Re: Microob Nozzu päevaraamat
ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D
ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D
TC
Comment