Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #31
    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #32
      Re: Microob Nozzu päevaraamat

      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
      ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D
      Kokkulepitud!

      Ja luban, et katsun sellest rumalast juhtumisest õppust võtta.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #33
        Re: Microob Nozzu päevaraamat

        kes see displei pildil on? sina?

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #34
          Re: Microob Nozzu päevaraamat

          Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

          Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

          Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: Microob Nozzu päevaraamat

            Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
            Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

            Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

            Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.
            lmao

            Comment

            • Nozzu
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1140

              #36
              Re: Microob Nozzu päevaraamat

              Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
              aga tee nii, et kui 4 laual korraga mängid, siis võtad kolme NL2 laua kõrvale ühe NL5 laua. siis ei hüppa kohe NL5, vaid mängiksid nagu NL2,75 mitte ei ole hüpe nii suur. kust see 2.75 tuleb? kasutasin sellist matemaatikat: (3xNL2+1xNL5)/4=11xNL1/4=2,75xNL1=1xNL2,75. kui nii hakkad ennast hästi tundma, siis edasi 2 lauda NL2 ja 2 lauda NL5 paralleelselt (NL3,5) jne.
              See mõte väärib teostamist. Kasvõi juba selle pärast, et kui mul on kolme NL2 laua kõrval üks NL5 laud, mängin ma tõenäoliselt ka selles ühes lauas täpselt samamoodi nagu kolmes teises.

              Comment

              • Nozzu
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1140

                #37
                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                <- Mina jah.
                Last edited by Nozzu; 25.11.11, 08:00.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #38
                  Re: Microob Nozzu päevaraamat

                  Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                  Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

                  Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

                  Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.
                  No tegelikult ma olengi limpereid varasemast rohkem karistama hakanud. Näiteks kui ma varem AJo-ga limpisin SB-lt järgi, siis nüüd üritan ikka isoda. Iseäranis siis kui enne mind on potti sisenenud mõni 40+/2 või 4/2 vms. mängija. Samuti kõlbab mulle CO-lt QKo raisemiseks kui ees on limperid jne.
                  Aga ma pigem isoleerin kõrgete kaartidega kui madalate poketitega sest eriti just ultra loosede mängijate vastu pole poketitega midagi teha, kui sa setti ei hiti. Käest maha neid nagunii ei raputa ja vastase range on nii rämedalt lai, et nad võivad suvalise lauakaardiga sinust parema paari kokku saada.
                  Küll aga võib madala taskupaariga isoda fit-or-fold stiilis ultra tight mängijaid. Siis pole flopile pihta saamine oluline, tuleb loota vaid sellele, et flopis tuleb mõni kõrge kaart maha ning selle pealt c-bettida.
                  Last edited by Nozzu; 25.11.11, 08:08.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #39
                    Re: Microob Nozzu päevaraamat

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: Microob Nozzu päevaraamat

                      Mis tööd härra teeb, kui saladus pole ?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #41
                        Re: Microob Nozzu päevaraamat

                        Olen kuulnud ajakirjanuku elukutsest...

                        Comment

                        • Nozzu
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1140

                          #42
                          Re: Microob Nozzu päevaraamat

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Mis tööd härra teeb, kui saladus pole ?
                          Camu andmed on tõesed :)

                          Comment

                          • Nozzu
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1140

                            #43
                            Re: Microob Nozzu päevaraamat

                            Tänan. Bookmarkitud. Hiljem vaatan.

                            Comment

                            • bounce
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 865

                              #44
                              Re: Microob Nozzu päevaraamat

                              pildi järgi oleks räppar pakkunud :)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #45
                                Re: Microob Nozzu päevaraamat

                                Tore lugemine ja edu edaspidiseks!

                                P.S. HCC-st möödumiseks peaks pealkiri teravam olema, a la "Siga aiavahel kiunumas" - arvestades staaži ja mängija arengukõverat.

                                Comment

                                Working...