[NL400-1K FR & HU ] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2896
    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

    Aitüma!

    Meeldiv on see, et päris palju sellest niigi väiksest samplest on regularide vastu HU ja mingit hävingut ei paista.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2897
      Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI



      OMG, hea töö!

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #2898
        Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

        Täna polnd just parim päev, ometi laudade valik oli kuldne =)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2899
          Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

          Kuna pole päris kindel kas täna õhtu mängin, siis teen veel väike vahekokkuvõtte - 3 nädalat kuust möödas.

          Kuna viimane aeg on pokkeriväliselt olnud suhteliselt stressitekitav, siis pole ka mängule väga rõhku saanud pöörata.

          Motivatsiooni pole olnud ja volüüm kesine. Ometi seis on päris kena.



          Vahepeal viskas väikse jõnksu sisse, kuna aga avg. BI on ca 400$, siis ei saa seda isegi downeriks nimetada.

          Peab rahul olema. Kuu lõpu kavatasen vihasema teha ja 100 tundi täis mängida - hetkel 67 tundi mängu.

          Väike rakebackipoiss juurde panna, siis kuu hetkel ca +11.5K$
          Last edited by HerrJanks; 22.08.13, 10:10.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2900
            Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

            väga viis nagu ikka!

            Comment

            • EestiMats
              Grinder
              • Jul 2009
              • 625

              #2901
              Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

              Comment

              • therapy
                FPP Pro
                • Dec 2012
                • 200

                #2902
                Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                väga kena!:P

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #2903
                  Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                  Sa mängid esmasp-reede ainult ?

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #2904
                    Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                    Mis nüannside tõttu sul punane joon nii seksikas on, kui oskad midagi välja tuua ja palju HU-d seal sees on?

                    Ilus!

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #2905
                      Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                      Ty,

                      ei mängi E-R, mängin täiesti suvalistel päevadel, siis kui tunnen et olen valmis mängima ja tahan seda teha, sõltuvalt ka teistest toimetustest.

                      ca 10% on HU

                      Punane joon on ilmselt ilusam sellest, et mängin palju vähem käsi tunnis kui varasemalt ja taipan rohkem, et enamasti on vastane full of shit ja ma ei foldi niipalju lihtsalt. Teatud kohtades võtan agromaid liine ja olen paremini pot controllima hakanud, ei lase enam nii lihtsalt ennast oma equity pealt maha lüüa. Teatud kohad, teatud vastaste vastu jätan bettimata päris tugevad käed, kuna tean et tuleb c/r ja ma ei taha terve stacki peale flipata. Fishide vastu olen hakand ülilightilt maha callima.

                      WTSD stat on nüüd ka tublisti kasvanud, selle kallal olengi kaudselt tööd teinud, et rohkem showdownile jõuda. See kuu on 31+, kuigi ei vaidle et hea jooks ka olnud aga 30+ on kindlasti reaalne ja juba pikemat aega on sealaugus. Aasta algul oli miski 27. Eks need kõik pisiasjad mõjutavad. Aga nendele joontele ma ei keskendu muidu üldse, katsun ainult parimat mängu teha.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #2906
                        Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2907
                          Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                          Täna oli ikka insane volüüm, lol.

                          Kuna olude sunnil ei ööbinud kodus ja olin ära vaid 1 öö, siis ei viitsind monitori kaasa hakata vedama. Mängisin väikselt sülearvuti ekraanilt, üle 4ja laua ei punni vist kuidagi ära, kuid isegi see oli liig. Mängisingi siis terve aja 1-3 lauda, tihti ei olnud ka ühtegi lauda ees, kuna ei hakanud keskpäraseid ahnitsema. Aga kannatab ka nii võita.


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mõtlesin ka mõnede asjade üle järele ja olen arvamusel, et tulevikus enam ühtegi vpp'dega seotud goali ei pane, samuti käte arvuga seotuid. Ainus volüümiga seotud goal mis olla võiks, on ilmselt mängitud tunnid. Võin rahulikult ka 1 tabeldada, mida ma viimasel ajal päris tihti teinud olen.

                          Rääkisin juba ammu et max kuus lauda korraga, aga varasemalt proovisin alati igal võimalikul hetkel 6 lauda kokku saada, kui ei olnud võimalik, võtsin kehvemaid juurde. Enam seda teha ei kavatse, jätan endale muidugi õiguse aegajalt mõnele regularile pinda käia kui tuju on, aga see on kõik.

                          No more vpp goals, no more hands played goals, quality only.



                          Tänane suurim võidukäsi ka, see mängis küll hästi välja... =)
                          Flattija on ürgvaal, sqzija on solid reg.


                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $4(BB) Replayer
                          SB ($400)
                          BB ($400)
                          Hero ($443)
                          UTG+1 ($293)
                          CO ($400)
                          BTN ($160)

                          Dealt to Hero Q A

                          Hero raises to $12, UTG+1 calls $12, CO raises to $44, fold, fold, fold, Hero raises to $88, UTG+1 calls $76, CO calls $44

                          FLOP ($270) A 3 9

                          Hero checks, UTG+1 bets $205 (AI), CO calls $205, Hero raises to $355 (AI), CO calls $106 (AI)

                          TURN ($1,099) A 3 9 Q

                          RIVER ($1,099) A 3 9 Q Q

                          Hero shows Q A
                          (Pre 45%, Flop 64.8%, Turn 90.5%)

                          UTG+1 shows 5 2
                          (Pre 29%, Flop 18.8%, Turn 9.5%)

                          CO shows A J
                          (Pre 26%, Flop 16.3%, Turn 0.0%)

                          Hero wins $1,096


                          Üks valuecall ka vaala vastu. Vastane oli täiesti retarded bluffmachine, bluffis igal võimalusel kui vähegi nõrkust näidati, vpip'ga close to 100. Sp ei bettind flop'i kuna kartsin et võib foldida, imelikul kombel checkis back, turn on easy call, river oli üsna vastik kaart, aga ei foldi siin never, eriti kui ta veel endale zetoone taha jätab, viitas bluffile :)

                          Grabbed by Holdem Manager
                          NL Holdem $6(BB) Replayer
                          SB ($757)
                          Hero ($600)
                          UTG ($600)
                          UTG+1 ($600)
                          UTG+2 ($925)
                          MP1 ($600)
                          MP2 ($1,695)
                          CO ($1,525)
                          BTN ($771)

                          Dealt to Hero T K

                          fold, UTG+1 raises to $18, fold, fold, fold, fold, BTN calls $18, fold, Hero raises to $78, fold, BTN calls $60

                          FLOP ($177) A 8 T

                          Hero checks, BTN checks

                          TURN ($177) A 8 T 9

                          Hero bets $102, BTN raises to $204, Hero calls $102

                          RIVER ($585) A 8 T 9 7

                          Hero checks, BTN bets $186, Hero calls $186

                          BTN shows 5 5
                          (Pre 53%, Flop 8.8%, Turn 4.5%)

                          Hero shows T K
                          (Pre 47%, Flop 91.2%, Turn 95.5%)

                          Hero wins $954

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #2908
                            Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                            Mulle meeldib su mõtteviis, siit on nii mõndagi õppida. GL.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #2909
                              Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #2910
                                Re: [NL200-600 cashgames] HERRJANKSI POKKERIBLOGI

                                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                                Mõtlesin ka mõnede asjade üle järele ja olen arvamusel, et tulevikus enam ühtegi vpp'dega seotud goali ei pane, samuti käte arvuga seotuid.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Parim päevik foorumis, loen iga päev, keep up the good work!

                                Comment

                                Working...