi nii - peaaegu never ever calliti ja kui calliti, siis mingid totakad shortstackid.

        Harva tõesti mõni UBER fish oli lauas kel oli full stack ja snappis any twoga.

        Comment

        • Fleg
          Julm Donk
          • Jan 2011
          • 36

          #64
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Vastavad lauad on ka vaja valida.Mingi 2 h ühes lauas regulaaridega pole mõtet istuda.4 lauda ,nagu sa vist mängid on natuke vähe.Võidki normaalseid lehti ootama jääda.Mina alustasin nii,et võtsin rohkem laudu ja mängisin vähem käsi.Tuleb leida laud kus paar kala ja 15-20 minutiga raha tal otsas.Kui Hemi kasutad siis vaata kelle vastu ka mängid.Mida rohkem rohelist seda parem.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #65
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Põhimõtteliselt on sellega nii, et kui ühe korra shoved oma premiumiga ja saad calli pead laua ära vahetama. Ma arvan, et hea table selectioniga saad nii rohkem profitit kui praegu kindlalt NL2/NL5 hea nii teha. Lihtsalt endal ei läinud eriti hästi sellega, aga tean tüüpe kellel on see väga hästi läinud

            Comment

            • Fleg
              Julm Donk
              • Jan 2011
              • 36

              #66
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Panen sulle oma nl2 graafiku ka.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #67
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                Mis viimased 50k kätt juhtus, hakkasid preflop shovema?

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #68
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Mis viimased 50k kätt juhtus, hakkasid preflop shovema?
                  xD

                  Viimased 50k kätt ei tahtnud enam joosta üle EV?

                  Comment

                  • Fleg
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 36

                    #69
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Kusjuures ei mäleta enam mis värk sellega oli.Need mängitud selle aasta alguses.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #70
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Algselt postitas Fleg Vaata postitust
                      Panen sulle oma nl2 graafiku ka.
                      sellised graafikud on väga kurvad. miks edasi ei liikunud? ranka tabel + natuke käsi postitada/ analüüsida ja NL25 jõudmine ei tohiks ju probleem olla ...

                      Comment

                      • Fleg
                        Julm Donk
                        • Jan 2011
                        • 36

                        #71
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Tegelen asjaga.Aasta alguses mängisin nl2.Siis oli pausi.Nüüd hakkasin novembris jälle.Teen hetkel nl5 ja esimesed 2 ndl masendav olnud coolerid,suckoutid ja oma lollus.Üritan oma mängu leida.Nl5 graafik ka siis selle kuu oma.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          See ju sama OBV nagu pokkerisheriffi ideed.. kõik teevad nii.
                          Mis asi on obvious? Flegi ettepanek? Kui jah siis väga vähesed jälgivad seda. Või on obvious see, kui ei balanseeri end ja siis su ranged teada?

                          Lisan niipalju, et balanseerimine on kõõõõõõõõõõigeeeeeeeeeeeeee mõttetum asi. Isegi mängijad, kes üritavad balanseerida on tegelt sitaks unbalanced. JT7hh laual checkivad ikka oma airi järgi ja AJ-ga betivad suuremalt ning tihti 3betted potis check-callivad QQ-ga A49 laual, ometi ei tee nad seda kunagi õhu ega AK-ga.K

                          Kõige tähtsamaks jäävad sinu kaardid (loomulikult positsioonist), board ja eedlatav vastase range (piisab kasvõi sellest, kas ta range on lai või kitsas).

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #73
                            Re: New Balance

                            Homme ilmselt ei mängi. Päevaplaan näeb ette õdusast poissmehekorterist (ja ma ei jõudnudki siia piljardi ja pokkerilauda ning noolemängu üles seada, nagu ma unistasin, enne jõudis naine sisse kolida)...
                            Naine ei luba noolemängu ega piljardi-/pokkerilauda tuppa? Või võtab naine rohkem ruumi kui need kolm kokku? Isegi naised, kellel on kolm fööni, tagavara küüned ja ripsmed peaks pokekri- ja piljardilaua vahele ära mahtuma.

                            Pealegi on pokker ja piljard arendavad mängud nii naistele kui ka lastele. Üks siis treenib füüsistja vaimu, teine ainult vaimu.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: New Balance

                              Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                              Naine ei luba noolemängu ega piljardi-/pokkerilauda tuppa? Või võtab naine rohkem ruumi kui need kolm kokku? Isegi naised, kellel on kolm fööni, tagavara küüned ja ripsmed peaks pokekri- ja piljardilaua vahele ära mahtuma.

                              Pealegi on pokker ja piljard arendavad mängud nii naistele kui ka lastele. Üks siis treenib füüsistja vaimu, teine ainult vaimu.
                              WTF? Ole oma sõnadega ettevaatlikum. Seekord piirnesin hoiatusega.

                              Comment

                              • Vibulane
                                Julm Donk
                                • Jun 2011
                                • 48

                                #75
                                Re: New Balance

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                WTF? Ole oma sõnadega ettevaatlikum. Seekord piirnesin hoiatusega.
                                WTF? Kas sa ranka leveldad või on sul lihtalt igav?

                                Ma ei ole tähele pannud, et siin foorumis igapäevaseid üleolevaid või lihtsalt ebaviisakaid postitusi saadaks ranka hoiatused. Siin ei näe ma aga muud kui heasüdamlikku huumorit.

                                Comment

                                Working...